320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

5.liiga eelarve

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

    Algselt postitas Martin
    Need, kes ise ei saa eelarve koostamisega hakkama, võivad paluda SleepWalkingu abi. Tema tegeleb sellise asjaga :P
    ääremärkusena, et loomulikult tuleb seejuures arvestada, et eelarvesse lisandub oluline - eelarve koostamise teenuse ost - rida, mis pahatihti võib eelarve oluliselt tasakaalust välja viia.

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

      Üldiselt on need, kes peavad normaalse (ei räägi kallist varustusest) jalgpallisärgi ja muu varustuse ostmist mõttetuks, absoluutselt valest otsast asja alustanud. Kui hobi jaoks ei taha kulutada, siis ei ole mõtet klubi tehagi. Mängige kirimalet, seal peaks Eesti Post soodustust pakkuma.
      Ma ei imestaks üldse, kui meeskond, kes peab normaalse varustuse ostmist raha raiskamiseks, hooaja keskel otsustab, et Kehrasse või kuhugi mujale on liiga kallis sõita ja antakse loobumiskaotus. Ei taha mõeldagi, kui satute mängima tsoonis, kus on mõni Saare- või Hiiumaa klubi. See sõit läheb meeskonnale tuhandeid kroone maksma (kui te just hääletades ja üle väina ujudes ei lähe).

      Kui aga tõesti olete aktiivsed ja usinad, kuid raha pole, siis kasutage võimalust, millele Raul vihjas - ehk leiate mõne toetaja. Elu on näidanud, et see pole kerge töö, kuid ka mitte lootusetu.

      Ja lõppude lõpuks pole särgist-pükstest-sokkidest koosnev komplekt üle mõistuse kallis - Luanvil on kuuldavasti väga soodne hind, Uhlspordil ja teistel samuti ning isegi Nikest, mida kõik kalliks peavad, peaks 400 krooniga komplekti kätte saama. Kui teil on mõni rullnokk klubis, võib ta oma bemari tagaklaasi toonimata jätta, mõni õllesõber joob iga kuu pubis ühe õlle vähem ja küll ka teised leiavad miskise võimaluse kokkuhoiuks.

      Aga ärge tulge guaššvärvidega kritseldatud hiina t-särkidega nalja tegema. Kardan, et peate ka särgi pesemist kulukaks ning nii saavad vastasklubide mängijad teie lähedal seistes mürgituse.

      Edit: Selle postituse all ei pea silmas kedagi konkreetselt, lihtsalt profülaktilises mõttes neile, kes peaksid klubi tegema ja hakkavad kohe mõtlema, kust kokku hoida.
      Keegi teine võiks lisada ka staadionide kohta väikese ülevaate, miks ei ole mõtet valida Mustamäe Üldhariduskooli staadionit oma koduväljakuks. Kuigi selle saaks ilmselt pudeli õlle eest.

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

        Ma olen hämmingus, et inimesed nii kitsarinnalised on. Ma tõin naljaga pooleks ühe varjandi välja, kuidas saaks praktiliselt ilma rahata midagi ära teha ja siuke kiunumine kohe lahti! Rahunege maha, ma ei võta oma suure \"guashiäriga\" teie Luanvi kliente ära.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

          Algselt postitas Raul2

          seda kummalisem tundub siin mõne mehe soovitus piltlikult \"õunapükstes\"(eest kollased,tagant varrega)mängida ja neid mitte vahetada,kuigi oma klubil korralik varustus olemas
          Kuule mul hakkab su pärast piinlik juba. Sa oled ju debiilik!
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

            Olympic alustas 6 aastat tagasi Old Starsi nime all treenimist TTÜ staadionil 25 eeguste pallidega mis õhus kuju muutsid kui neid tugevalt löödi,vormiks olid mingid imelikud kollased võrksärgid,püksid samast materjalist,särkidel olid isegi numbrid peal.Igaüks maksis vist mingi 500 eeku alguses(nüüd 1500 aastamaks mis makstakse kolmes osas),selle eest siis mängisime oma mängudki Lastestaadionil ära.Isegi karikast võtsime osa,kaotasime 3-0 Maardu juuniorile kes sel ajal oli kolmanda liiga idatsooni liider (meie olime viienda viimased).
            Kus nüüd oleme ja milline meie korraldus on? Vorme on 3 erinevat (2 uhlspordi ja 1 lotto)+ pluss nendel kes kõik aatsad koos mänginud ka need esimesed.Palle sitaks igasuguseid,pakkumisi tuleb nii et muda.Jõudnud oleme kolmandasse liigasse.
            Ainult kodustaadion on kaks aastat olnud see fucking õismäe (olnud veel TTÜ,Rannavärava,Dvigatel,Männiku) aga see on selline kergema vastupanu teed minemine mis loodetavasti järgmisest hooajast muutub kui kõik nii läheb nagu vaja.
            Klubi korraldab koosistumisi ja suvepäevasid (järgmine suvi on plaan minna kas lätti või leetu,mängida kohaliku meeskonnaga vutti ja panna kõva kräu maha )

            Seega kui tahtmist on ja mingid inimesed võtavad enda peale orgunnimise (meil on mingi 6-7 inimest kes muudkui sebivad aga aktiivsed on kõik) siis võib ka sitast saia teha. Ja seda väikse rahaga.
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

              Küsimus järgmine:
              Kui suur on rent Tallinnas kunstmuru staadionitel ja palju naturaalmuruga platsi eest tahetakse?
              Kui keegi teab mis mujal Eestis toimub siis olen ka sellest huvitatud.

