320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pärast 6 vooru:

    On löödud väravaid 123(3 ov) 69 erineva mängija poolt.
    Liigas on näidatud 64 korral kollast kaarti ning 5 korral punast kaarti.
    Liigamänge on käinud vaatamas kokku 806 inimest
    Kuldar
    www.pulmapaev.ee

    Kommentaar


      Mis selle Mercuryga juhtus, et - said?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
        Mis asi see motiveerib siis, kast viina?
        Ja sel juhul ma küsiks vastu, et mis meie saame, kui seis nii ühte auku ei jää?
        Vihjeks niipalju, et mingisugustest endistest vutipalluritest ei saa rääkida, kõik on punti kooshoidvad lihtsalt muhedad sepad. Võime ka näiteks kaotaja kulul kossu mängida või šašlõkki süüa?
        ei, viinaga mind ka ei saa motiveerida. usun et ka haigla poisid on sama arvamusega.

        Kommentaar


          Algselt postitas kucker Vaata postitust
          JK Jalgpallihaigla - Tallinna SK Mercury 7:1 (EJL kodulehel 7:- )

          http://www.youtube.com/watch?v=uGv5weW2Yzw
          väga lahe, et filmite oma mänge ja kõik muu viimase peal härrased, aga palun tehke midagi oma meeskonna pükstega. igal mehel erinevat värvi ja stiilis püksid. ma ei tea, mingi minu kiiks ilmselt aga ilgelt häirib

          Kommentaar


            ei ole sinu kiiks. igaühele oma, kuid tänapäeval ei tohiks ühesuguste (vähemalt ühte värvi) pükste ja kedrade hankimine väga keeruline olla. aga haigla paneb hästi ja nagu härrad ise ütlesid, siis ainult sellepärast, et kolme kohtunikuga mängida.

            Kommentaar


              väljas on mingi miljon kraadi ja ikka pikkade pükste ja mütsiga.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Sakus oli täna +9 ja seenevihm, üleriideid, pikki pükse ja mütse ei täheldatud. Oli ideaalne vutiilm. Kerge šokina jäime kohe algul taha, aga mida mäng edasi, seda kindlamini õlletarbijad õllemeistrite vastu end tundsid. Täna sobis ja passis.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Kuna mul on mõlemad põlved opereeritud, siis on pikkade pükstega kuidagi mugavam. Kunagi sai ikka lühikestega mängitud. Enam ei tahagi kuidagi lühikestega pelada, eriti veel kunstmuru peal.

                  Kommentaar


                    Nõmme Kalju III vs Jalgpallihaigla 2-1

                    Liiga liidri esimesed triibulised see aasta.
                    Sai enne mängu Möllerile naljaga viiki pakutud, ei soovinud, mille peale sai öeldud, et eks me peame võitma
                    Kalju läks võitlema ja suutis rünnata, teravusi lüüa. Haigla pmad võtsid korduvalt Kalju rünnakuid vigagega maha.
                    Esimene värav oli 20m pealt ilus löök taha ristnurka ja teine tuli keskjoone juurest äärepealt. Haigla omadel peaks video ka olema nendest iluväravatest.
                    II poolaega alustas Haigla teravamalt ning kasutati Kalju meeste eksimus ära ning löödi 1 tagasi. Kalju võitles lõpuni ja võttis seekord teenitud võidu
                    AITÄHH FÄNNIDELE!!!

                    Kommentaar


                      Tubli Kalju.
                      Soccernetile oleks vitsa vaja.
                      Twisteri fännid on ilusad.
                      Kõik.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Nõmme JK Kalju - JK Jalgpallihaigla protokoll

                        Kuldar
                        www.pulmapaev.ee

                        Kommentaar


                          Ja siit ka väravad :

                          IV liiga PÕHI 7. voorProtokoll: http://jk.jalgpallihaigla.ee/node/239Kaamera taga: Toomas Eenlo ja Jaanek PuuLisainfo: http://jk.jalgpallihaigla.ee
                          Kuldar
                          www.pulmapaev.ee

                          Kommentaar


                            Issand jumal mis kollase kohtunik andis, polnud ju tahtlik mäng. Aga Nõmme ikka samasugune mannetu sats, võimalusi neil pole ja kaitses istuvadki ainult, muidugi 1. Nõmme koll oli ilus, aga teine juba puhas omavärav v mingi kobistamine.

                            Kommentaar


                              See videos näha olev kollane oli küll tühja koha pealt minumeelest. Jalgpallihaigla mees seisis, teine tüüp jooksis ümber tema ja kukkus pikali.

                              1. koll näeb ülihea välja, aga oli vist sööduna antud?

                              Kommentaar


                                Video järgi vaadates ei tohiks teises väravas väravavahti süüdistada. Muidugi oleks pidanud selle kätte saama ja mitte sellisel moel sisse laskma, aga ette hüpanud kaitsemängijale tuleks tegelikult tuhka pähe raputada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X