320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 Liiga Põhjatsoon 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

    Algselt postitas marcello


    See ei loe,et Al mu suvepäevade sekspartner on,ma olen edgarjugendi koha pealt temaga ikka nõus!
    Ärge pange teda tähele see on selline Lasnamäe lastevägistaja peen huumor

    Kommentaar


      Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

      Sarimasturbaator Al,ma ei saa meie kodulehele ligi ja treenerile helistamiseks raha ka ei kuluta.Mind laupäeval,seoses nõrkade kolleegidega,ei ole mängul.ajage piraajad nööri otsa:P
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

        Algselt postitas Raul2


        Sel aastal teeb jalkaliit operatiivset tööd ja kõik tulemused on üsna kähku väljas.Statistikutele,kes veel ei teadnud,leidub siit alati operatiivne info mängu,tulemuse,koosseisude,kohtuniku,kaartide,vära valööjate,vahetuste kohta,klikates skoori peale http://www.jalgpall.ee/tulemused/iiin.html
        seal on küll nüüd hetkel midagi väga kinni kiilunud...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

          marcello

          Mis Kudust saab? Kas tuleb järgmiseks aastaks teile tagasi? Niipalju kui ma teda Tulevikus ja Lelles mängimas olen näinud, siis loodetud arengut küll toimunud pole. Täiesti mõttetu vend! Söötu ei jaga kiirust pole, tehnika on ka nagu ta on. Ma ei suuda ära imestada, et mida Lelov temas küll loota leiab, et teda ikka veel proovib. Lühidalt - meistriliiga (isegi esiliiga) käib tema taseme jaoks selgelt üle jõu.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

            Kudul on oma agent,figureerib siin nime all Juunior.Pilgud on suunatud piiri taha:P
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

              Algselt postitas marcello


              Kudul on oma agent,figureerib siin nime all Juunior.Pilgud on suunatud piiri taha:P
              See agent võiks Kuduga koos sinna \"piiri\" taha minna!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                oot oot kes on ta agent

                tol agendil poole nüüd küll tuleusi, kuid mina kui mitte ametlik agent suutsin ta vähemalt tulevikku sokutada

                nii et ...

                ja kudu tasemest nii palju et...... eks me kõik oska omamoodi mängida ja kui kellelegi ei meeldi kuidas keegi mängib siis vaataksime su enda mängu oskused üle või mis!?



                tervisis siis kõigile

                ja kõik siis laupäeval kell 14.00 kotkasse sest seal tuleb üks hea mäng Trummi-saue jk

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                  Algselt postitas ralf85
                  ja kudu tasemest nii palju et...... eks me kõik oska omamoodi mängida ja kui kellelegi ei meeldi kuidas keegi mängib siis vaataksime su enda mängu oskused üle või mis!?
                  öeldi nagu et ta tase ei vasta meistrika v esiliiga tasemele, keegi polegi väitnud et ta III-IV hakkama ei saaks... pole mõtet siin võrrelda

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                    Algselt postitas ralf85

                    ja kõik siis laupäeval kell 14.00 kotkasse sest seal tuleb üks hea mäng Trummi-saue jk
                    oojaaa
                    http://www.sauejk.ee

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                      Algselt postitas erts


                      Algselt postitas ralf85
                      ja kudu tasemest nii palju et...... eks me kõik oska omamoodi mängida ja kui kellelegi ei meeldi kuidas keegi mängib siis vaataksime su enda mängu oskused üle või mis!?
                      öeldi nagu et ta tase ei vasta meistrika v esiliiga tasemele, keegi polegi väitnud et ta III-IV hakkama ei saaks... pole mõtet siin võrrelda
                      Küsiti nagu et,who\'\'s talking ja lisati \"väike emotikon\".Sosku postitus on ka ilmselgelt vale teema all.Siin leidub neid Lelle ja esiliiga mehi küll,nii et küsigem ikka \"suora\",kui vähegi julgust.Mis ei tähenda,et Marcello sitt vahendaja oleks..:P Btw,esimene hooaeg võib ikka kohanemiseks minna,küll ta esiliigas hakkama saaks
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                        Algselt postitas erts


                        Algselt postitas Raul2


                        Sel aastal teeb jalkaliit operatiivset tööd ja kõik tulemused on üsna kähku väljas.Statistikutele,kes veel ei teadnud,leidub siit alati operatiivne info mängu,tulemuse,koosseisude,kohtuniku,kaartide,vära valööjate,vahetuste kohta,klikates skoori peale http://www.jalgpall.ee/tulemused/iiin.html
                        seal on küll nüüd hetkel midagi väga kinni kiilunud...
                        uurisin,seal asi pmst.ühe inimese taga,kes läks kooli või midagi sarnast.kättevõtmise asi,mis muud.kuid sedasorti infot,ilusat mängu ülevaadet statistiliselt,ootaks neilt tulevikus küll operatiivselt.kulub kõigile uurimiseks ära
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                          \"Kõige nõmedam tiim\" võitis Tondi rõõmuks kesikuid 3:1 (1:1).

                          2 või 3 väravat lõi Livali kasuks Deniss Jeršov. Kesk surus kogu mängu ikka palju kõvemini aga meestel sattus olema lihtsalt sant päeav, et oma arvukatest võimalustest ainult ühe ära lõid. Lival tagus teisel poolajal ainult pikka passi ette ja lõi kontratel oma kaks kolli ära.

                          kohtunik: Urmas Krull
                          ilm oli külm ja publikut nii kolmekümne ringis.
                          LiVal: Karjane, Vassiljuk (35. A. Pähn), Kriisa, I. Pähn, Raidna, Jeršov, Rannamägi, Bondartšuk, Arras, Bauman (59. Gerassimov), Sermat.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                            Marcello, hakka värisema, ma tulen pinki soojendama(vähemalt).

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                              Algselt postitas Devil


                              Marcello, hakka värisema, ma tulen pinki soojendama(vähemalt).
                              Muig
                              Kusjuures,Devil,sa saad rahulikult magada.Ma ei tule isegi pinki soojendama.Kuisjuures tunne tagajalgades ütleb,et ma oleks teil puuri täis tagunud:P
                              Aga unes nägin,et mus suvepäevade sekspartner hoiab meil kaitse ilusti kinni ja kaks noort täkku ründes löövad kaks vastuseta kolli.Sed ka Devil,et jäägi pingile,minu unenägudes sai keegi piraajadest palliga hirmsa lataka pikki kotte
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'3 Liiga Põhjatsoon 2005\'

                                Noh eks mu pingile jäämine on ka teile kasulik, nimelt pole pmst 2 kuud palljijalaga tegelenud. Laiskus ja töö nõuavad ohvreid :/. Eks tuleb munakaitsed kaasa võtta järelikult :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X