320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naljakamad kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

    heh...
    kui ma viimati meeskonnaga Jüri vastu mängisin Jüri Gümnaasiumi staadionil V liigat, oli kohtunikuks üks vene rahvusest härrasmees, kes sõitis ringi vanemat sort BMWga, soeng oli eriti lahe - muidu siilisoeng aga ees ülipikk tukk. Aga see selleks...kui pall auti läks ning hakkasid seda välja viskama, siis laskis ta sul tulla meetripealt täpselt samasse kohta seda viskama kust see välja läks. Ja nii oli iga kord, lõpuks hakkas see juba ära ka tüütama. Vahpeal läks pall auti ja ta ei saanud aru, no õigemini ta ei märganud kellest läks auti, kohtunik pani silmad kinni ning vehkis kätega 4 korda ühele teisele poole ja lõpuks vaatas kes rohkem auti visata tahtis ning andis palli neile. Antud juhul olime meie need kes rohkem apelleerisid audiviskele, kuigi ma ise ka ei teadnud kellest see pall auti tegelikult läks. Igatahes oli see üks päris naljakas situatsioon kus oli näha kohtuniku kogenematust, aga mis ikka V liigast rohkem tahta. Lõbus oli vähemalt

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

      Algselt postitas teoreetik


      heh...
      kui ma viimati meeskonnaga Jüri vastu mängisin Jüri Gümnaasiumi staadionil V liigat, oli kohtunikuks üks vene rahvusest härrasmees, kes sõitis ringi vanemat sort BMWga, soeng oli eriti lahe - muidu siilisoeng aga ees ülipikk tukk. Aga see selleks...kui pall auti läks ning hakkasid seda välja viskama, siis laskis ta sul tulla meetripealt täpselt samasse kohta seda viskama kust see välja läks. Ja nii oli iga kord, lõpuks hakkas see juba ära ka tüütama. Vahpeal läks pall auti ja ta ei saanud aru, no õigemini ta ei märganud kellest läks auti, kohtunik pani silmad kinni ning vehkis kätega 4 korda ühele teisele poole ja lõpuks vaatas kes rohkem auti visata tahtis ning andis palli neile. Antud juhul olime meie need kes rohkem apelleerisid audiviskele, kuigi ma ise ka ei teadnud kellest see pall auti tegelikult läks. Igatahes oli see üks päris naljakas situatsioon kus oli näha kohtuniku kogenematust, aga mis ikka V liigast rohkem tahta. Lõbus oli vähemalt
      See on ju kohtunik Topkin keda saavad tuleval nädalavahetusel näha Balteco-FCF Paide(siseinfo) mängul olevad kodanikud ja soovitan kellegil kaamera kaasa võtta.Kahjuks enda(Atli-Paide) mängul seda polnud ja kahetsen siiani.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

        Algselt postitas teoreetik


        heh...
        kui ma viimati meeskonnaga Jüri vastu mängisin Jüri Gümnaasiumi staadionil V liigat, oli kohtunikuks üks vene rahvusest härrasmees, kes sõitis ringi vanemat sort BMWga, soeng oli eriti lahe - muidu siilisoeng aga ees ülipikk tukk. Aga see selleks...kui pall auti läks ning hakkasid seda välja viskama, siis laskis ta sul tulla meetripealt täpselt samasse kohta seda viskama kust see välja läks. Ja nii oli iga kord, lõpuks hakkas see juba ära ka tüütama. Vahpeal läks pall auti ja ta ei saanud aru, no õigemini ta ei märganud kellest läks auti, kohtunik pani silmad kinni ning vehkis kätega 4 korda ühele teisele poole ja lõpuks vaatas kes rohkem auti visata tahtis ning andis palli neile. Antud juhul olime meie need kes rohkem apelleerisid audiviskele, kuigi ma ise ka ei teadnud kellest see pall auti tegelikult läks. Igatahes oli see üks päris naljakas situatsioon kus oli näha kohtuniku kogenematust, aga mis ikka V liigast rohkem tahta. Lõbus oli vähemalt
        tundub kahtlaselt sama mees olevat, kes meil Kohilas mängu Risti vastu vilistas, kuigi tukka enam ei olnud ja bemm oli ka päris uus. audi sissevise pandi paika isegi sentimeetri täpsusega , aga ega tal muidu väga viga ei olnud

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

          Algselt postitas valta

          Kindlasti oli kohtunik osaline mõlemas Saue meeskonnale löödud väravas, jättes ründajate poolt tehtud üsna jõhkrad rikkumised üldse tähelepanuta.
          Hakkab juba aitama nendest igasugu lammastest, kes oskavad oma tegevusega terveks nädalavahetuseks tuju rikkuda.
          Kurb lugu, äkki külastad mõnd arsti, kes su hingehaavad parandab. Kahju kui teie mängudel ainult kehvad kohtunikud käivad ja JÕHKRALT ise väravaid löövad.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

