320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Haibal suured mehed aga iga kõksu peale käib jälle käratus nagu oleks kuuli saanud. Muidu oli vaadatav mäng aga rohkem jalgpalli vähem teatraalsust
    Algselt postitas zip
    Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

    Kommentaar


      Õnneks Läänemaa fännid näitasid mida nad arvasid Haiba teatrist.

      Kommentaar


        Jumal tänatud, et Läänemaa fännid nii teravad pliiatsid on.
        Üldiselt oli ilus ilm ja muru ka enamvähem. Kahjuks tulemus oli soodne Läänemaale, kellel mõlemal poolajal oli tsükkel, kus väravad ära löödi. Eriti kahju on esimesest poolajast, kus korralike võimalusi oli umbes 6-2 aga seis Läänemaalastele 1-2 ... Mina siin kedagi muud ei süüdistaks, kui Haiba enda hetkelisi kontsentratsiooni puudumist nii kaitses, kui ka väravavõimaluse realiseerimisel ja nii need kaotused tulevad. Üldkokkuvõttes oli huvitav mäng.
        Mis puutub kohtunikuga mölisemisse, siis sellest ajast kui me juba kahega taha jääme, ma sellest aja viitmise viisist aru ei saa. See ei ole produktiivne taktika. Aga mis teha..neljas liiga, erilist professionaalsust oleks liig oodata.

        Kommentaar


          Meie läänetsooni karika vastased siis

          Navi Vutiselts (III) – Lihula JK
          JK Tallinna Kalev III (III) – Maccabi
          PSK Alexela – FC Maardu (II)
          FC Eston Villa (III) – FC Lelle
          Tartu SK 10 II (II) – Leisi JK
          Tallinna FC Levadia (ML) – FC Toompea 1994
          FC Haiba – Tallinna JK Legion (II)

          Kõige rohkem vedas Toompeal, kõige vähem Haibal

          Kommentaar


            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
            Meie läänetsooni karika vastased siis

            Navi Vutiselts (III) – Lihula JK
            JK Tallinna Kalev III (III) – Maccabi
            PSK Alexela – FC Maardu (II)
            FC Eston Villa (III) – FC Lelle
            Tartu SK 10 II (II) – Leisi JK
            Tallinna FC Levadia (ML) – FC Toompea 1994
            FC Haiba – Tallinna JK Legion (II)

            Kõige rohkem vedas Toompeal, kõige vähem Haibal
            Hea on vaadata ,et see aasta on rohkem osalejaid meie liigast kui eelmine aasta Lelle igastahes üritab järgmisesse vooru jõuda aga raskeks läheb ,vastased ikkagi kõrgemas liigas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
              Meie läänetsooni karika vastased siis

              Navi Vutiselts (III) – Lihula JK
              JK Tallinna Kalev III (III) – Maccabi
              PSK Alexela – FC Maardu (II)
              FC Eston Villa (III) – FC Lelle
              Tartu SK 10 II (II) – Leisi JK
              Tallinna FC Levadia (ML) – FC Toompea 1994
              FC Haiba – Tallinna JK Legion (II)

              Kõige rohkem vedas Toompeal, kõige vähem Haibal
              Lisaks neile veel pääses otse II ringi Taebla JK ja Viimsi MRJK

              Kommentaar


                Algselt postitas s7rik3r Vaata postitust
                Hea on vaadata ,et see aasta on rohkem osalejaid meie liigast kui eelmine aasta Lelle igastahes üritab järgmisesse vooru jõuda aga raskeks läheb ,vastased ikkagi kõrgemas liigas.
                Olen mõlema võistkonna mänge näinud ja minu arvates on mõlemal satsil võrdsed võimalused edasi jõuda.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar




                  Läänemaa Jalgpalliklubi ja FC Haiba vahelise kohtumise teine poolaeg siis enam-vähem täispikkusena videolindilt. Kõik väravad on peale jäänud niivõrd-kuivõrd. Käe pealt filmitud. Kvaliteet võib olla esialgu pisut kehv, aga see peaks üsna pea paranema. Esimene poolaeg jäi 2:1 Läänemaa kasuks.

                  Väravate olukordade algusajad ka siia siis:
                  3:1 Aleksandr Molkov 15:13
                  4:1 Mark Kolosov 18:10
                  4:2 Haiba pen. 19:20
                  5:2 Mark Kolosov 21:40
                  5:3 Haiba viimane 34:33
                  Last edited by bert2k3; 28.05.12, 22:12. Põhjus: Lisasin väravate ajad.

