320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Lehtse Sport ...viimax:D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

    Väike kokkuvõte siis eilsest mängust.

    Kõigepealt tänax Kuradeid hea mängu eest. AITÄH!

    Alustasime mängu 10 mängijaga, kellest kolm polnud põhimehed. Sellest ka alguse tugev surve meie väravale. Umbes 5-10 min mängu algusest ilmusid ka ülejäänud mängumehed. Kuna alguses oli teineteisemõistmine täielik 0, siis jäime 2:0 kaotusseisu. Varsti hakkas ka meil ohtlike olukordi tekkima ning väikeste vahedega õnnestus ära lüüa 2:2. Oli juba tunne, et suudame neile vastu hakata küll, kuid poolajale mindi siiski 3:2 kaotusseisus.

    Teise poolaja algus oli sama masendav kui esimene..lasime kiiresti lüüa 3 väravat, korra suutsime veel vastata omalt poolt ning siis oligi kõik. Mängu lõppseis 8:3 masendav kaotus.

    Tänaks kõiki mängijaid kes kohale viitsisid end vedada. Keegi suppermängu ei teinud ning väga kehvalt ka ei esinenud. Selle koosseisuga saaxime liigas täitsa hakkama kui vaid natuke rohkem koos trenni teha (Pooled mängijad olid ju siiski uued).

    Igatahes neljapäeval siis kohtume kodus FCS.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

      Jah tglt olid mitte isegi pooled mängijad uued, vaid neid oli koguni 8 ja kuna trenni oleme koos teinud vaid ühe trenni, siis on raske ka kohe tulemust loota. Üldiselt võib öelda, et Kuradid on hetkel ikka parem meeskond, kuid 8:3 ei väljenda kindlasti mängukäiku, 2-3 väravaline kaotus olnuks mängukäigu järgi õiglane, kuid vastasetel oli lihtsalt rohkem õnne. Samas õnnega ainuüxi mängu ei võideta ning nagu ma juba ütlesin vastased olid lihtsalt natuke tugevamad + veel see muidugi, et ma suutsin väravas mõnusalt ,,pirukaid\'\' panna (2-3 kolli saab puhtalt minu nimele kanda). Mängust veel niipalju, et mängisime praktiliselt terve mängu 3 kaitsega ja 5 poolikuga, kuid poolkaitse vedas alt ning selle nimele saaksi ilmselt kaotuse panna, kuigi polnud ühtegi mängijat, kes oleks kehvasti mänginud, lihtsalt puudus kokkumäng. Mängijatest toox ise välja Mario, kes esimesel poolajal tegi päris hea mängu, lõi ka 2 kolli.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

        kokku 6nnestus siis jah peale mitut hooaega jalg valgex saada...esimesel poolajal 2 v2ravat ja teisel 1.

        jah, minu viga...hakata m6tlema, siis vahepeal oli platsil vanadest m2ngijatest (need kes eelmistel m2ngudel ka m2ngind) ainult 3: Mina, Neth ja siis vaheldumisi Gerwet, Taki, Ahti jne.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

          neljapäev?????..... minu arust valiti spetsiaalselt 28 et kuna on too päev oleks reede...... neljapäeval teadu pärast ju soccernetil trennid !
          fc pohmell

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

            Originally posted by duff_K


            neljapäev?????..... minu arust valiti spetsiaalselt 28 et kuna on too päev oleks reede...... neljapäeval teadu pärast ju soccernetil trennid !
            Või nii?? Siis on kusagil küll kõvasti puusse pandud, meie nimelt valmistume mängux neljapäeval.
            Njah, nüüd tuleb asi kiiresti ära lahendada, sest mäng on ju kohe tulekul!!! Siin tuleb ilmselt oodata Chombrami sõna, ise muidu oleksin küll nõus reede mängima, staadioni saax reedex ka. Nii et otsustage!!!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

              ma võin üpris kindlalt öelda et soccernetile sobib reede kindlasti paremini
              fc pohmell

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                Originally posted by duff_K


                ma võin üpris kindlalt öelda et soccernetile sobib reede kindlasti paremini
                Neljap ei sobi mingil juhul kahjuks, neljap puhul lykkaks see mäng edasi, reedel oleks aga tulijad.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                  reedel...vabandust, ajasin sassi ise.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                    Ja veel - FC Lagune otsib väravavahti. Kuna Nethi oleks hädasti keskkaitsesse vaja ja peale selle kimbutavad meie esiväravavahti vigastused, mis väravas olles võivad süveneda, siis mees, kes oskab väravas mängida, on teretulnud.

