320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas waterhaul Vaata postitust
    Kohtunik hoidis terve mängu ühte joont, aga paraku oli selle joone nimi "tagant tallad ees sisse sõita on üsna okei". Ilmselt olid tal kaardid kodus, oleks vabalt mõlemale poolele 3 kollast anda minumeelest. Aga kui kohtunik laseb nii mängida, siis tuleb nii mängida ja eks sellest tulenevalt läks asi natuke tuliseks vahepeal.
    päris äge mõttekäik.

    Kommentaar


      #62
      Üldjuhul jätan kohtunikud puutumata, kuid seekord pean tõdema sama waterhauliga....

      Kohtunik hoidis sellist joont, mis lasi mängu käest ära ning mäng läks väga jõuliseks ja lõhkuvaks
      Kuldar
      www.pulmapaev.ee

      Kommentaar


        #63
        Mõnest võistkonnast on kohe päris kahju, et neile nii sitad kohtunikud satuvad. Õnneks on nad ise vähemalt väga head ja ei eksi kunagi.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Mõnest võistkonnast on kohe päris kahju, et neile nii sitad kohtunikud satuvad. Õnneks on nad ise vähemalt väga head ja ei eks kunagi.
          Eks ole, siis ju ajabki eriti närvi

          Kommentaar


            #65
            Vaata asja mängija seisukohast - sina punnitad nii kui jaksad, aga siis tullakse tagant jalgadesse ja tõmmatakse sind maha ja mäng läheb edasi. Nii 90 minutit. On hea tunne?

            Teine asi on see, et vigastusohtlikud olukorrad tuleks ära vilistada, rääkida vea tegijaga ja korduva eksimuse või jõhkra vea puhul ka kollasega karistada. Minumeelest peaks see elementaarne olema jalgpallis.

            Kui kohtunik ei NÄE, on teine asi. Vot see on inimlik eksimus. Teine asi on, kui seda juhtub läbi terve mängu ja nii, et mõlema meeskonna mängijad saavad aru, et vile oli valele poole.

            IV liigas on VÄGA häid kohtunikke. Eelmisel hooajal oli mehi, kelle puhul ei tulnud kordagi tahtmist kohtuniku otsusega mtite nõustuda.

            Kommentaar


              #66
              Vaata Rein, probleem on selles, kas sa mängid lõpuni või mitte. Kas sa võtad jala tagasi, et vastast mite vigastada või võitled lõpuni, sest on imeväike võimalus, et pall jääb siiski sinu valdusesse (eriti eeldades, et oponent seda ei tee). Ja kui kohtunik ei tee kohe selgeks, et lootusetuid olukordi ei tasu mängida, siis hakkabki jutuma. Eksivad loomulikult kõik, kuid siinkohal oli tegemist kindla joone hoidmisega.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas waterhaul Vaata postitust
                Aga kui kohtunik laseb nii mängida, siis tuleb nii mängida ja eks sellest tulenevalt läks asi natuke tuliseks vahepeal.
                Puhkudel, kus jõhkra käitumise õigustus on see, et kohtunik ei vilistanud, tekib mul alati küsimus, kas kohtuniku olemasolu lubab mõistuse ja inimlikkuse maha jätta? Ehk kui vastane tuleb mulle õhuvõitluses jalg ees sisse, ma saan haiget, siis kuna kohtunik seda ei karistanud, on mul moraalne õigus nüüd järgmine kord vastasele samaga vastata? Või kui liikluses teeb keegi minust ohtliku möödasõidu ja see juhtumisi ei mahu politsei silma, siis ma peaks puhul, kus mul temast võimalus mööda sõita vähemalt sama ohtlikult käituma? Olgem ikka inimesed, poe järjekorras, koondise mängul või kus kurat iganes satume nii kui nii kõrvuti.
                www.jalgpall.ee
                http://www.last.fm/user/lennartk

                Kommentaar


                  #68
                  lennu, jalgpall on erinevalt sinu teistest näidetest siiski võistlus. Tänapäeva jalkas käib kogu võitlus üsna veapiiril, selle piiri panevad paika reeglid, aga peamiselt siiski mängu kohtunik. Loomulikult ei lähe keegi meelega teist vigastama, aga kui kohtunik lubab nt kätega mehe pikali lükata ja palli ära võtta, siis kui üks võistkond seda võimalust ei kasuta, on teine pool kohe eelisseisus.

                  Ma ei räägi siin nahaalsetest olukordadest nagu õhuvõitluses jalg ees sissetulemisest, küünarnukiga näkku löömisest vms. vaid väga võitluslikest olukordadest, kus vahel minnakse palli saama veidi lootusetutest olukordadest ning tabatakse palli asemel vastase jalgu. Selliseid hilinemisi, kui need on ohtlikud, karistatakse reeglina kaardiga või vähemalt vilega. Eile nägi teist harva ja esimest üldse mitte.

                  Kohtunik peab sellises olukorras mängu rahustama, muidu selline jõuline mäng hoogustub. Okei, ei pea kohe kaarti andma, aga vea teinud mängijaga rääkida ning suuline hoiatus ning kui kordub, siis kaart.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas waterhaul Vaata postitust
                    lennu, jalgpall on erinevalt sinu teistest näidetest siiski võistlus.
                    a miks te siis kolmandasse ei läinud, kui selle võimaluse endale olite võitnud?

                    Kommentaar


                      #70
                      Eks meeskond nii hääletas. Peamine põhjus suur reiside arv itta, mis sisuliselt terve päeva ära võtavad. Meil on pikematel sõitudel tavaliselt tugeva meeskonna kokkusaamisega raskusi. Selle hooaja esimesed mängud on näidanud ka, et me III liigaks valmis veel ei oleks.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                        Liiga head väravad olid.
                        Link muutus vahepeal. Hansa 2-4 Haigla
                        suht OK v2ravad

                        08.04.2012 kell 15.00 Männiku kunstmuru staadionilProtokoll: http://jk.jalgpallihaigla.ee/node/233Järgmine mäng: 15.04 JK Jalgpallihaigla - Tallinna FC Twist...

                        Kommentaar


                          #72
                          Nõmme Kalju III - FC Soccernet 2-2(1:0).

                          2-0 kaotusesisust tuli välja võitluslik viik. Success, võit polnud kaugel.

                          Väravad: Nõu, Kipper

                          Kohtunik oli asjalik, vähemalt minu silmis, lahendas olukordi mõistusega.

                          Kommentaar


                            #73
                            kelle löögile nõu jälle persega ette jäi?

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              kelle löögile nõu jälle persega ette jäi?
                              Tundub küll uskumatu, kuid seekord õnnestus löök ise teha. Et aga nii vanad mehed enam väljakul ringi siblida ei tohi, sain aru täna hommikul trepist alla kõndides, kui iga korruse peale, igal korrusel 26 treppi, kulus minut. Nii et Eero, ega igiliikurgi igavene pole

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                                Tundub küll uskumatu, kuid seekord õnnestus löök ise teha. Et aga nii vanad mehed enam väljakul ringi siblida ei tohi, sain aru täna hommikul trepist alla kõndides, kui iga korruse peale, igal korrusel 26 treppi, kulus minut. Nii et Eero, ega igiliikurgi igavene pole
                                vbla sa oled lihtsalt vales klubis ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X