                  Kommentaar


                    Jakoboy võiks argumenteerida, kuidas ta sai aru juba enne mängu, et kohtunik on Makkabi "oma jope". Selgituseks: ükski inimene meie tiimist ei tunne seda venda. Nüüd tuleta meelde, kuidas Keila oma värava lõi. Selge viga väravavahile. Nüüd meenuta, kuidas Keila kapten lõi demonstratiivselt peale vilet kohtuniku nina all palli aia taha. Kollast kaarti ei tulnud. Isegi suulist märkust mitte. Nüüd meenuta, kuidas üks teie mängija mängu lõpus mulle säänse litaka hüppeliigesesse pani, et ma pidin kaks päeva vanaisalt laenatud kepiga kõndima. See oli "roosa" kaardi maiguga viga. Kohtunik ei vilistanud isegi vea ära. + oli veel palju jamasid.
                    Siit võiks ju nagu järeldada, et kohtunik oli hoopis Keila oma jope.
                    Kokkuvõttes võin öelda, et see konkreetne kohtunik on litsalt väga nõrk vilemees, keda tuleks arenemiseks enne abikohtunikuks määrata. Vilet ei tohi sellisele mehele veel anda.
                    Noo kui me sooja tegime nurgas, liikusid küll paar teie mängijat selle mehe suunas, sõbralik käepigistus ja küsimus, kuidas läheb? Ega mina iseeneest nii ei lähene võõrale, aga see selleks. Paarile momendile oskan ma vastuse anda - esiteks värav, väravavaht ise lükkas ju selle palli endast üle ja´pall oli juba ammu eemal temast, kui seal mingisugune kontatk tuligi. See oli teie enda GK puhas viga ... keskjoonelt selline pall läbi näpude lasta ... Ja keila kapten olin mina, ning ei mäleta küll palli aia taha löömist, seega ,sorry siin kohal sa ajad küll mind kellegiga sassi. Ja tõesti, üldpilti vaadates ... oli tiba jõulisem, nagu ma ka eelmises postituses kirjutasin. Ent minu vastu ehtud vead oli sama roosamaigulised, kui sinu vigagi. Sealt samamoodi, mitte midagi... Selle kokkuvõtega ma nõustun, kuid sinu poolt püstitatud argumendid ... ma ei tea, minu silmis nägid nad nii välja. Platsil on siiski 22 meest + kohtunik, seega 23 arvamust.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bert2k3 Vaata postitust


                      Läänemaa Jalgpalliklubi ja FC Haiba vahelise kohtumise teine poolaeg siis enam-vähem täispikkusena videolindilt. Kõik väravad on peale jäänud niivõrd-kuivõrd. Käe pealt filmitud. Kvaliteet võib olla esialgu pisut kehv, aga see peaks üsna pea paranema. Esimene poolaeg jäi 2:1 Läänemaa kasuks.
                      kuskil 28ndal minutil on siis VÄIDETAVALT suluseisust löödud värav

                      Kommentaar


                        Tõsi, sulgu pole, aga üksikul kohtunikul seda raske hinnata, sest see oli nii piiri peal, kui veel olla saab, aga Aare rahu, saite ausa võidu lõpuks

                        Kommentaar


                          Palun ytle, KUIDAS 1 väljakukohtunik saab näha, kas oli suluseis või mitte?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                            Palun ytle, KUIDAS 1 väljakukohtunik saab näha, kas oli suluseis või mitte?
                            Ega ei saagi seda loota, ta lihtsalt toonitas fakti, et ta jäi assistist ilma.
                            Siin väike pilt ka samast olukorrast. Pilt peaks olema täpselt sööduhetkest, aga see selleks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                              Palun ytle, KUIDAS 1 väljakukohtunik saab näha, kas oli suluseis või mitte?
                              Palun ütle, KUIDAS on võimalik mängu esimesel minutil mängida võrkpalli jalgpalli asemel?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                                Palun ütle, KUIDAS on võimalik mängu esimesel minutil mängida võrkpalli jalgpalli asemel?
                                Ma ei tea, mul jooksis kokku korra. Pole nii kunagi varem teinud. Üldse ma ei olnud mängus sees, ei tea mis viga,
                                super ilm, super väljak aga munesin seal niisama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X