320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SC Kuradid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid\'

    Originally posted by Ramm


    Originally posted by treze


    Ära kujuta ette! Mina olen soccernetist. Ja,kui üldse tuleb, siis 1,2 sõpra.
    Oi issand jumal sillu,mis sa oma jalkakarjääriga oled teind tjk\'st soccerneti,häbi olgu sul! :P
    Paremasse ja austusväärsemasse kohta Eesti Jalgpallimaastikul pole ju võimalik sattuda .

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid\'

      soccernet-tallinna kuradid 9-1

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid\'

        Suured tänud, poisid, hea mängu eest!

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid\'

          jajah, aitäh teilegi..........seekord läks kahjuks nii nagu läks

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid\'

            Tänukiri
            Kõigepealt, ütleks suure aitäh kuraditele, kes hoolimata suurest kaotusest ikkagi mehiselt üritasid ja soccernetiga, kui võrdne võrdsega, lõpuni mängisid! Tublid olete ja niipalju kui minul 5ndast liigast kogemusi on siis saaksite te seal hakkama küll...soovitan soojalt!
            Teine päevakorra punkt kuulub Fc Soccernetile. Teiega koos mängida oli super hea, kutid! Keegi kellegagi ei mölise, ainult kiidetakse....võibolla pole te just kõige osavamad jalgpallurid aga teie tuju ja teie suhtumine üksteisesse ja mängu on lihtsalt kiiduväärt! Kui ei andnud õigel ajal söötu või kui libisesin löögihetkel või kui lõin üks ühe mööda ei tulnud mingit mölinat, vaid zest \"pole hullu, järgmine kord läheb paremini\" ei lasknud tujul kaduda! Mina, kui külalisesineja olen alati mänginud sellistes võistkondades, mis on täis staare ja kes ei andesta ühtegi viga, seda väljendades kõva mölinaga minu aadressil! Niisiis keep up the good spirit...ja ma väga loodan, et kui kunagi veel teil mehi puudu jääb, siis olen ma ikka oodatud...teie lahkel loal muidugi ...küsimus:kas reaali turniiriks teil tiim juba komplekteeritud või on olemas veel mõni vaba koht...ma tean ühte huvitujat

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid\'

              Oli siis täna nagu oli.....
              Tänan oma poolt kah soccernetti,kes olid igati korralikud platsil ja ausad ning visati vahepeal nalja.
              Kuradid olid täna teise koosseisuga,puudus 5 põhimängijat ja proovisime uusi mängijaid,millest ka selline tulemus siis aga see selleks...lihtsalt täna olid soccerneti meeskond parem ja igas elemendis üle....

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid

                Originally posted by sell8


                Tänukiri
                Kõigepealt, ütleks suure aitäh kuraditele, kes hoolimata suurest kaotusest ikkagi mehiselt üritasid ja soccernetiga, kui võrdne võrdsega, lõpuni mängisid! Tublid olete ja niipalju kui minul 5ndast liigast kogemusi on siis saaksite te seal hakkama küll...soovitan soojalt!
                Teine päevakorra punkt kuulub Fc Soccernetile. Teiega koos mängida oli super hea, kutid! Keegi kellegagi ei mölise, ainult kiidetakse....võibolla pole te just kõige osavamad jalgpallurid aga teie tuju ja teie suhtumine üksteisesse ja mängu on lihtsalt kiiduväärt! Kui ei andnud õigel ajal söötu või kui libisesin löögihetkel või kui lõin üks ühe mööda ei tulnud mingit mölinat, vaid zest \"pole hullu, järgmine kord läheb paremini\" ei lasknud tujul kaduda! Mina, kui külalisesineja olen alati mänginud sellistes võistkondades, mis on täis staare ja kes ei andesta ühtegi viga, seda väljendades kõva mölinaga minu aadressil! Niisiis keep up the good spirit...ja ma väga loodan, et kui kunagi veel teil mehi puudu jääb, siis olen ma ikka oodatud...teie lahkel loal muidugi ...küsimus:kas reaali turniiriks teil tiim juba komplekteeritud või on olemas veel mõni vaba koht...ma tean ühte huvitujat
                Respect!
                See jutt tõi peaaegu pisara silma . Aitäh nende ilusate sõnade eest, ma luban, me hoiame oma good spiriti üleval
                Reaali turniiri olukorraga hoian sind kursis, ja kui puudu mehi, kutsume taas .

