320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lahedad väljakud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

    elva kooli staadion? kumba staadionit mõtled? kas linna keskel olevat täismõõtmetega staadionit või kooli juures olevat kunstmuru väljakut, kus veel kunstmuru peal ei ole. ja mis meeskonna koosseisus mängisid devil?

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Laheda

      Originally posted by smith


      elva kooli staadion? kumba staadionit mõtled? kas linna keskel olevat täismõõtmetega staadionit või kooli juures olevat kunstmuru väljakut, kus veel kunstmuru peal ei ole. ja mis meeskonna koosseisus mängisid devil?
      tähendab seda, mis seal linna keskel kooli juures on, täismõõtmetega.(see on ka ainuke mida ma tean)
      pmst ei mänginud ma mingi meeskonna eest ... lihtsalt toksisime vaikselt sõpradega

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

        Originally posted by Devil


        kehvim staadion, kus mänginud ... tondiraba gymnaasiumi staadion (konkreetne pommiauk)
        Aga tänu sellele pommiaugule võitis Tondiraba Gümnaasium 1993. aastal 7. kl. Eesti koolinoorte meistrikad, mis on siiani nende suurim saavutus pallimängudes. Tollal oli plats veel hullem kui praegu. Keskel ühegi murulibleta põld, äärtes ebatasane kuumaastik, mida kattis ühtlaselt põlvekõrguste kõrte meri, mille sekka aeg-ajalt mõned mutiaugu suurused kraatrid olid ära eksinud. Südantsoojendav oli vaadata, kuidas mängijad spurtides ühtaegu ninali käisid ja rohu seest palli otsisid. Meie sats oli teistest finaalturniirile jõudnutest tunduvalt nõrgem, ent tänu tuttavale platsile oli meil ülisuur eelis. Nii et võitsime tänu koduväljakule .
        Niipalju siis nostalgilisi meenutusi selle staadioni kohta.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

          Eelmise hooaja lõpus oli Kernu uus st. juba nii heas korras, et sellest parem oli võibolla mõni üksik(Kadriorg). Ma arvan, et see oli tingitud suures osas sellest, et väljaku kasutamiskoormus oli suhteliselt madal võrreldes mõne muuga(mänge pidasid Fc Haiba, MC Tallinn, Kernu Kadakas).
          P.S. Seal on treeninud ka mõned väliskoondised(amatöörk-d.+Island)

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

            Ehee, vähemalt Devil peaks olema mänginud ka sõjatandril nimega Laagna staadion, muidugi kui talle staadioni nimi julgetakse anda. Tore koht, kust enne mängu algust sai nii õllepudeleid kui kondoome kokku korjatud. Kuuldavasti pidi sinnagi kunstmuru peale saama

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

              Originally posted by Devil


              Originally posted by jjriado


              Kõige jubedam staadion, kus mina kunagi mänginud olen, on Tallinna Reaalkooli oma. Sellist õudust pole ma mujal näinud. Mitu päeva hiljem ka veel põlved/hüppeliigesed/selg/jne valutasid. Iseenesest on muidugi tore, et koolidel kunstmuru staadionid on, aga iseasi on see, kas seda muru asfaldi peale peab panema.
              eino ma ei tea, kas sa oled miskine väga õrn inimene(arsti juurde võid ka pöörduda selle kysimusega ) või sa oled parajalt loll, et mängisid kunstmurul vähe valede jalanõudega ntx 6 metallist korgiga :P
              igastahes ... staadion oluliseim kylg minu jaoks on see, et tasanae maapind oleks ... väljakukate suht pohhui ... peenike kruus või kõva kunstmuru ... väiksest peale pirita kooli kruusa peal mängind ja siuksed pisiasjad nagu veritsev põlv või kyynarnukk eriti ei morjenda ... harjund ... aga eks ilusal murul ikka parem mängida

