320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naljakamad kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

    Originally posted by Chazlor


    Allo

    Nii Mukiile kui Daniljuk kritiseerijale.
    Esiteks teisest väljakuotsast ei ole praktiliselt üldse võimalik suluseise näha, teiseks on suluseisused üksi vilistades VÄGA keerulised otsustada ja kolmandaks sina vaatad mängu ja mitte seda kuidas suluseis tekib, see hetk (umbes pool sekundit) mil sa pärast söötu vaatad olukorda võib üles tõusvate (ehk kaitsest välja jooksvate) kaitsjate ja väravapoole spurtiva ründaja vahel tekida isegi 5 meetrine vahe, kuigi sööduhetkel sulgu polnud. Seda arvestades ei saa väga üldse antud teemal kõrvaline mängujälgija sõna võtta, ainult telekast vaadates võid seda teha. Mis omakorda ei tähenda et mõni kohtunik udu pole.
    Teiseks ei peagi kohtunik pärast mängu teadma mis seis oli. Loomulikult peab see tal kirjas olema ja kui ta protokolli täidab siis see selgub, aga otse pärast mängu platsilt tulles pole see oluline. See näitab pigem et mees on oma tööle kontsentreerunud ja muule ei mõtle (ala, seis on 1:1 nüüd ei julge küll pennalt anda) - igati positiivne aga kindlasti ei ole paljud minu sellise argumentatsiooniga nõus.
    Üldjoontes, ma ei ole veel nii pime, et ma ei näe üle väljaku, tänan. Järelikult ma siiski näen, kuidas kohtunik pidevalt ei oma piisavat silmanäegemist, või ei soovi seda omada, et märgata vastasvõistkonna mängijat, kes elimineerib suluseisu. Ja seda päris mitmel korral. Ma saan väga hästi aru, et ka kohtunik on inimene ja kuna naiste liigas on vaid üks kohtunik platsil, on suluseise vilistada suhteliselt raske, aga ma tõesti vabandan - nii pime ei saa olla.

    You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

      Õppida teise inimese kuidas on vaja vilistada on väga lihtne - kuid vaatades mängijaid kes ei oska visata auti või ei ole ühtegi korra lugenud jalgpallireegleid/ta on ju platsil ja OSKAB ja teab kõik jalgpallist/-las ta võtab vile ja proovib vilistada laste mängu,üle poole neist saavad sõimata.Kui vaatada mängu olukorra siis juhtub nii et ühe meskonna treeniretel on erinev olukorra nägemine/valus punkt suluseis/.Aga jobud on igal pool -kohtunikud ,treenerid,ja kõige rohkem mängijaid/oleneb treenerist/.

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

        Mägede poeg kohtunik, kellest mukii räägib oli tegelt ka naljakas Okei, ma olen nöus suluseisu ära vilistamine üksinda platsil olles on keeruline - ei näe pöhjust kohtuniku süüdistamises (kuigi eks ta kummaliselt tihedalt neid nägi). See selleks!
        Aga ta tegi palju toredamaid asju. Näiteks - kaitsja tegi vastaste ründajale kastis piiiisikese vea (st vöttis natukene särgist kinni), köik mängijad jalgadel (st keegi ei kukkunud). Härra Kohtunik vilistas ja töstis käe üles. Ohoooo - penalti?!?!? Ei..... vabalöök 16 kasti joonelt Oleks siis, et kastis sees, kus \"viga\" tehti (nii umbes 5 meetri kasti joonel) aga ei, oopis 16 meetri joonel. JubeLahe mu arvates

        Muidu mis reegel see siuke on?

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

          Originally posted by yheksa


          Mägede poeg kohtunik, kellest mukii räägib oli tegelt ka naljakas Okei, ma olen nöus suluseisu ära vilistamine üksinda platsil olles on keeruline - ei näe pöhjust kohtuniku süüdistamises (kuigi eks ta kummaliselt tihedalt neid nägi). See selleks!
          Aga ta tegi palju toredamaid asju. Näiteks - kaitsja tegi vastaste ründajale kastis piiiisikese vea (st vöttis natukene särgist kinni), köik mängijad jalgadel (st keegi ei kukkunud). Härra Kohtunik vilistas ja töstis käe üles. Ohoooo - penalti?!?!? Ei..... vabalöök 16 kasti joonelt Oleks siis, et kastis sees, kus \"viga\" tehti (nii umbes 5 meetri kasti joonel) aga ei, oopis 16 meetri joonel. JubeLahe mu arvates

          Muidu mis reegel see siuke on?
          Mnjah....selle olukorra ma sootuks unustasin. Kahju:P Aga see meetripikkune( keskmisele inimesele õlani noh) psike tdzigitt tegi platsil suhteliselt huvitavaid otsuseid küll Kahju on sellest, et kohtuniku ebaadekvaatne käitumine,suudab kapitaalselt rikkuda mulje tegelikult heast ja positiivsest mängust. Enamjaolt on aga taoliste kohtunike ebaadekvaatsed teod palju suurema kaaluga, kui ainult halb tuju ja rikutud mänguelamus.
          You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

            Minu meelest on kõige naljakam kohtunik Al Deri, kes nägi see teab. See kuidas ta mängu ajal 4 korda oma mune sügas see oli tõsiselt naljakas. Ja see oli ka naljakas kui pärast 1 tüdruk neid veel 2 korda sügas. Aga seda vist telekas ei näidatud. Pildid on ainult.

