320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 Liiga Põhjatsoon 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

    Atli - LiVal 0:1(0:1)
    10`...
    Väga nõme kaotus.Kornerist praktiliselt maast peaga ja koos kaitsemängijaga,oma süü ka väravavahil kelle eest palli läbi käis.
    Esimene poolaeg Atli 10 mehega ja nendest 1 praktiliselt mängida ei saanud(vigastus)
    Esimesel ka omad head võimalused kuid ära ei löönud.
    Teisel tuli ikka veel 1 vigastusega mees juurde keda algul ei tahtnud sisse panna.Niiet 2 praktiliselt mängukõlbmatut meest.Teist poolaega domineerisime ikka täielikult.Lival peksis pikka ja sai ka ühe 1-1 olukorra aga kaitse võttis ikka lõpuks ära.Oli ikka väga häid võimalusi mis kõik jäid löömata,oli ka üks latt ,kui kaitsjad olid kõik juba üle mängitud(sarnane olukord Neemelo`ga).
    Kohtunik oli ka imelik,arvas ,et mängijad olid tema pärast platsile tulnud.Osa kohtunikud kohe ongi ainult piirikohtunikeks loodud ,see mees(Niilop) kaasaarvatud.Teine selline on Pajunurm.
    Atli: Pallav,Andok,Ojasoo,Maltsar,Jänes,Siniallik,Tüvist ,Miilen,Ilistom,Glivenko,Jõgimaa
    Atli pole veel kordagi Livalit võitnud, üldse on see üks kõige nõmedam sats meie liigas aga oskajaid mehi on neil ka.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

      Kalju II - JK Piraaja 2:2 (1:0)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

        Olympic-Paide 3-6
        no comments...
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

          Kesk - Saue 5:0
          Saue mängis ilma väravavahita ehk siis väljakumängija väravas..esimene poolaeg 1:0..väravavahi kala..teisel poolajal alguses kohe 20m pommlöök lati alla..kena värav iseenesest..viimased kolm väravat tulid juba peal 80 minutit kui saue üritas mis ta üritas ja kesk aina nõelas..
          http://www.sauejk.ee

          Kommentaar


            Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

            Algselt postitas Liam


            leegion - FCA 2:2

            KUID: Väidetavalt kasutas Leegion aga diklafitud mängijat vms ja selle kohta pani kohtunik protokolli märkuse. Esmasp uurib EJL mis seis jääb.

            FCA väravad Saks, Leiar.
            FCA mängis viimased 20 min 10kesi kaitsemehe vigastuse tõttu. Vahetused olid juba tehtud selleks ajaks .
            ootaks nüüd leegioni vendade kommentaare

            Kommentaar


              Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

              Algselt postitas Taavi.T
              Atli pole veel kordagi Livalit võitnud, üldse on see üks kõige nõmedam sats meie liigas aga oskajaid mehi on neil ka.
              Tõesti!? Millest selline halvustav arvamus? Kui tegu pole lihtsalt sinu kibestumisega, siis põhjendad seda ehk millegi muuga? Olles isiklikult näinud (ma EI mängi seal!!) 5-6 nende mängu sel aastal, ma küll ei leia, et nad mõnest teisest selle tsooni tiimist millegi poolest nõmedamad oleksid.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                Algselt postitas sosku


                Algselt postitas Taavi.T
                Atli pole veel kordagi Livalit võitnud, üldse on see üks kõige nõmedam sats meie liigas aga oskajaid mehi on neil ka.
                Tõesti!? Millest selline halvustav arvamus? Kui tegu pole lihtsalt sinu kibestumisega, siis põhjendad seda ehk millegi muuga? Olles isiklikult näinud (ma EI mängi seal!!) 5-6 nende mängu sel aastal, ma küll ei leia, et nad mõnest teisest selle tsooni tiimist millegi poolest nõmedamad oleksid.
                Ilmselt poiss lihtsalt ei suuda kaotusekibedust alla neelata.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                  Legion - Audentes mäng tühistatud, -:2 võit üliõpilastele

                  Minu eelmises sõnavõtus tegin ehk tõesti nati liiga oponentidele viimasest mängust.Oli kiire ja ei viitsinud eriti läbi mõelda ,ütlesin kõik välja mis hetkel tuli.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                    Saue JK - FC Olympic 1:2

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                      JK Piraaja- Keskerakonna JK 0:3 (0:3). Piraaja mangja № 17 on jobnutii. Bõmberg on super! Väga hea mängia.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                        Bõmberg on nõrk!
                        Miks ta peaks hea olema?

                        LiVal on Üle kõige sitt!!!!!!


                        Taavi, minu isiklik arvamus!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                          Algselt postitas Taavi.T


                          Bõmberg on nõrk!
                          Miks ta peaks hea olema?

                          LiVal on Üle kõige sitt!!!!!!


                          Taavi, minu isiklik arvamus!
                          Taavi mine ravile või saa kaineks. Paistab, et sellisel kellaajal on sul raske end vähe positiivselt väljendada Või sa ei saa aru mis su näpud klaviatuuril kribavad

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                            FC Concordia Audentes II - Rapla JK Atli 9:1

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                              Algselt postitas alfonse


                              Algselt postitas Taavi.T


                              Bõmberg on nõrk!
                              Miks ta peaks hea olema?

                              LiVal on Üle kõige sitt!!!!!!


                              Taavi, minu isiklik arvamus!
                              Taavi mine ravile või saa kaineks. Paistab, et sellisel kellaajal on sul raske end vähe positiivselt väljendada Või sa ei saa aru mis su näpud klaviatuuril kribavad
                              Aitäh soovituse eest.Olengi jälle kaine.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                                Concordia - Atli 9:1 (2:1)
                                ...........- Glivenko 7`
                                Saime siis ilusa sauna.Kahjuks pidime täna ilma väravavahtideta läbi ajama ja panime platsimängija väravasse ,kuigi seegi oli vigastatud ja ei pidanud üldse mängima, peale selle ,et ta väravavaht ei olnud oli mees eelmisel ööl nati lõõgastanud ja pani ikka korraliku kelgu meeskonnale.9 väravast 7 väravavahi teene.Täielik null vend.
                                Mängu avavaärav lööd 5 minutil kui 35 meetrilt teele saadetud sööt kogemata värava peale läks ja väravavaht ainult punnitas silmi selle peale ,kui pall üle pea väravasse lendas.7 minutil siis viigistasime.Peale seda sai Miilen korraliku hüpeliigese vigastuse ja jätkasime 10 - kesi.Teise värava puhul kiidaks taas puurilukku kes lihtsalt ei suvatsenud palli kätte võtta ,kui see nina alt läbi veeres ja postist sisse põrkas.
                                Mäng ise oli väga võrdne ,üldse ei saanud aru, et meid kümme oleks.
                                Teisel poolajal hiilgas väravavaht veelgi enam ja nii ilus number kokku tuligi.
                                Atli: Saadi,Ojasoo,Mihkel Maltsar,Jänes,Siniallik,Tüvist,Andok,Miilen,Margus Maltsar,Jõgimaa,Glivenko










                                PS! väravavaht olin mina

                                Kommentaar

                                Working...
                                X