            Algselt postitas hugen

            Kurb lugu, äkki külastad mõnd arsti, kes su hingehaavad parandab. Kahju kui teie mängudel ainult kehvad kohtunikud käivad ja JÕHKRALT ise väravaid löövad.
            Kus sa välja lugesid, et meie mängudel kehvad kohtunikud käivad, jutt käib ikka ühest konkreetsest mängust. Mis aga arsti külastusse puutub, siis võiksid seda ise teha, võib-olla hakkad ka aru saama, millega paljud jobudest kohtunikud platsil hakkama saavad

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

              kohtunikult ootaks nagu objektiivsust.mõni viiakse mängu alguses t...otsa(kasvõi pingilt) saatmisega nii endast välja,et terve mängu näitab oma ebasümpaatiat selle võistkonna vastu,sealjuures ei pruugi ta olla üldse kehv kohtunik.võrdsete mängus ta karistab oma solvajad lihtsalt ära,millega seab oma otsused kaheldavaks
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                Algselt postitas Raul2


                kohtunikult ootaks nagu objektiivsust.mõni viiakse mängu alguses t...otsa(kasvõi pingilt) saatmisega nii endast välja,et terve mängu näitab oma ebasümpaatiat selle võistkonna vastu,sealjuures ei pruugi ta olla üldse kehv kohtunik.võrdsete mängus ta karistab oma solvajad lihtsalt ära,millega seab oma otsused kaheldavaks
                No Raul, tee oma jutust ise suhteliselt lihtsad järeldused
                Jube Tige Kala

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                  Eks uno ise ole ka suht naljakas omamoodi,kunagi noorteklassis sai selline mees nagu eriki pärna(kes präägu tulevikus pelab) öeldud selle ühe krõbeda sõna naise suguelundi kohta ja uno andis kohe punase ära,pärast hiljem sai unolt küsitud et mille eest ta siis punase sai ja unn vastas et no eks ikka selle karvase eets
                  muidu unn väga tegija vend ei karda ähvardamisi hea oli kui kutt vilistas MC Tallinna vastu ei põdenud andis kohe kollaseid ja punaseid kui mõni mees seal maffia juttu hakkas ajama.
                  www.emmaste.com

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                    Nojah, ega mängijad ja kohtunikud ei saa kunagi head sõbrad olema, samamoodi nagu
                    ühe võistkonna ründajad ja teise kaitsjad ei kipu millegi pärast hästi läbi saama.

                    Kohtunike, eriti madalama liigade kus puuduvad joone kohtunikud, elu ei ole lihtne ja kui ka kogemusi vähe siis ikka eksitakse (eksitakse ju ka näit. meistrite liigas!), tavaliselt küll mitte meelega kellegi kasuks vms, vaid lihtsalt üks mees ei näe kõikke.
                    Muidugi on ka olemas neid nö. omadele ärategijaid, keda tavaliselt kõik juba tunnevad.
                    Ja loomulikult tundub alati sellele kelle kahjuks otsus langetati et just talle liiga tehti.
                    Abiks ei ole ka, liiga palju Figo vms mänge vaadanud meeste pidev \"hääletamine\", kätega vehkimine ja halamine, et vaata mis mulle tehti no kuidas sa tropp ei vilista.
                    Tavaliselt ei ole päris puhas kumbki pool ja siis see vaene kohtunik peab otsustama kes rohkem süüdi oli. Kõrvalt on hea vaadata ja möliseda aga ise seda tööd küll teha ei taha.

                    Mitte, et ma tahaks väita et kohtunikud väga head mehed on, aga kui rahulikult asja üle järele mõelda siis võib ka mõned vabandused nende kasuks leida.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                      Ka kohtunik on inimene nagu ka mängjad
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                        Algselt postitas Miq


                        Algselt postitas Raul2


                        kohtunikult ootaks nagu objektiivsust.mõni viiakse mängu alguses t...otsa(kasvõi pingilt) saatmisega nii endast välja,et terve mängu näitab oma ebasümpaatiat selle võistkonna vastu,sealjuures ei pruugi ta olla üldse kehv kohtunik.võrdsete mängus ta karistab oma solvajad lihtsalt ära,millega seab oma otsused kaheldavaks
                        No Raul, tee oma jutust ise suhteliselt lihtsad järeldused
                        ma teen järelduse,et kohtunik ei tohi lasta ennast mõjutada ja iga uus situatsioon ei tohi olla seotud vanaga.kui sind \"kukeks\"või \"uroodiks\" tembeldatakse,anna kaart ära ja unusta..,mitte et jätad andmata ning teed mängus tagasi.see,mis publikust tuleb,seda ei tohi üldse tähele panna.enesekindlus on üks tähtsamaid kohtuniku iseloomujooni...aga tihti neil pole seda,sest lähevad emotsiooniga kaasa
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                          Algselt postitas Raul2


