320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Mustamäe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

    aga kui sponsorit ei tule mis siis saab?

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

      te olete muidu toredad, aga äkki saate kokku ja arutate siis oma särgi ja sponsori küsimusi.
      suht nõme on kui mingi mõttetuks muutunud teema on nonstop topped.
      lihtsalt selline ettepanek, et siia teemasse panna fc mustamäe kohta käivat infot mitte omavahelist nääklemist.
      lahinguväljal kohtume, raisk!!!

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

        Kas FC Mustamäe ei soovi endale ründajat? Sooviks kuskil klubis mängida!

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

          YESSSSSSSSSSSS!!!!!Esimene punkt!!!

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

            Tundub, et sellist võistkonda nagu FC Mustamäe järgmine hooaeg enam ei eksisteeri. Kahju, hooaega sai ju nii ambitsioonikalt alustatud ja ka võimed lubaks võistkonnal jätkata, kuid tundub et võistkonnavaim on kadunud või siis neljanda liiga klubisse Kaitseliit/Kalev ära jooksnud Igaljuhul, IV ja V liiga täkud, nüüd jäävad paljud Mustamäelased koduklubita ja teil avaneb võimalus neid enda klubidesse peibutada. Tehke kiirelt enne kui Real ja Chealsea ette jõuavad!!!

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

              Minevikul on lai hõlmaalune aga meil on ka vastupidine kogemus ehk meiega sügisel liituja jooksis/läks kevadel üle FC Mustamäe meeskonda. Põhimõtteliselt oleme huvitatud pikaajalisest suhtest.

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                Originally posted by Janek


                Minevikul on lai hõlmaalune aga meil on ka vastupidine kogemus ehk meiega sügisel liituja jooksis/läks kevadel üle FC Mustamäe meeskonda. Põhimõtteliselt oleme huvitatud pikaajalisest suhtest.
                Ja tema on pmst tulevaseks hooajaks värvatud juba yhe klubi rivistusse, mille nime ma ei maini

                Samas et ta teilt oma sõprade juurde ylejooksis pole vist yllatus

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                  kes see mees külll on kellest jutt käib :P.....aga jah mängijaid on nimistus palju muidugi enamus vist enam järgmine hooaeg mängida üldse kuskil ei viici
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                    et nagu... ma ei mängi järgmine hooaeg liigajalgpalli...et mind ei saa sainida...mitte et keegi tahaks

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                      sell8.....sind ootab ikka veel Nimeta kutse.....neljanda liiga jaoks oleks sind igal juhul vaja
                      2002 FC EBS Team
                      2003 FC Nimeta
                      2004 FC Nimeta
                      2005 FC Nimeta
                      2006 Tallinn United FC
                      2007 Tallinn United FC

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                        Coco:

                        {tleks kaa, et kui saavutaksime 4nda koha, v]iks lugeda seda kordaminekuks, sest Ida piirkond on nagu j]hkralt tugevam kui P]hi, mesit ettepoole j\'\'vad 3 vene klubi, Inter, Maardu ja Dnipro, teistest eesti klubidest oleme ees.Lisaks maardu m\'ngis vist eelmine aasta 2 liigas, osad m\'ngijad k[ll lahkusid aga on ka vanasid alles, Inter j\'i eelmine aasta 4ndas liigas teiseks ja tagas 3ndasse koha, aga [tles \'ra ja tuli 5ndasse, miks ei tea.Dnipro on j\'lle siuke naljakas sats et m\'ngida nad ei oska aga punkte korjavad pidevalt ja kui ma ei eksi v]idavad liiga \'ra...lisaks pole eriti tore ju m\'ngida 5ndas liigas kui Kink sinu vastu m\'ngib ja rahulikult 7 kolli l;;b, kas p]hja tsoonis m\'ngis m]ni spataki poiss \'kki voi moni 2se voi 3nda liiga meeskond
                        Muidugi ei saa lugeda hooaega kordaminekuks aga siiski in the end of the day...kui k]ik mis perse on v]imalik minna, on l\'inud, leiab siiski asjast positiivse k[lje, ja kes teab n[[d [ks aasta mustam\'e ei tegutse aga j\';rgmine aasta kui hr Katsevi voim meie noorte tjk takkuda [le on kadunud teeb akki mustamae kammpakki

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                          Teen veel OT: vabandan rohkem ei tule! Maarek ava oma silmad kullamees, kui sul on minu vastu või minu kommentaaride kohta midagi öelda anna teada!. Mina ei ole väitnud, et me olime esimese koha pärast väljas. Vaatasin Mustaka ja Ida piirkonna teema üle, seega mida sa ajad? Kui ei tea, pole vaja postitada.

                          Vabandan ebameeldivuste pärast. Võtsin teisest teemast ära need postitused. Mõttetu. Las seal laseb Chobram oma rida, mitte ei pea meie möla kuulama.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                            Originally posted by treze
                            Teen veel OT: vabandan rohkem ei tule! Maarek ava oma silmad kullamees, kui sul on minu vastu või minu kommentaaride kohta midagi öelda anna teada!. Mina ei ole väitnud, et me olime esimese koha pärast väljas. Vaatasin Mustaka ja Ida piirkonna teema üle, seega mida sa ajad? Kui ei tea, pole vaja postitada.
                            Teed võibolla ise oma silmad lahti, naljamees. Mina ei rääkinud esikoha heitlusest vaid suuremast hooplemisest, mis teie teemas oli üsna tavaline nähtus.
                            Ja sinu vastu pole nagu midagi öelda, kommentaar oli lihtsalt koomiline.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                              Nohh...kas laseme teema sulgeda väää???
                              Kuuldavasti meeskond laguneb ja järgmisel hooajal ei osale liigas.Õnneks on enamus meestel koht kuhu minna.Kõigil muidugi mitte...irw....sellest moraal-kõik pole kuld mis hiilga ja kõik pole sitt mis haiseb.

                              FC Soccernet kõrgliigasse:P
                              Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Mustamäe\'

                                we\'´ll be back, vanemana, targemana, kogenumana ja paremana kui kunagi varem, ja kellel kuhugi minna pole, see kes tahab, leiab alati võimalusi
                                aga noh, eks Lool näeb hr 13

                                sry, meie mängime homses alagrupis, teie mängud piirduvad ju tänasega, niiet ei näe kahjuks, mõni teine kord siis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X