320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lahedad väljakud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

    Väga kena staadion on SK Dniprol (5 liiga ida) paldiski maanteel meremeeste haigla vastas! siuke mõnus pisike kunstmuru väljak, trahvikasti ja küljejoone vahele mahub kobedalt 2 meetrit siis veel see kunstmuru tase ise on suht vilets, kohati tekib tunne et mängid rannal!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

      aga ikkagi kõige jubedam väljak on Tiigritel Jüris! Ei midagi paha aga põllul pole ka tore mängida!
      Vaikne.....

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

        Originally posted by Hunt


        aga ikkagi kõige jubedam väljak on Tiigritel Jüris! Ei midagi paha aga põllul pole ka tore mängida!
        õigus see on kõige jubedam väljaka,kus veel mänge pidada võib ,meil on treening väljak sellegi poolest hullem.ise loodan et järgmise mängu saax juba rannaväravas teha
        karm värk on see jalgpall

        ja ega see elu ka parem pole

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

          Originally posted by lookas
          ise loodan et järgmise mängu saax juba rannaväravas teha
          Kauaks see Rannavärava veel eksisteerima jääb? Kui ma nüüd õieti mäletan, siis oli mingis Tallinna teede arengukavas ette nähtud sinna rajada Põhjaväila pikendus kusagile Balti jaama taha Koplisse ... Aga ma võin ka eksida.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

            viimsi staadionil jah paks kivikiht murul peal...sõber täna libises ja kohe põlv purux....aga jah seal olid täna ka esteli mängijad treenimas......aga jah väravaid oli värvitud ja ka uus võrk pandi täna....siis veel traktrorist käis seal muru silumas....nii et ikka arvan et tehaxe korda

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

              Kahjuks Eestis viimasel ajal pole kuulda et kusagil on rajatud korralik jalgpalli plats.Peaks korralik väljak tulema Kambjas 75x104.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                Hula!

                Ma mängisin eile Kernu staadionil ja oli ikka väga hea muru.
                Kuigi praegused vihmad olid ta natuke pehmeks teinud, ei
                olnud muidu mingeid probleeme.
                Samas on hind soolane - 1500 eeq on päris tõsine laks.

                Kõige hullem stata, kus mina olen mänginud,
                on peale Lastestaadioni veel Mereväebaasi territooriumil.
                Muidugi on sinna mängima saamisega see asi, et selleks peab
                mereväkke teenima minema.
                Saabastega on seal siiski üsna tore mängida.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                  Väga hea staadion on ka Pärnus. Kindlat nime ei tea, aga suhteliselt ranna lähedal. Minu teada on see ka Vapruse koduplats. Igaljuhul muru on seal vapustav. Ülimalt tegija plats. Miinuseks riietusruumid ning kogu ehitistepool staadionil. Väga hullus seisukorras, aga selle eest on plats tegija

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                    see väljak toob silam jah nii rõõmu kui ka mitterõõmupisaraid... see kannab Kalevi staadioni nime
                    minge Kingissepa praami peale

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                      aga minu arvates miljonid kroonid liiguvad rannav2rva staadionil....eriti riietusruumides
                      2002 FC EBS Team
                      2003 FC Nimeta
                      2004 FC Nimeta
                      2005 FC Nimeta
                      2006 Tallinn United FC
                      2007 Tallinn United FC

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                        Ei tea kas eespool juba on mainitud, aga Tartu ja Tartumaa üks paremaid väljakuid asub Kaagveres. Käisin tänagi sealt läbi - samal ajal kui Tartu statad on poolenisti või üleni vee all siis Kaagveres on vaid tühised lombid värava ees. Ja kusjuures saab seal vist isegi täiesti tasuta mängida - tuleb vaid ajad kokku leppida. Ainuke asi, et ise peab lipud ja jooned platsile sebima Kes räägib, et Rannavärava st on hea räägib seda vaid Tln siseselt ja pole Kaagveres käind

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                          Pärnus on ea staadiun ega lillekyla kuntsmurul kah midgi viga ple :P aga nagu Wismari on täielik asfalt ma olen sinna oma jalgu ja käsi poolex kukkund

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                            Ega Kuressaare linnastaadionil ka just kõige parem muru pole Meite Mart on selle kallal soigunud nii mis kole.Aga selleest Kuressaare kunstmuruväljakul küll midagi viga pole.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                              kõige sitem pinnas on vajeldamatult fc ajax\'il.....betoonplokkide peale on tõmmatud mingi roheline vaipa meentav ca 2 cm kate....seal murdsin ma kukkudes käeluu,niiet kui vähegi võimalik,hoidke sellest kohast eemale...
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                                Originally posted by H.M Murdock


                                kõige sitem pinnas on vajeldamatult fc ajax\'il.....betoonplokkide peale on tõmmatud mingi roheline vaipa meentav ca 2 cm kate....seal murdsin ma kukkudes käeluu,niiet kui vähegi võimalik,hoidke sellest kohast eemale...
                                Kas sa mõtled seda Võidujooxu staadionit we see ei ole jah suurem asi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X