                          Algselt postitas Miq


                          Algselt postitas Raul2


                          kohtunikult ootaks nagu objektiivsust.mõni viiakse mängu alguses t...otsa(kasvõi pingilt) saatmisega nii endast välja,et terve mängu näitab oma ebasümpaatiat selle võistkonna vastu,sealjuures ei pruugi ta olla üldse kehv kohtunik.võrdsete mängus ta karistab oma solvajad lihtsalt ära,millega seab oma otsused kaheldavaks
                          No Raul, tee oma jutust ise suhteliselt lihtsad järeldused
                          ma teen järelduse,et kohtunik ei tohi lasta ennast mõjutada ja iga uus situatsioon ei tohi olla seotud vanaga.kui sind \"kukeks\"või \"uroodiks\" tembeldatakse,anna kaart ära ja unusta..,mitte et jätad andmata ning teed mängus tagasi.see,mis publikust tuleb,seda ei tohi üldse tähele panna.enesekindlus on üks tähtsamaid kohtuniku iseloomujooni...aga tihti neil pole seda,sest lähevad emotsiooniga kaasa
                          Loomulikult peaks kohtunik olema kurt tribüünidelt tuleva möla suhtes ja unustama selle, kui keegi on teda solvanud ja selle eest kaardi saanud. Tegelikult muidugi peaks kohtunik andma enda solvamise eest kohe punase, nii et pole vaja siin midagi enam mäletadagi. Reaalsus on aga see, et mõne satsi puhul oleks väljak 15 min-ga tühi sellisel puhul. Madalamates liigades on meil palju vähese kogemusega kohtunikke ja niisama potensiaalituid vendi, seega peaks ikkagi meeskond seda ka arvestama. Ja kuna publikuks on tavaliselt mängijate sõbrad-tuttavad, kes on kõik ka kanged spetsialistid, siis on kohtunikul suht raske kurdiks jääda ja vilistada neutraalselt, kui sind näiteks lubatakse ära tappa nagu ka su pere ning vahel sõimatakse ka Pohlaku litsideks. Seega siis õigem järeldus oleks see, et mängijad väljakul mängivad, mitte ei mölise ja platsi serval sõbrad ka ei räuska iga vile peale. On kohtunikul kergem vilistada, enesekindlus suurem ja partii ka kõvasti parem. Tokko võib ka sulle sellest lähemalt rääkida
                          Jube Tige Kala

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                            üldiselt olen nõus,aga...vaata,mina kohtuniku elu kergemaks tegema ei hakka,leidku ise tee enesekindluse ja lugupidamiseni.on ju selge,et mängijad surnuaeda ei tulnud,suu kinni teibitud.siin tekib küsimus,kus asub piir positiivse innustamise ja ülbe räuskamise vahel-oleme selle üle ka tokkoga palju arutlenud.ma olen heameelega sellepärast isegi kapten,et vähe kõvema häälega vahel öelda:härra kohtunik,mis toimub! härral tuleb oma autoriteet ikka välja võidelda,nagu mängijail väravgi,keegi ei kingi seda sel aastal on näidanud,et neil on arenguruumi härrased orlov,saveljev ja israel
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                              Algselt postitas Raul2


                              üldiselt olen nõus,aga...vaata,mina kohtuniku elu kergemaks tegema ei hakka,leidku ise tee enesekindluse ja lugupidamiseni.on ju selge,et mängijad surnuaeda ei tulnud,suu kinni teibitud.siin tekib küsimus,kus asub piir positiivse innustamise ja ülbe räuskamise vahel-oleme selle üle ka tokkoga palju arutlenud.ma olen heameelega sellepärast isegi kapten,et vähe kõvema häälega vahel öelda:härra kohtunik,mis toimub! härral tuleb oma autoriteet ikka välja võidelda,nagu mängijail väravgi,keegi ei kingi seda sel aastal on näidanud,et neil on arenguruumi härrased orlov,saveljev ja israel
                              BTW Kapteniks olek ei anna tegelikult reeglite järgi mingit suuremat õigust kohtnukiuga õiendada.
                              Jube Tige Kala

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Naljakamad kohtunikud\'

                                nooh,eks ta annab vähe suuremad õigused siiski kohtunikuga olukorra selgitamisel,see on nii välja kujunenud,kuid ega see pole eesmärk omaette.oleme tokkoga seda satsi 7aastat vedanud ja olen tähele pannud,et nii kui mõni mängija miskit krõbedamat õigusmõistja arvele saadab,nii ta kaarti näeb,ise saan kuidagi pehmemalt läbi.aga et mängust rõõmu tunda,tuleb ikkagi närvitsemist-ropendamist vähe piirata,pikas perspektiivis tuleb kasuks.lisaks,et minu arutelu kohtunikuga pole ka toimunud kunagi stiilis:mine put.i, j.bi!,vaid ikka sportlikumalt viisakamas toonis asjast,olukorrast,olgu ta siis tutk või kes tahes
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X