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

              Teemast natukene mööda minnes tahaksin lisada paar mõtet. Kõik, kes mängivad madalamates liigades (IV, V) peaksid rahul olema sellega mis on. Hea seegi, et need kohtunikud viitsivad ja tahavad oma vabast ajast sellega tegeleda ning oma närvirakke kulutada. Suurem osa EJL kogenud kohtunikest on ammu oma tööst loobunud. Need kes teavad EJL tegemistest lähemalt saavad aru milles on tegelikult probleem.

              Kõike paremat!

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                to zilde: tore oleks kui sa ka laiemale ringile ka räägiksid, mis toiomub EJLis ja mis põhjustel kohtunikud riputavad oma viled varna
                www.jalgpall.ee
                http://www.last.fm/user/lennartk

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                  Originally posted by Sen


                  Minu meelest on kõige naljakam kohtunik Al Deri, kes nägi see teab. See kuidas ta mängu ajal 4 korda oma mune sügas see oli tõsiselt naljakas. Ja see oli ka naljakas kui pärast 1 tüdruk neid veel 2 korda sügas. Aga seda vist telekas ei näidatud. Pildid on ainult.
                  näitad siis ehk neid pilte?
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                    Originally posted by mukiii


                    Sattusin täna kahtlastel põhjustel liigamängule fc flora tallinn-jk kaitseliit kalev. juhmidele teadmiseks,et tegemist oli naiste mv mänguga. kohtunikuks osutus kahtlase välimusega vene rahvusest noormees, kes ulatus enamustele mängijatele vaevalt õlani.
                    noormehe arusaam jalgpallist....no eriti ei kannata kriitikat. vilistamine toimus valemi järgi: kui keegi väga häälekalt midagi karjub, siis juu nii ka on. huvitaval kombel suutis ka see noormees vilistada pidevalt suluseise.....nimelt tundus temale, et flora mängijad on suluseisus, kuigi oli selgelt näha, isegi minule teises platsi otsas, et suluseisust oli asi kaugel.

                    jutu moraal on selles, et kahjuks liigub eesti jalgpalliplatsidel palju igasugusedi idioote. kahjuks

                    p.s. selle postituse põhjuseks on olnud vingumisvajadus, mida polnud võimalik platsil rahuldada:P
                    muide see kohtunik on meil noortemänge kah teind, päris naljakas on ta küll..
                    ta maksis 50 eeku ja iga asi oli suluseis, meil varumeeste pink väga häälekalt karjus midagi ja ta ütles omaette tugeva vene aktsendiga \"suluseis raisk\"
                    igatahes oli see koomiline, igatahes
                    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                      Ma nyyd



                      ei tea mis selle kohtuniku nimi on aga ta vilistas 3 liiga lääne tsooni kohtumist Tabasalu ja mingi võistkonna vahel ja tabsalu sai selge nurgalöögi ka kohtunik viitas käega lipu poole ja ytles nurgalöök.Siis astus vastasmeeskonna mängija kohtuniku poole ja ytles et ei saa olla ma ei puutunud palli .See järel katkestas kohtunik nurgalööki lööva Kent Männiku ja näitas väravalööki seda oli tõsiselt koom vaadata

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                        minu kord.......ajax\'i treener,kes peab ka kohtuniku ametit välimuselt on ta nagu Fat Bastard Austin Powersi filims.....seisab mängu ajal enemasti keskringi sees,suluseisudega paneb täitsa mööda ja mis kõige koomilisem:mängu ajal karjub endast möödaminevale oma trenni poisile umbes \"bõstra dima!\" vms ja noh ega ta reegleid ka suurt ei jaga......kohtunik/treeneri amet on raske

                        teine kohtunik,kellest juttu teeksin on JK keila oma......ta pole koomiline vaid kõige sitem kohtunik,kes mind puudutavas mängus on vilistanud....nagu 90% kohtunikes,kes on üksi väljakul,paneb ka tema off-side\'dega täiega puusse......ja kui hakkad ütlema,et \"päris oli sulukas!\" siis vastab ta et \"ole vait,muidu saad kollase!\" ja mis kõige nõmedamoolajal seisab keila treeneri juures ja kuulab juhtnööre ning poetab vahel ka oma mõttetera.....täitsa vihale ajas
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                          sa oled ikka eriline idioot.

                          1) keilal polegi treenerit
                          2) on ta väga erapooletu kohtunik
                          3) üks väheseid kes korralikult vilistab

                          enne mõtle ja siis tee suu lahti
                          Keila JK nr 9

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                            Originally posted by H.M Murdock


                            ja kui hakkad ütlema,et \"päris oli sulukas!\" siis vastab ta et \"ole vait,muidu saad kollase!\"
                            Mina ei leia selles midagi laitmisväärset kui kohtunikuga ärbeldes kollase saad.
                            308

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                              tabasalu kohtunik on ikka vabsee tasemel. vend ei saa vist üldse aru mis väljakul toimub. ajuvaba
                              Keila JK nr 9

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Naljakamad kohtunikud\'

                                Originally posted by drago


                                tabasalu kohtunik on ikka vabsee tasemel. vend ei saa vist üldse aru mis väljakul toimub. ajuvaba
                                Kui sa mõtled mingit nooremat ja vist blodiiniks värvitud juustega venda siis ma mõistan sind 100%
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X