320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Mustamäe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

    Originally posted by Hunt


    näitex meil algselt ei olnudki mingit sponsorit. aga kõik mängijad panid 500 eeku ja nii saimegi maxtud liiga ja sai ostetud ka mõningaid vajalike asju!
    algulaastal peaks IMHO iga õlleliiga meeskond nii tegema

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

      njah soccernet ju juba vanakala! Loodetavasti te meile siis liiga ei tee.
      Juba huviga ootan millal saab teada kes siis sellel aastal 5ndas. ja millal mängud.
      Vaikne.....

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

        See point et keegi siin räägib, et Fc Mustamäega pole veel asi yldse kindel, kuidas nad väljas mängivad. See puhas bull shit, sest ma isiklikult garanteerin, et Fc Mustamäe jõuab esimesel aastal kohe 4 liigasse. Siiiani ma tõesti ei näe ligilähedalegi pürgivat võistkonda. Maybe Fc Nimeta, aga jah teised ei ole nyyd kyll keegi. Fc Mustamäel on mängu tase märksa kõrgem kui 5 liiga.

        EDZ

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

          omg

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

            Originally posted by frain


            See point et keegi siin räägib, et Fc Mustamäega pole veel asi yldse kindel, kuidas nad väljas mängivad. See puhas bull shit, sest ma isiklikult garanteerin, et Fc Mustamäe jõuab esimesel aastal kohe 4 liigasse. Siiiani ma tõesti ei näe ligilähedalegi pürgivat võistkonda. Maybe Fc Nimeta, aga jah teised ei ole nyyd kyll keegi. Fc Mustamäel on mängu tase märksa kõrgem kui 5 liiga.

            EDZ
            tähendab teid murtakse ära. teid tapetakse ära, teie tahtejõule tehaks 1-0 ja veel muudele asjadele ja te ei jõua selat kuhugile
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'FC Mustamäe\'




              Jeah mehed kui ikka jalkast midagi ei tea sis ei tasu ikka möliseda midagi. Keegi meid murrab, ise ka usud seda või? Tahtejõust pole juttugi, asi lihtsalt selles et vastas pole)) Nii et mehed hakake vaikselt harjuma sellega

              EDZ

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                hmmm ütleme nii9 et liigne vastaste alahindamine võib karmilt kätte maksta(näide soccernet lütseum),nii et esialgu tuleb kõigepealt liigasse saada siis edasi vaadata

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                  vaatan et sa kuidagi enesekindel! Kes te siis olete et te nii kõvad kohe olete?!?! Ja alles kostus siin hoopiski et mustamäe sellel aastal ei osale kuna teil ei pidavat olema raha!!!! Me siin sõbralik raffas aga sina tuled siia lihtsalt paukuma. Kahjux ei meeldi mulle sellised kes kõvasti pauguvad!
                  Vaikne.....

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                    Originally posted by Hunt


                    vaatan et sa kuidagi enesekindel! Kes te siis olete et te nii kõvad kohe olete?!?! Ja alles kostus siin hoopiski et mustamäe sellel aastal ei osale kuna teil ei pidavat olema raha!!!! Me siin sõbralik raffas aga sina tuled siia lihtsalt paukuma. Kahjux ei meeldi mulle sellised kes kõvasti pauguvad!
                    Meil on oma jutupaunikuid ja muidu staare. Enne, kui ei ole selge 5 liigas mängivad meeskonnad ei tasu midagi ütlema hakata. Teinekord mindakse enda kiitmisega liiale, aga samas Noh vara veel sellel teemal rääkida. Liigne enesekindlus ei vii veel sihini.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                      vastus kes 5ndas mängivad peax selguma lähiajal! Kuna 1 veeb. oli viimane liiga tasumise päev!
                      Vaikne.....

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                        krt,need mustam2e mehed ikka suht ylbed.See,et teil praegu suht h2sti l2heb,ei t2henda.et 6ues sama head olete.Asi on selles,et teil pole yhtlust.teil 5 head meest on,ylej22nud j22vad tasemel alla.Kui te saate oma rahad ilusasti makstud ja liigas m2ngite,siis ma pakun,et satute tabeli ylemise poolele,aga mitte p2ris tippu.........see on minu arvamus.
                        2002 FC EBS Team
                        2003 FC Nimeta
                        2004 FC Nimeta
                        2005 FC Nimeta
                        2006 Tallinn United FC
                        2007 Tallinn United FC

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                          õige suhtumine kui meeskond enda tugevusse usub .

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                            Vale on siia tulla laiama!
                            Vaikne.....

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                              Keegi ei tule siia laiama ega midagi taolist. Fc Mustamäe tahab et neid võetax kui soosikuid 5 liigas. Ja see et meil praegu hästi läheb ei tähenda tõesti, et meil hooojal ka nii häti läheb, aga võistkond usub endasse. Ja see ongi peamine. Oskused on kõigil meestel ääretult head.

                              EDZ

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'FC Mus

                                Originally posted by Litmanen37


                                krt,need mustam2e mehed ikka suht ylbed.See,et teil praegu suht h2sti l2heb,ei t2henda.et 6ues sama head olete.Asi on selles,et teil pole yhtlust.teil 5 head meest on,ylej22nud j22vad tasemel alla.Kui te saate oma rahad ilusasti makstud ja liigas m2ngite,siis ma pakun,et satute tabeli ylemise poolele,aga mitte p2ris tippu.........see on minu arvamus.
                                \'


                                asi ikka päris nii pole aga tõetera on ka selles postituses ......meil on ütleme nii 2 väga head mängijat+ väravavaht ülejäänute tase on väga võrdne....muidugi see ei tähenda et liigat võidame meie miinusteks on mõndadega vähene koosmängimine kuid see paraneb kogu aeg......ning see viina kurat kimbutab ka ikka tervet meeskonda...... ja ka möla on väljakul liialt palju aga oskused on olemas sellele ei saa nüüd küll vastu vaielda
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X