320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

5.liiga eelarve

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

    Algselt postitas amority


    Mark ei ole we? Mingi 300-400 eeki ikka välja pigistab, et normaalsed asjad selga saaks.
    Mark on sellel meeskonnal, keda need T särkidega, 1. hooaega mängivad vennad üle mängivad. Kui rahaga on kitsas, siis on ehk mõttekam investeerida enam-vähem korralikesse treeningtingimustesse kui säravasse nike vormi.
    Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

    http://www.jkpiraaja.ee/

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

      lival vist mängib ikka nende vanade luitunud t-särkidega. ja päris edukalt juba mitu hooaega. 3ndasse välja jõudnud juba oma särgikutega

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

        Mark ei ole we? Mingi 300-400 eeki ikka välja pigistab, et normaalsed asjad selga saaks.
        Mark oleks see, kui moefaggetlus viiendas või neljandas liigas jalgpalliplatsil mängimise asemel võimust võtaks.

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

          Algselt postitas laurenzo

          Mark oleks see, kui moefaggetlus viiendas või neljandas liigas jalgpalliplatsil mängimise asemel võimust võtaks.
          kas kolmandas siis juba võivad moefaggotid mängida või?

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

            kas kolmandas siis juba võivad moefaggotid mängida või?
            Jepp, annan loa.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

              Algselt postitas Edson


              Algselt postitas amority


              Mark ei ole we? Mingi 300-400 eeki ikka välja pigistab, et normaalsed asjad selga saaks.
              Mark on sellel meeskonnal, keda need T särkidega, 1. hooaega mängivad vennad üle mängivad. Kui rahaga on kitsas, siis on ehk mõttekam investeerida enam-vähem korralikesse treeningtingimustesse kui säravasse nike vormi.

              muidugi kui raha on siis mix mitte aga enne tulex vast jah treening varustust korrastada ning otsida vahest ka ülce parem väljak. kui kui rahad taga siis võib kõike lubada...

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                ega vorm ei mängi, mees mängib ! ! !
                Uno Piiri palliklubi.
                http://www.jkkalju.ee :P

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                  Loomulikult maitse asi ja sõna \"mark\" oli mõeldud rohkem naljaga. Olen isegi kasutanud mõned korrad T-särki ning peale paari mängu loobusime ning otsime korralikud vormid. Ehk siis putsade asemel mängiks ehk ka ketsidega?

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                    ... ning kaitsmeteks papitükid, palliks puhuks seapõie õhku täis vms ... ja raha peaaegu ei lähegi ..

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                      Kui raha pole, aga mänguisu on niivõrd suur, et kohe tuleb liigaga liituda ja kõik on ka reeglite pärane, siis las teevad oma asja ära, kes olete teine neid kritiseerima?!

                      Tehke tiim ära ja seatke oma prioriteedid enda vajaduste ning ressursside järgi, mitte vastavalt teiste laimule või \"irvitamistele\". Väga tihti kipuvad need kõige silmapaistvamad ning kalleima varustusega olevad meeskonnad/mängijad olema no.tühikargajad ja neis, kelles on vähegi sisu, teavad et mänguoskust ei hinnata välimuse järgi.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                        Algselt postitas Claw


                        tegelt ma uurisin seda asja veic ning viiendas liigas ei pea olema meeskonnal vorm niiet võib küll ühesuguste t-särkidega mängida ning ma pole kindel, et ei või olla erinevad püksid ja sokid niiet 6k võid maha arvestada
                        muidugi igaühe enda asi,aga nii koi ei saa ka olla,et sellise asja pealt kokku hoida.endal ju ka hea tunne mängida meeldiva vormi,kaitsmete ja putsadega.oleme enesetunde ülevalhoidmiseks pea iga aasta uue vormi soetanud-tekitab meeskonnavaimu(paaril viimasel aastal ka pika dressi),sul on kindel oma number,see ikka nagu osake jalgpallist.kui aga ikkagi tahate väljaveninud t-särgiga startida,küsi ilusti,kingime teile oma esimese vormi,millega kunagi alustasime :P
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                          Mark peaks sellel olema, kellel on mark t-särgis jalkat mängida. Kui on tõeliselt vennalik sats, siis peaks see just meeskonnavaimu tõstma, et oleme teistest erinevad. Las need vastased irvitavad enne mängu, me ivritame peale mängu jne...

                          Seda teemat lugedes tuli mul ilgelt äge idee, kuidas saaks megaodavalt päris omapärased vormid. Ostad hinnapommist või hulgimüügist kuskil 20 t-särki (kõige odavamad on vist mingi 15 kr tükk). Ostad poest ühe topsi riidevärvi ja pintsli (kokku umbes 60 kr). Siis kogud viitsijamad vennad ühel õhtul kokku ja hakkate numbreid meisterdama. Lihtsam viis on käsitsi number peale joonistada. A kui väheke viitsimist, teete papist shabloonid numbritest 0 kuni 9-ni ja siis saate mistahes numbreid seljale lükata ja välja näevad megashefid. Siukse, mida iga Seppälä ja AG oma 200-kroonistel t-särkidel pakub. Samamoodi mõtlete välja mingi lihtsama klubi logo või nimetähed, teete sellest shablooni ja kannate rinnale. Siis teete naigi märgist shablooni ja... Siis teete värvitud kohad triikrauaga üle ja ongi valmis, pesus maha ei tule ja puha. Olen ise sellel meetodil särke kujundanud ja pean ütlema, et jõle shef näeb välja, pealegi on ainulaadne ja isetehtud. Mis ma siis tegema pean, kui Eestis RAMONESI särge ei müüda Võite ka osta ühesugused püksid kuskilt odavalt ja lükata neilegi klubi logo peale.

                          20x15=300
                          300+60=360

                          360 eest meeskonnale särgid pole paha, kui rahanatukest pole kuskilt võtta. Kui tahta eriti shef olla, siis tuleb osta väiksed särgid, mis liibuvad, siis on eriti vanakool.
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                            Irwww, päris hea Palun tee seda ja mängi ning ma teen sulle needsamad särgid välja:P

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                              võin öelda, et ise just lõpetasin eelarvega ning kokku läheb raha nii 30k, tõsi mõningad olulised elemendid tulevad poolmuidu kätte.

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                                Algselt postitas amority


                                Irwww, päris hea Palun tee seda ja mängi ning ma teen sulle needsamad särgid välja:P
                                Mul pole vaja, mu klubil on korralik varustus olemas. Aga sa pead tunnistama, et see on hea idee.

                                PS. Kui ma 96ndal aastal esimest korda ametlikust võistlusest osa võtsin (Saarema meistrivõistlused), siis ostsime korralikud t-särgid ja lasime nimed, numbrid ja võistkonna logo peale trükkida. Ülisheff oli, see särk on siiani mu kõige väärtuslikum ese mu jalgpalliasjade kollektsioonis.

                                Mu point on see, et ennast hästi tunda, ei pea tingimata palju raha vaja olema. Et raha puudusel ei tasu veel asja tegemata jätta.
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X