              Ette tänades

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                Algselt postitas Burgerikunn


                Küsimus järgmine:
                Kui suur on rent Tallinnas kunstmuru staadionitel ja palju naturaalmuruga platsi eest tahetakse?
                Kui keegi teab mis mujal Eestis toimub siis olen ka sellest huvitatud.

                Ette tänades
                Wismari oma liigamänguks 1200 üks mäng,Õismäel 500.-,Kotka staadion 1200

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                  Algselt postitas greenday


                  Ma olen hämmingus, et inimesed nii kitsarinnalised on. Ma tõin naljaga pooleks ühe varjandi välja, kuidas saaks praktiliselt ilma rahata midagi ära teha ja siuke kiunumine kohe lahti! Rahunege maha, ma ei võta oma suure \"guashiäriga\" teie Luanvi kliente ära.
                  Ainuke kes siin teemas Luanviga seotud on, on mina, seega ei näe ma motiivi \"rahunege maha\" sõnastusel

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                    Algselt postitas amority


                    Algselt postitas greenday


                    Ma olen hämmingus, et inimesed nii kitsarinnalised on. Ma tõin naljaga pooleks ühe varjandi välja, kuidas saaks praktiliselt ilma rahata midagi ära teha ja siuke kiunumine kohe lahti! Rahunege maha, ma ei võta oma suure \"guashiäriga\" teie Luanvi kliente ära.
                    Ainuke kes siin teemas Luanviga seotud on, on mina, seega ei näe ma motiivi mainides \"rahunege maha\" sõnastusel
                    off topic aga anna luanvi putsade hinnad teada ja äkki saaks ka pildi
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                      Suhtle Koskiga. Või saada mulle mail meelis@luanvi.ee .

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                        Algselt postitas amority


                        Suhtle Koskiga. Või saada mulle mail meelis@luanvi.ee .
                        teen seda kui klubist huvi tuntakse,praegu on hea pakkumine uhlspordist ja paljud tellivad sealt
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                          Algselt postitas greenday


                          Algselt postitas Raul2

                          seda kummalisem tundub siin mõne mehe soovitus piltlikult \"õunapükstes\"(eest kollased,tagant varrega)mängida ja neid mitte vahetada,kuigi oma klubil korralik varustus olemas
                          Kuule mul hakkab su pärast piinlik juba. Sa oled ju debiilik!
                          kui keegi siin debiilik(muide,inetu sõna sinu poolt-selle eest võiks sul juba kulmu kratsida)on,siis ikka sina,soovitad inimestel kitsastes ,vanades,väikestes särkides mängida-vanakool,võibla mängiks numbreid vähemate ja vanade putsadega kingpooli kah,aga tundub,et sul põle enda kaitseks enam midagi öelda,sõimled seal niisama,mine otsi endale midagi prügikastist selga.P.S. seda sinu \"jalgpalliasjade kollektsiooni\" tahaks küll näha,kus surnuaias seda näitust saab,koll
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                            Algselt postitas marcello


                            Algselt postitas amority


                            Suhtle Koskiga. Või saada mulle mail meelis@luanvi.ee .
                            teen seda kui klubist huvi tuntakse,praegu on hea pakkumine uhlspordist ja paljud tellivad sealt
                            sarapik teeb uhlspordist tõesti häid pakkumisi,võtsime talt hooaja algul lühikse,pika dressi,kedrad,putsad,tasub uurida
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                              Algselt postitas Raul2


                              Algselt postitas greenday


                              Algselt postitas Raul2

                              seda kummalisem tundub siin mõne mehe soovitus piltlikult \"õunapükstes\"(eest kollased,tagant varrega)mängida ja neid mitte vahetada,kuigi oma klubil korralik varustus olemas
                              Kuule mul hakkab su pärast piinlik juba. Sa oled ju debiilik!
                              kui keegi siin debiilik(muide,inetu sõna sinu poolt-selle eest võiks sul juba kulmu kratsida)on,siis ikka sina,soovitad inimestel kitsastes ,vanades,väikestes särkides mängida-vanakool,võibla mängiks numbreid vähemate ja vanade putsadega kingpooli kah,aga tundub,et sul põle enda kaitseks enam midagi öelda,sõimled seal niisama,mine otsi endale midagi prügikastist selga.P.S. seda sinu \"jalgpalliasjade kollektsiooni\" tahaks küll näha,kus surnuaias seda näitust saab,koll
                              \"Tundub et mul pole enda kaitseks enam midagi öelda\"???!!! Sa oled ikka päris aru kaotanud. Mille eest ma ennast kaitsma peaks su arust? Su kulmukratsimise vä?
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'5.liiga eelarve\'

                                Algselt postitas Raul2


                                Algselt postitas marcello


                                Algselt postitas amority


                                Suhtle Koskiga. Või saada mulle mail meelis@luanvi.ee .
                                teen seda kui klubist huvi tuntakse,praegu on hea pakkumine uhlspordist ja paljud tellivad sealt
                                sarapik teeb uhlspordist tõesti häid pakkumisi,võtsime talt hooaja algul lühikse,pika dressi,kedrad,putsad,tasub uurida
                                Oleks muruväljakuid rohkem jookseksid pooled kindlasti ringi uruguay tiimi putsades ringi
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X