320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raplamaa vutt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aa oih minu viga ma sain aru et floral oli olematu koosseis :S... aga sa vist mõtlesid kehtna ... jamh minu viga sry:P ...

    Kommentaar


      Aga vaadake ,kui näljaselt/vihaselt Kehtna pallurid mängisid. Pidevalt püüdsid 3-4 mängijaga rünnata.

      Kommentaar


        cut the crap
        tulge mängige ise 3 mängu järjest võiskonnaga, kus vahetusi pea et polnud. keskväli pidi ära surema platsile, kuna nad polnud enam ammu mänginud.
        põhi keskväljaduuo/triio oli oma vigastusi ravimas või valmistumas tähtsateks mängudeks.
        aga kõva trenn sai siiski tehtud

        Kommentaar


          õige jutt sul Vints aga keda see huvitab ja kellele me seda räägime. Sina,mina ja veel paar kutti. Võin ka öelda ,et meil oli tähtsas mängus hull väsimus, loll kohtunik ja muud jamad. Vasak jalg on mul täna paistes ja sinine.Tänud teie Jaanile

          Kommentaar


            Ma arvan, et kõik kes kohal olid said nautida ilusat ilma ja mis peamine said mängida jalgpalli, koht tabelis oli lihtsalt boonuseks.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              ses mõttes, et Päka ei mängi eriti jalgpalli. Kui keegi talle haiget teeb siis karistuslöögi ajal sihib konkreetselt valu teinud mängijat ja Valdre pole teps mitte puhas mängija.
              Ma usun, et platsil otsustab selliseid asju kohtunik. Kui sul mingeid konkreetseid näiteid või materjali pole siis vast pole mõtet niisama lahmida.

              Lihtsalt võtsime eelmine aasta peale Raplamaa sisekaid Püsivust tabanud vigastustelaine ajel vastu otsuse, et mängime edaspidi sees ainult Futsali reeglite alusel. Lihtsalt meile on olulisem luudkondid terved hoida mitte, et meil oleks mingit kartus või reaalset soovi lihtsalt mitte mängida. Ma usun, et ka paljudele teistele meeskondadele oleks Futsali reeglid rohkem mokkamööda.

              Kommentaar


                Jaa, mina ka Futsali reeglite poolt. Jääb ära see mõtetu palli tagumine seinast seina ja mäng oleks tehnilisem ja vähem agressiivne

                Kommentaar


                  Algselt postitas spock Vaata postitust
                  Jaa, mina ka Futsali reeglite poolt. Jääb ära see mõtetu palli tagumine seinast seina ja mäng oleks tehnilisem ja vähem agressiivne
                  Olen ka Futsali reeglite poolt, sest see on tehniline mäng ja pealtvaatajatele ilus vaadata ning Futsali reeglid toovad välja selle, kes on parem või mitte, kui minna füüsiliseks, siis jääb ka nendele võistkondadele lootus, kes tegelikult, sees mängida ei oska- pean siin silmas toorutsemist.
                  Minu mäletamist mööda on Pras olnud eluaeg toorutsemise poolt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas veiko90 Vaata postitust
                    Minu mäletamist mööda on Pras olnud eluaeg toorutsemise poolt
                    Mitte et ma toorutsemise poolt oleks vaid lihtsalt osade mängijate vastu tuleb toores olla, et nende mänguisu kaoks. Samas pole meil enam selliseid lõhkujaid satse maakonnas ka. Minagi poleks vasut kui neid reegleid järgitakse 2008 maakonna meistri selgitamisel.

                    Mõnes mõttes kahju ka kui Futsali reeglite järgi mängime. Ei saagi sulle SEBiPoiss haiget teha

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Mitte et ma toorutsemise poolt oleks vaid lihtsalt osade mängijate vastu tuleb toores olla, et nende mänguisu kaoks. Samas pole meil enam selliseid lõhkujaid satse maakonnas ka. Minagi poleks vasut kui neid reegleid järgitakse 2008 maakonna meistri selgitamisel.

                      Mõnes mõttes kahju ka kui Futsali reeglite järgi mängime. Ei saagi sulle SEBiPoiss haiget teha
                      Keegi ei keela sul seda proovimast, aga selline suhtumine juba näitab, et oled ikka mõtetu mees, et tahad sihilikult lõhkuda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas veiko90 Vaata postitust
                        Keegi ei keela sul seda proovimast, aga selline suhtumine juba näitab, et oled ikka mõtetu mees, et tahad sihilikult lõhkuda.
                        Alati lõhun sihilikult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Alati lõhun sihilikult.

                          Sinust on raske midagi muud uskuda:P

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Alati lõhun sihilikult.
                            Nii ongi,kes mängida ei mõista see lõhub
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Nii ongi,kes mängida ei mõista see lõhub
                              Jep,Arvamusliider. Ma ei oska.

                              Kommentaar


                                minu arust ei ole Märjamaa Kompanii küll see maakonna kõige lõhkuvam meeskond.
                                igaühel oma taktika: Kompu ongi tugeva kaitsega ja panustab vasturünnakule, siis tulebki ilma pallita tööd teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X