320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raplamaa vutt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millal ja kus ja kas toimuvad ka see aasta maakonna meistrivõistlused jalgpallis ? ja kas formaat on sama mis eelmisel aastal ?

    Kommentaar


      viimne jutt oli küll selline, et sarnaselt eelmise aastaga viiakse ka tänavu meistrikad läbi.
      ja kuna need mängud ühe päevaga peavad peetud saama, siis ilmselt Kehtna ongi taas ainuke variant, kus kaks platsi kõrvuti ja mängud ilmselt siis taas peale liigat.

      Kommentaar


        millal siis on - lõplik kuupäev paigas?

        Kommentaar


          Raplamaa 2007 MV jalgpallis toimuvad 13.10.2007 Kehtna jalgpalli väljakutel

          Registreerimine(mängijate nimekirjad) 9.30 - 10.00
          Turniiri algus 10.00
          Eeldatav võistkondade arv 9, mängitakse kahes alagrupis
          Mängu aeg 2x15 , lõplik aeg täpsustatakse kohapeal
          Peakohtunik(vastutav organisaator) Taavi Tüvist

          Kommentaar


            Kes need 9 on Lelle ei mängi kuna meie ülemineku mäng toimub 14.10 kl.14.00 Lelles

            Kommentaar


              ka Kohila on väidetavalt päris kahtlane, aga eks selgub laupäeva hommikul.

              Kommentaar


                Algselt postitas ravelli Vaata postitust
                Kes need 9 on Lelle ei mängi kuna meie ülemineku mäng toimub 14.10 kl.14.00 Lelles
                Rainer ära mängi lolli, sa tead väga hästi,et Lelle otsus mitte osaleda tuli paar päeva hiljem, kui minu kirjutis.

                Täna on tõesti 8 võistkonda ja loodan ,et Kohila ei esine sama magedalt või veel hullemini ,kui möödund aasta, kui poolelt turniirilt pillid kokku pakiti.

                Saage aru, et meie kliimas ei mängi oktoobri lõpp - novembri algus.

                Lohutuseks teile, et järgmised MV'd tulevad juulis ja püüdke siis vinguda.

                Kommentaar


                  Veel parem , teeme turniiri aprilli alguses Türgis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Taavi.T Vaata postitust
                    Veel parem , teeme turniiri aprilli alguses Türgis.
                    Mina olen nõus, teeme üx yhe turniiri v:P

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                      ka Kohila on väidetavalt päris kahtlane, aga eks selgub laupäeva hommikul.
                      Ei ole siin midagi selguda, tulete välja ja mängite palli Eks ma käin reedel Kohila ööklubist läbi ja aitan poistel juua seal, äkki siis koos jõuame ikka kohale

                      Kommentaar


                        Algselt postitas veiko90 Vaata postitust
                        Ei ole siin midagi selguda, tulete välja ja mängite palli Eks ma käin reedel Kohila ööklubist läbi ja aitan poistel juua seal, äkki siis koos jõuame ikka kohale

                        Need n.n. profid pole Kohila ainukesed jalgpallurid õnneks.

                        Kui ülejäänud 25 luuserit nõusse ei saa siis teeme tõesti 3-1'te(mul juu naine ka jalgpallur ja poiss alustamas)

                        Kommentaar


                          Taavi, kas ka juhendit pakud? või võivad ka 2001a. sündinud vibalased ka mängida?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Taavi, kas ka juhendit pakud? või võivad ka 2001a. sündinud vibalased ka mängida?
                            Ei Jaga, see on pikem kui 5 rida, sa ei saa aru.

                            Kommentaar


                              Kuhu ma selle saadaks? anna aadress

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Taavi.T Vaata postitust
                                Kuhu ma selle saadaks? anna aadress
                                mart@soccernet.ee

                                Palun sinna mitte Farmburgeri reklaami saata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X