                    Kert Toobal - kui sa seda loed, siis lõpeta võrkpalliga jantimine ja tule meile väravasse. Sinu puhul on Eestile kaduma läinud teine Poom

                    its sammetaim!!!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                      t2na kl 18.00 trenn. k6igil kohale tulla!


                      kes veel ei tea, siis kert toobal m2ngis kunagi ka jalgpalli ning valiti ka korra mingil turniiril parimax vv. t2psemalt v6ib sellest pajatada hullpax

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                        Nii lõppenud on FC Lagune vs FC Soccernet\'i vaheline mäng. Mängu võitsid soccernetlased seisuga 2:1(0:0). Esimene poolaeg oli mäng võrdne, kuid teisel poolajal lasime meie mängu käest(ilmselt hakkas ka Soccernet rohkem punnima). Juhtima läksime meie, kui Raul(Red Devil) üllatas soccernet\'i vv\'d ilusa löögiga alla-nurka. Kuid Soccernet viigistas juba mõni minut hiljem, kui nurgalöögist tulnud palli suunas väravasse Paul. Mängu kolmas ja Soccernet\' teine värav tuli mängu viimastel minutitel, kahjux autorit ei tea. Mängu lõpp kiskus närviliseks, tekkisid mitmed ütlemised, aga õnnex suutsid kõik ennast kontrollida ja midagi hullemat ei juhtunud. Meil oli päris palju häid võimalusi, kuid realiseerida suutsime neist vaid ühe Olude sunnil jäid meil kõrvale ka 4-5 põhikooseisu mängijat.
                        Tahax tänada FC Soccernet\'i ilusa ja põneva mängu eest ning kui me varem uuesti ei kohtu, siis liigas kindlasti :��lik:

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                          Originally posted by Neth


                          Mängu kolmas ja Soccernet\' teine värav tuli mängu viimastel minutitel, kahjux autorit ei tea.
                          Tahax tänada FC Soccernet\'i ilusa ja põneva mängu eest ning kui me varem uuesti ei kohtu, siis liigas kindlasti :��lik:
                          Aga mina tean! Ühesõnaga mina siis koperdasin palli väravasse. Tänud minugi poolt mängu eest!

                          Väga tore on ka see, et ilmataat soostus veel novembri lõpus nii hea mänguilma välja võluda. Tänusõnad taeva poole
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                            Oli meeldiv jällegi väljas veits mängida ...saalist jube kopp ees mängust pole midagi rääkida oli nii nagu neth rääkis..... jah ja soccernetil oli ka mitmed põhimehed puudu mis puudutas just kaitseliini aga võrdne mäng oli.....vähemalt võimaluste suhtes........ tahaks nüüd suurte väravatega ka mängida
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                              Originally posted by duff_K


                              Oli meeldiv jällegi väljas veits mängida ...saalist jube kopp ees mängust pole midagi rääkida oli nii nagu neth rääkis..... jah ja soccernetil oli ka mitmed põhimehed puudu mis puudutas just kaitseliini aga võrdne mäng oli.....vähemalt võimaluste suhtes........ tahaks nüüd suurte väravatega ka mängida
                              Jah võix tõesti, kuid ei tea kaua selliseid päevi veel on kus ilmataat meid takistusteta väljakule laseb. Ja kuna SC Kuradid tegid meile ka uue sõpruskohtumise ettepaneku, siis on meie kalender ka vist kinni, kuid samas ei tea kas klubi kuradite ettepaneku vastu võtab.
                              Igatahes oli tore soccernetiga mängida, loodan et varsti tuleb uus võimalus.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                                Originally posted by duff_K


                                Oli meeldiv jällegi väljas veits mängida ...saalist jube kopp ees mängust pole midagi rääkida oli nii nagu neth rääkis..... jah ja soccernetil oli ka mitmed põhimehed puudu mis puudutas just kaitseliini aga võrdne mäng oli.....vähemalt võimaluste suhtes........ tahaks nüüd suurte väravatega ka mängida
                                Saalis minu arust väga tore ju mängida :-))), Kaitseliini ja põhiryndajaid pold ollagi, ning seetõttu ka kaotati liig palju õhu palle. Sealt ka keskmisest kehvem esitlus. Õnneks saadi siiski, lõpuks mõneks hetkeks mäng tööle.

                                Tänud kõigile, õpime reegleid ja närvitseme rohkem platsil, eksju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X