              parim staadion, kus mänginud ... elva kooli staadion
              kehvim staadion, kus mänginud ... tondiraba gymnaasiumi staadion (konkreetne pommiauk)
              Olen samal arvamusel, et kõige tähtsam väljaku puhul on siledus mitte pehmus. Ma pigem mängiks betoonil kui pehme muruga konarlikul väljakul. See pole ju jalgpall, kui palli liikumistrajektor ei sõltu sellest, mida sinu jalad teevad. Suvel, kui sai Saaremaal Astes miiniväljal mängitud, tuli küll nutt peale. Selline jalgpall ei paku mulle mingit rõõmu.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                Samas jah, ega Laagna ja kurikuulus Rannavärav, kus enamus 5 liiga Pôhja piirkonnas olevatest satsidest endale just selle statka kodustaadioniks vôttis. Lihtsalt ôudne... Ei tea, kas Rannaväravas üldse muru ka kasvab. Pole sellele eriti pihta saanud. parajalt maltsa täis. Kuid laagna on ka paras pommiauk. Eriti lahe on siis, kui on soe suvepäev ja plats on rämedalt tolmupilveid täis. See suvi oli veel eriti lahe, kui ühe värava taga toimus hullem ehitamine ja pall üle ehitust piirava aia lendas.

                Nüüd on rajatud palju uusi väljakuid ning ma usun, et enamus tuleva hooaja satsidest valivad endale kunstmuru väljakud. Rannavärav pole siiski koht, kus ôlleliiga jalgpalli mängida.

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                  Originally posted by greenday


                  Originally posted by Devil


                  Originally posted by jjriado


                  Kõige jubedam staadion, kus mina kunagi mänginud olen, on Tallinna Reaalkooli oma. Sellist õudust pole ma mujal näinud. Mitu päeva hiljem ka veel põlved/hüppeliigesed/selg/jne valutasid. Iseenesest on muidugi tore, et koolidel kunstmuru staadionid on, aga iseasi on see, kas seda muru asfaldi peale peab panema.
                  eino ma ei tea, kas sa oled miskine väga õrn inimene(arsti juurde võid ka pöörduda selle kysimusega ) või sa oled parajalt loll, et mängisid kunstmurul vähe valede jalanõudega ntx 6 metallist korgiga :P
                  igastahes ... staadion oluliseim kylg minu jaoks on see, et tasanae maapind oleks ... väljakukate suht pohhui ... peenike kruus või kõva kunstmuru ... väiksest peale pirita kooli kruusa peal mängind ja siuksed pisiasjad nagu veritsev põlv või kyynarnukk eriti ei morjenda ... harjund ... aga eks ilusal murul ikka parem mängida

                  parim staadion, kus mänginud ... elva kooli staadion
                  kehvim staadion, kus mänginud ... tondiraba gymnaasiumi staadion (konkreetne pommiauk)
                  Olen samal arvamusel, et kõige tähtsam väljaku puhul on siledus mitte pehmus. Ma pigem mängiks betoonil kui pehme muruga konarlikul väljakul. See pole ju jalgpall, kui palli liikumistrajektor ei sõltu sellest, mida sinu jalad teevad. Suvel, kui sai Saaremaal Astes miiniväljal mängitud, tuli küll nutt peale. Selline jalgpall ei paku mulle mingit rõõmu.
                  kuidas öelda, see on lühinägelik. kõva katte peal lõhute te lihtsalt oma tervist, eelkõige jalgu. FC TVMK treenis talvekuudel iga päev Wismari kunstmurul ning pooltel meestel olid põlvevalud. käisid dr. Madis Rahu, ühe parima spordiarsti juures ning põhjus lihtne- kõva kate põrutab ja väsitab liigeseid, tekib liigeste ülekoormus. Seega, kui vähegi võimalik, tuleks siiski eelistada muru või pehmemaid kunstmuru väljakuid ... et 40-50 samuti normaalselt käia saaksid.

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Laheda

                    Originally posted by willane


                    Originally posted by greenday


                    Originally posted by Devil


                    Originally posted by jjriado


                    Kõige jubedam staadion, kus mina kunagi mänginud olen, on Tallinna Reaalkooli oma. Sellist õudust pole ma mujal näinud. Mitu päeva hiljem ka veel põlved/hüppeliigesed/selg/jne valutasid. Iseenesest on muidugi tore, et koolidel kunstmuru staadionid on, aga iseasi on see, kas seda muru asfaldi peale peab panema.
                    eino ma ei tea, kas sa oled miskine väga õrn inimene(arsti juurde võid ka pöörduda selle kysimusega ) või sa oled parajalt loll, et mängisid kunstmurul vähe valede jalanõudega ntx 6 metallist korgiga :P
                    igastahes ... staadion oluliseim kylg minu jaoks on see, et tasanae maapind oleks ... väljakukate suht pohhui ... peenike kruus või kõva kunstmuru ... väiksest peale pirita kooli kruusa peal mängind ja siuksed pisiasjad nagu veritsev põlv või kyynarnukk eriti ei morjenda ... harjund ... aga eks ilusal murul ikka parem mängida

