320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

V liiga põhja piirkond 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

    Originally posted by amority


    Kuigi ei ole harjunud eriti halama, võiks sellise lükke ära teha küll. Minule silma jäänud miinused:

    1) Väravavõrkudeks kalavõrgud, pall lendab alt läbi
    2) Nähtamatud äärejooned
    3) Väga palju mulda ja kive väljas
    4) Võilille juurikaid väga palju ( mis suvel on seal)
    5) Väga ebatasane pinnas
    6) Väga ohtlikud äärekivid
    7) Üks väike sissepääs, kui pall üle aia lendab peab extreemronimist harrastama teravate orade otsas


    3 ja 4 punkt paraneb arvatavasti, kui muru tihedamaks kasvab, peale esimest niitmist paistab kuidas olema hakkab. Muruseemet ja vett vajab see staadion ja mulda ning rullimist.
    irw @ seitsmes punkt.kes kukub sel kohe ora perses ju.
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    Kommentaar


      Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

      Mõnel siis järelikult veab Kuid siiski, kes on neid näinud ja kes seal ka roninud ( d-fox) siis need teavad millest jutt. Kui juhtute kodumeeskonna vastu juhtima minema siis pekske suure kaarega palli minema, las vennad siblivad seal. Olenevalt palli kaugusest võidadate 30 sek - 3 min ( Oleneb kas seal on väikeseid poisse kes viicivad seal orade ocac turnida):P

      10 korda lööd auti, 5 min - 30 min garanteeritud Kes läevad mängima, arvestage siis sellega

      Kommentaar


        Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

        Originally posted by Ramm


        Nii käisin ise vaatamas Mimono-eurouniv mängu ja see plats oli selline milline oli,st piirijooneks olid kiviääred(päris mõnus tunne võibolla kui kukud sinna suure kiirusega),plats oli laineline nagu ma ei tea mis,ei oskagi kommenteerida..

        Siit tuli mõte-liigakaaslased,kes ei soovi seal platsil mängida nende vastu siis võiksime teha ühiseavalduse EJL\'u,et FC Mimino meeskond valiks endale uue staadioni,kuna see mis hetkel on pole staadion vaid...mm..vasikate jaoks mõledud müramis koht.

        Oleks soov teada paljud läheksid sellega kaasa..?
        Kahjuks on tegemist kooli väljakuga. Ja teame ju kõik kuda on lood koolide ja siis veel koolide spordirajatiste rahastamistega meie linnas. Liidul on küll kehtestatud teatud tingimused staadionite kohta, kuid õlleliigas ei saa neid kahjuks ellu rakendada. Egas muud, life sucks ja tuleb ise kohaneda vastavate tingimustega. Üks huvitav proovitöö huvilistele - katsuge leida mõni väljak Tallinnas, mis a) oleks mängukõlbulik, b) oleks vabu mänguaegu ja c) ei hakkaks klubi rahakotile
        Päikest kõigile!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

          Kas kusagilt saaks lugeda staadioni nõudeid? Ise tahaks, et mängud sealt ära viidaks juba sellepärast, et kahjuks oman ainult sisekaid.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

            Originally posted by daywalker


            Kas kusagilt saaks lugeda staadioni nõudeid? Ise tahaks, et mängud sealt ära viidaks juba sellepärast, et kahjuks oman ainult sisekaid.
            Irw ..... sinu putsade pärast küll mänge sealt ära ei hakka viima.Lihtsam oleks sul osta teine paar putsasid.Üldiselt paneb imestama,et sul neid pole.
            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

            Kommentaar


              Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

              Tõin lihtsalt välja põhjuse miks mina seal mängida ei tahaks lisaks Amority punktidele. hmm, miks mul pole putsasid? Krt vanad jäid väikseks ja ma arvan, et sa nõustud minuga, et enamus vutist on läinud üle kunstmurule. Pole raatsinud uusi osta kuna nad lihtsalt seisaksid mul kodus nurgas.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                varsti on rannavärav lahti + kehra staadionil toimuvad mõned mängud , tasub muretseda, kasvõi laenata mõnelt sõbralt

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'


                  mina oleksin selle avalduse ja väljakumuutmise poolt igatahes - nah*i vaja ära surra kuna mingi jõmm niidab pikali ja kukkudes lööd pea pooleks kusagile äärekivi nurga pihta :P


                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                    Originally posted by daywalker


                    Tõin lihtsalt välja põhjuse miks mina seal mängida ei tahaks lisaks Amority punktidele. hmm, miks mul pole putsasid? Krt vanad jäid väikseks ja ma arvan, et sa nõustud minuga, et enamus vutist on läinud üle kunstmurule. Pole raatsinud uusi osta kuna nad lihtsalt seisaksid mul kodus nurgas.
                    Ema on sul üle läinud kunstmurule.

                    Vabandust, ei saanud jätta mainimata.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                      saan õieti aru et enamus 5.liiga põhja piirkonna meeskonnad on selle poolt? kui jah siis teen avalduse ära eks siis paistab mis saab

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                        Kui sellel maa-alal peab isegi II liiga mängima ( http://www.jkkalev.ee/?uid=32 ), siis on äärmiselt kahtlane, et V liiga klubidel õnnestub asi nii kaugele ajada, et seal edaspidi ühtegi mängu ei toimu.
                        Aga muidugi: kui keegi jännata viitsib, siis FC Soccernet ja JK Kalev on üritust moraalselt toetamas.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                          ega nüüd vastu ka ei ole
                          Vaikne.....

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                            Kui sa arvad et EJL-i huvitab, millistel väljakutel mängib 5.liiga, siis sa eksid.
                            Kui mängu kohtunikuks satub norm vend, kes ütleb et sellisel väljakul ei saa ega tohi mängida, siis ehk hakkaksid asjad liikuma.
                            "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                              kas see väljak on see mis jääb kino kajast yle tee?? 5nda liiga jaoks ongi see paras.. kuradi ronaldod siin koos ei kõlba enam mujal mängida kui vaipsiledal murul..

                              ja niikuinii mängib iga meeskond(peale mimimimmoomo) seal hooaja jooksul ainult 1 mängu nii et nahhui halada?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'V liiga põhja piirkond 2004\'

                                Originally posted by eston#21


                                kas see väljak on see mis jääb kino kajast yle tee?? 5nda liiga jaoks ongi see paras.. kuradi ronaldod siin koos ei kõlba enam mujal mängida kui vaipsiledal murul..

                                ja niikuinii mängib iga meeskond(peale mimimimmoomo) seal hooaja jooksul ainult 1 mängu nii et nahhui halada?
                                Selle ÜHE mänguga võib paljugi juhtuda,mis on seotud vigastustega...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X