                Mängust:
                Alustuseks loomulikult läksin ma valele statale, aga tänu mu kiirele ja osavale mõistusele ning sama kiiretele ja osavatele jalgadele olin ma peagi(kerge hilinemisega siiski) õigel statal.
                0:1 Scooter
                1:1 Keegi vastastest, vist Coco
                1:2 taas Scooter
                vahetusmees devil jookseb platsile ehk siis mina
                imetäpnesööt MINULT scoodile, scoodi eksib 2lt meetrilt
                1:3 MINA
                1:4 taas MINA!!!!!( ego maksab )
                kolmteist lööb vahepeal pendla posti
                scooter lööb napilt yle ristnurga
                1:5 Treze
                Poolaeg.
                1:6 Treze
                1:7 Treze(jipikaijee hättrikkkkkkkkkk)
                vahepeal kuradid löövad posti
                soccernetlane(R tähega algas nimi ) päästab palli väravajoonelt joonelt
                sell8 eksib 1:1 olukorras väravavahiga( aga ta oli siiski yks mängu parimaid )
                1:8 taas treze(lase teistel kah lyya eksju!)
                1:9 arvake kes oma 5nda värava lõi
                The end.
                2 poolaeg oli Devil kaitses seepärast ka rohkem väravaid ei tulnud minu poolt, vabandan fännide ees .
                Kuradid, suurpärane, täname, väga tore. Hea oli mängida erinevalt mõnest teisest meeskonnast. Seekord olime meie paremad, loodame et teinekord kah . Aga jah tehnilised olete, koostöö rabe, kaitse sitt(ylla-ylla). Aga kuna pold parimas koosseisus(FCS kah ei olnud )usun, et olete kindlasti paremad. Potentsiaal tuleb ära kasutada

                PS! Sell sinuga mängida on väga mõnush . Me pole just kõige paremad jalgpallurid jah, aga see on kindlasti meile andestatav, meist pole mu teada keegi jalgpallitrennis käinud.(nyydsest treze ja duff siiski on olemas )

                OK aitab lobast, ma armastan teid kõiki(erandeid on kah )

                PS2! ma olen kaine .

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid\'

                  Originally posted by Ramm


                  Oli siis täna nagu oli.....
                  Tänan oma poolt kah soccernetti,kes olid igati korralikud platsil ja ausad ning visati vahepeal nalja.
                  Kuradid olid täna teise koosseisuga,puudus 5 põhimängijat ja proovisime uusi mängijaid,millest ka selline tulemus siis aga see selleks...lihtsalt täna olid soccerneti meeskond parem ja igas elemendis üle....
                  Loll on see kes vabandust ei leia....irw...sul hulka madalam profiil kui enne mängu.
                  Sinu lohutuseks võib öelda,et ka meil plnud just kõige parem koosseis.Oma 5-6 head meest ol ika meil puudu.
                  Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid\'

                    Wow Kuradid on tugevad, lihtsalt Soccernet oli tiba tugevam seekord. Tõepoolest, kaitses ei olnud 3 põhimeest kes eelnevates kohtumistes seal on olnud, seetõttu sai poolikuid seal mängitatud. Ning keskelt samamoodi 2 venda puudu mis tunda andis. Palli valdasid mõlemad enamvähem võrdselt, correct? Väravad tulid siiski ikkagi enamus kaitsjate eksimuste tõttu. Kaotus oleks normaalne olnud sita esituse kohta, kuid et selline... ei uskunud:P

                    Kevadel teeme koos värske kevade lõhnadega uue ja vägevama kohtumise, et enne liigat sõprust pidada ja devviga õlle limpsata ja vaatame mis siis saab:P

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid\'

                      jah......ka mina arvan nii

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid\'

                        Originally posted by Ramm


                        Originally posted by treze


                        Järgmisena soovitaks Nimeta ette võtta.. näeks vähemalt taseme ära Kui midagi sellist plaanite, siis ikka korralikul väljakul:P Edu!
                        Eiei..vaja üks mäng ennem mängida kuival väljakul kah,siis võtaks Nimeta ette
                        Me oleme külmavaresed ja sellel aastal enam väljas ei mängi

                        kevade poole ehk aprillis alustame jälle reaalis....eks siis võta ühendust Ramm

                        To Sell8: Su naine saab ikka väga ilusaid armastuskirju...sa ju suisa poeet meil
                        ja muideks kutse kehtib siiani sulle
                        2002 FC EBS Team
                        2003 FC Nimeta
                        2004 FC Nimeta
                        2005 FC Nimeta
                        2006 Tallinn United FC
                        2007 Tallinn United FC

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid\'

                          Kena, et sa nii arvad(muide nüüdsest enam ei saa , aga miks me peama siin minu isiklikku elu arutama)...sinu kutsest pean ma siiski loobuma sest nagu sa tead armas papa Katsev ei lase mind eluseeski Jalgpallikooli vangimüüride vahelt minema...ning ega ma poleks teie staartiimi kõrgetele kriteeriumitele vastav kah!Aga see kõik OT....

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid\'

                            Kuradid ootavad endiselt mängijaid oma satsi. Eriti vajalikud kohad on kaitses välja jagada, kus taseme poolest võiksime vajadusel ka silma kinni pigistada, peaasi, et mängumõnu nautida saaks ning 3-punni tabelisse lisada

                            Saada mail!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid\'

                              ussu, kes sa saatsid ps\'i, tee seda palun ka meili peale ja pane oma andmed kirja, võtame ühendust!

                              Veel on vabu kohti olemas!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'S.C. Tallinna Kuradid\'


                                To Sell8: Su naine saab ikka väga ilusaid armastuskirju...sa ju suisa poeet meil
                                ja muideks kutse kehtib siiani sulle
                                Paulil on naine??????????????rääkige lähemalt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X