                    parim staadion, kus mänginud ... elva kooli staadion
                    kehvim staadion, kus mänginud ... tondiraba gymnaasiumi staadion (konkreetne pommiauk)
                    Olen samal arvamusel, et kõige tähtsam väljaku puhul on siledus mitte pehmus. Ma pigem mängiks betoonil kui pehme muruga konarlikul väljakul. See pole ju jalgpall, kui palli liikumistrajektor ei sõltu sellest, mida sinu jalad teevad. Suvel, kui sai Saaremaal Astes miiniväljal mängitud, tuli küll nutt peale. Selline jalgpall ei paku mulle mingit rõõmu.
                    kuidas öelda, see on lühinägelik. kõva katte peal lõhute te lihtsalt oma tervist, eelkõige jalgu. FC TVMK treenis talvekuudel iga päev Wismari kunstmurul ning pooltel meestel olid põlvevalud. käisid dr. Madis Rahu, ühe parima spordiarsti juures ning põhjus lihtne- kõva kate põrutab ja väsitab liigeseid, tekib liigeste ülekoormus. Seega, kui vähegi võimalik, tuleks siiski eelistada muru või pehmemaid kunstmuru väljakuid ... et 40-50 samuti normaalselt käia saaksid.
                    tähendab ... see polnud minu ja greenday jutu point
                    pmst ... mul põlved on juba perses

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                      ok, mul samuti! ühele põlvele juba 4.operatsiooni tehtud. võib olla seepärast liigne tähelepanu jalgadele

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                        Originally posted by eugen

                        Ma neid idapoolseid ei tea. Pole seal käinud.
                        Aga kõige kehvemate top6 on järgmine:

                        1.Kehra
                        2.Kernu PK st.
                        3.Keava
                        4.Tabasalu
                        5.Turba
                        6.TTÜ

                        See on muidugi ainult minu arvamus. Kui soovite avaldage oma TOP.
                        Keava stata on lahe jah! 10 aastat tagasi meetutas see heinamaad ja üks kodanik lambakasvataja käis sealt vahel isegi heina tegemas. Praegu läheb plats iga aastaga paremaks, ainuke viga on see, et keset platsi läheb läbi jalgrada, mida penskarid kasutavad poe ja kodu vahet käimiseks. Ükskord oli koomiline lugu, kus keset FC Toompea ja vist Emmaste satsi mängu ajal üks vanamutt jalgrattaga üle staadioni veeres. Mäng jätkus muidugi sellele vaatamata ja mingeid trahve selle eest ei rakendatud:P

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                          Originally posted by willane


                          ok, mul samuti! ühele põlvele juba 4.operatsiooni tehtud. võib olla seepärast liigne tähelepanu jalgadele
                          4 oppi? Oi peab sul alles raudne tervis olema vöi väga suur tahtmine ikka veel jalgpalli mängida...

                          aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida... Huvitav on see, et eestis on mingi täielik maania ehitada tohutult kunstmuruväljakuid. Iseenesest on muidugi tore, aga samas viib see selleni, et nii umbes 10-15 aasta prst on noori poisse hulkade kaupa, kellel on pölved ning hüppeliigesed läbi mis läbi. Kurb tegelt...

                          yheksa@(siiani)1.pölveoperatsiooniga

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                            ....ja tervist need kunstmuruväljakud lõhuvad kuid kahjuks ei jää meil muud midagi üle sest kliima on kord juba siukke ja nii palju riigil raha pole et rajada sisemuruväljakuid........
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                              Seda juttu ,et kunstmuru jalgu rikub ,olen väga palju kuulnud . Aga tegelikult pole ma veel üheltki tunnustatud jalgpallispordi arstilt kuulnud vastavat väidet . Kust te kõik selle võtate ,et jalgu rikub. Kas olete lugenud ,arstid räägivad või on se lihtsalt järjekordne müüt. Lisaks ,kui lugeda maailmas tuntud jalgpalliajakirju siis seal pole kordagi mainitud ,et kunstmuru kuidagi kahjulik oleks.
                              Aga palun , küsime näiteks Eesti koondise arsti Gunnar Männiku käest!! See mees teab niimõndagi.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                                varsti jääb vist jahh valikuteks kas Lilleküla, kunstmuru või pommiauk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X