320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Lehtse Sport ...viimax:D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

    Originally posted by Devil


    Suured väravad poleks midagi eriti muutnud, tavaliselt olen harjunud siukeste noorte tiimide juures suureskoorilisi mänge nägema. Seekord siis valmistas yllatuse. Fck poisid te ei suuda ju karistusalassegi korralikult jõuda, see käib mõlema kohta. Suht 0 meeskonnad eilse mängu järgi vaadates aga terve talv veel ees koostöö ja oskuste parandamiseks.
    Edu mõlemile!


    PS! Vabandust kui kedagi nyyd solvasin, või tundusin liiga kriitilisena.
    ...sorry ag Fc Kakumäe pole enam nii noor tiim,kui enne.Ja kakumäe jõudis eile küllatki mitu korda karistusalla!!!keegi soccernetist saatis mulle kirja kus oli vst sõpruskohtumise pakkumine saatke uuesti ja teeme era

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

      Originally posted by Devil


      Suured väravad poleks midagi eriti muutnud, tavaliselt olen harjunud siukeste noorte tiimide juures suureskoorilisi mänge nägema. Seekord siis valmistas yllatuse. Fck poisid te ei suuda ju karistusalassegi korralikult jõuda, see käib mõlema kohta. Suht 0 meeskonnad eilse mängu järgi vaadates aga terve talv veel ees koostöö ja oskuste parandamiseks.
      Edu mõlemile!


      PS! Vabandust kui kedagi nyyd solvasin, või tundusin liiga kriitilisena.
      Kas Devil arvab, et Soccernet võidab Kakumäe\'d? Võin niipalju öelda, et olen mõlemat teami näinud mängimas (soccernet\'i küll kahjux vähem, 2 korda vist) ja kui kakumäe tuleb oma põhikoosseisus, siis paneksin mina oma raha nende peale.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

        Nuh noored tiimid olete igas mõttes ja palun ärge vaielge sellele vastu.
        Soccernet ei puutu yldse siia, Ma ei suhtlenud kui FCSi esindajana, vaid ise endana. Ja see on minu arvamus. Kuigi ma usun jah, et Socccernet lykkaks mõlemile ära.

        Neth oled sa kunagi FCSi põhikoosseisus näind mängimas? Mina ntx pole yhtegi korda.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

          Väikesed teravad siin on alati mõnusad!
          Tundub, et FCS saab enne lume tulekut veel 2 korralikku sõprusmängu väljas pidada!
          Kui ikka Devili väite paikapidavust tõestada soovitakse ja mitte niisama tühikargajateks jääda ei soovita! :P
          Lubadus mõlemat loputada, ei jää ju niisama sõnakõlksuks!?
          FC Lagune ja FC Kakumäe leiavad kindlasti motivatsiooni asi ära teha!
          Või kuidas!?

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

            ja veel siukke seksikas pisiasi et olete ka kunagi tervet soccerneti tiimi kaine/ilma pohmata näinud mina ei ole
            fc pohmell

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

              Originally posted by -Antz-


              Väikesed teravad siin on alati mõnusad!
              Tundub, et FCS saab enne lume tulekut veel 2 korralikku sõprusmängu väljas pidada!
              Kui ikka Devili väite paikapidavust tõestada soovitakse ja mitte niisama tühikargajateks jääda ei soovita! :P
              Lubadus mõlemat loputada, ei jää ju niisama sõnakõlksuks!?
              FC Lagune ja FC Kakumäe leiavad kindlasti motivatsiooni asi ära teha!
              Või kuidas!?
              tahax jah......aga mina ei ole weel ainuke ütleja......tahax jah siis näha kuda soccernet meist yle käib.......ei jah....oodake teiste Fc Kakumäe mängijate arvamusi

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                Originally posted by duff_K


                ja veel siukke seksikas pisiasi et olete ka kunagi tervet soccerneti tiimi kaine/ilma pohmata näinud mina ei ole
                Never , ja ei saa kah .

                FCS ei sõida kellegist yle. Lihtsalt oleme natuke paremad. A mängida võiks minupoolest kyll.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                  Devili jutus on pisike tõetera sees. Kui meeskond on FC Lagune veel tõesti 0. Mis ei tähenda muidugi, et meil ei oleks häid mängijaid. Ja selle sõpruskohtumise asjus - teeme ära tõesti millalgi.
                  Aga ma ei kujuta ette, kelle me paneme eilse minu arust parima mehe platsil - Nethi- asemele keskkaitsesse

                  its sammetaim!!!

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                    Natuke planeerimist ja siis teeme ära, kui soccernet on nõus meile külla tulema, siis mängupäevad oleksid teisip.(kella 18.00\'st) ja reede (kella 19.00\'st). Lähinädalatel kahjux veel ei saa, põhjusi on 2: esitex pole veel uued väravad kohale jõyudnud ja teisex pole minu sõrm veel terve ja kuna teisel väravavahil on jalg kipsis ning Raul tegi meile selgex, et tema rohkem väravas ei istu, siis polex meil hetkel kedagi väravasse panna. Aga noh ma tglt tahax rohkem kakumäe ja soccerneti vahelist mängu näha, sest meile käib soccernet natukene üle jõu.
                    Aga mängida võime sellegi poolest, tuleb lihtsalt oodata meie team\'i bossi chobram\'i sõna.
                    Ja keskkaitsesse lähed sina hullpaks nii et kaitse ei saa olema kuidagi kehvem, pigem isegi parem.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'


                      7 inimest pole ju nii raske kokku saada ühe päeva jooksul.
                      Sellise suhtumisega tiimidel on tihtilugu liigamängudel ainult 7-8 meest kohal

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                        Ek tsipa valesse teemasse läks su postitus

                        Neth, tähendab teisip meile ei sobi, kuna me ise teeme trenni hiljem õhtul, aga reede oleks mõeldav. Eks andke teada millal aega saate, oleks kindlasti huvitatud.
                        Lisaks veel, et võime vabalt vastata teie kylalislahkusele ka sellega, et äkki teeks ka mõnel laupäeva pärastlõunal sõpruskohtumise sees? FCSi trenniajast siis, loomulikult juhul kui soovite kylla tulla ja saalis mängida(4+1).
                        Jään teie otsust ootama.

                        Prmt, Devil

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                          Njah, tglt me tahax nõks suurema meeskonnaga mängida st. et ikka 11meest 11ne vastu. Ja nädalavahetus on meile natukene kehv aeg, sest paljud mängjad sõidavad maale. Eks vaatame ja räägime, tuleb oodata chobram\'i, kes meie meeskonnas tglt neid asju ajab. Nii et huvi on olemas ka meie poolt.
                          Tänan kutse eest, me arutame seda.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                            Nuh teil õismäelteeme yhe peli 11 vs 11 ja meil saalis teeks yhe saalivuti, saaksite oma need oskused kah yle vaadata. Kus sa ikka talvel mängid, kui mitte saalis.

                            Ps! Ma pole eskimo, pole ka lõunamaa poiss aga miinus kraadidega väljas kah eriti mängida ei taha, soojas mugavam ja mõnusham .

                            btw! Nexus ruulib

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                              Heh, mul pole sees mängimise vastu kohe üldse midagi. Nii et hakkame chobrami seebitama ja teeme kaks mängu.

                              its sammetaim!!!

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                                Originally posted by hullpaks


                                Heh, mul pole sees mängimise vastu kohe üldse midagi. Nii et hakkame chobrami seebitama ja teeme kaks mängu.
                                Täitsa nõus olen. Aga tore olex teada kuhu soccernet meid sisse mängima kutsuks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X