320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4Liiga lääs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

    Algselt postitas dr.feelgood


    Algselt postitas näx


    Algselt postitas dr.feelgood


    Kunagi mingi ida Eesti satsi vastu mängides sattusin ühte äärt mängima ühe vene vanamehe vastu kelle paremad päevad olid ammu möödas.Iga kord kui palli pärast võitlesime otsis vana mu munad üles ja pigistas neid. Minul oli nutt kurgus,vana ainult irvitas ja kohtunik hui aru sai et vana midagi valesti tegi
    kle ,Kaups, ma olen ju sulle koguaeg rääkinud ,et sul on muna puudu või vana keeras sõlme peale!:-) Sa ei ole täna jooma läinudki!?:-) :-)
    Sry Näks,ajad mind vist kellegiga segi.
    :-)
    veteran:-)

    Kommentaar


      Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

      JPH 7 - 2 Tribling
      1 - 0 Remi
      2 - 0 Remi
      3 - 0 Remi
      3 - 1 nr 21
      4 - 1 Remi
      5 - 1 Lang
      5 - 2 nr 9
      6 - 2 Remi
      7 - 2 nr 26

      Kommentaar


        Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

        järvakandi sai ikka paraja sauna linnas täna jah....mis juhtus siis
        Üks ainus pall ja 22 vihast meest see on jalgpall!!

        http://fcigiliikur.com/

        Fc Igiliikur
        Jk Järvakandi Tribling
        FC Flora kehtna jalgpallikool

        Kommentaar


          Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

          Krt, Järvakandi sai üle pika aja tõsise paki. Tabelis kerkis Jalgpallihaigla meist nüüd kõrgemale ja tõenäoliselt sinna jääbki. Ise hellitasin ikka võidumõtteid enne mängu, kuid kaotasime ja kuradi veenvalt.
          Jalgpallihaigla meestel olid täna kas kuldsed puuted või aitasid koduseinad, kuid pea iga sooritatud löök lõppes väravaga. Välja arvatud muidugi olukord, kus Jalgpallihaigla mängija hirmsa luti tühja värava põiklatti raksatas. Aga noh, kes siis nalja ikka teeb kui mitte ise.
          Igaljuhul sümpaatne meeskond, kes platsil ei mölise ja \"ausa mängu\" reegleid järgides jalgpalli mängib.


          Mis Paide platsil viga oli, et ka 4. liiga mänguks kõlbmatuks tunnistati?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

            polnud jooni

            Kommentaar


              Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

              Algselt postitas näx


              Algselt postitas dimas


              Algselt postitas solskjaer


              Olge nüüd normaalsed Mida madalam liiga seda nõrgem tehnika üldiselt. Mida nõrgem on tehnika seda vähem mängitakse söötu ja mida rohkem iga mees ise palliga triblab seda rohkem ka talle jalgadesse sõidetakse. Siit teile soovitus kes tunneb et talle tehakse siin liigas liiga - No minge kusagile I liigasse või veel kõrgemale mängima. Ja kes on väga viriseja see viriseb seal ka niikuinii edasi.
              .... tegelege balletiga või mängige malet ,kui Te ei taha et teile liiga tehakse
              kle Dimas, mis võrdlus see nüüd on ,tegelege balletiga või malega?!Kas tahad öelda ,et maletaja või mõni taolise allaga tegeleja ei saa jalgpalli mängimisega hakkama?! MIna olen näiteks eesti meister kabes olnud! Ja mind see jõumäng küll ei häiri!:-) :-)
              Irw...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                Algselt postitas dimas


                Algselt postitas näx


                Algselt postitas dimas


                Algselt postitas solskjaer


                Olge nüüd normaalsed Mida madalam liiga seda nõrgem tehnika üldiselt. Mida nõrgem on tehnika seda vähem mängitakse söötu ja mida rohkem iga mees ise palliga triblab seda rohkem ka talle jalgadesse sõidetakse. Siit teile soovitus kes tunneb et talle tehakse siin liigas liiga - No minge kusagile I liigasse või veel kõrgemale mängima. Ja kes on väga viriseja see viriseb seal ka niikuinii edasi.
                .... tegelege balletiga või mängige malet ,kui Te ei taha et teile liiga tehakse
                kle Dimas, mis võrdlus see nüüd on ,tegelege balletiga või malega?!Kas tahad öelda ,et maletaja või mõni taolise allaga tegeleja ei saa jalgpalli mängimisega hakkama?! MIna olen näiteks eesti meister kabes olnud! Ja mind see jõumäng küll ei häiri!:-) :-)
                Irw...
                Kutid on ikka liiga mugavaks läinud.
                Paras paar maokat anda.
                Krt me sõime omal ajal puulusikaid ka ja ei nutnud.
                Huvitav kas mind kutsutakse nüüd duellile?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                  Algselt postitas her182


                  polnud jooni
                  Vihm maha pesnud või polnud keegi teinudki?

                  Aga Baltecole ja võibolla ka Spiritasele on nüüd trumbid kätte mängitud. Iseasi kas neid ka kasutatakse...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                    Algselt postitas her182


                    Paide Spiritase mängu ei toimunud,väljak mängimiseks kõlbmatu seega 3p spiritasele

                    Meie mängus oli ka muru niitmata ja jooned praktiliselt nähtamatud ja platsi ei vastanud mõõtmetele aga ikka mängisime ära. Ju ikka Spiritas nii kartis mängida kui sellise võidu peale välja läks
                    Trummi JK nr. 85
                    keskkaitsja

                    de gustibus non est disputandum

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                      tegelikult paidel on veel võimalusi üleminekutele pääseda, aga väga raskeks läheb,sest järgmisel pühapäeval peab paide kindlasti KÄRDLA LM võitma,kuid teadagi on nad liidrid ja seega tugevad ja paidel on see hooaja viimane mäng ka, sest rõõbat ja ervitat ple enam.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                        spiritas NÕRK, kui spiritas oleks tahtnud ja julgend mängida oleks saand match rahulikult toimuda, isegi ilma joonteta mängind....
                        JK Liverpool Pub nr 8

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                          Kuule solskjaer ja ant te ei tea asjast mitte midagi nii ,et ärge haukuge ahvid.Meie olime nõus mängima aga kohtunik ei lasknud,nii et kui te ei tea siis ärge seletage!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                            Algselt postitas BINLADEN


                            Kuule solskjaer ja ant te ei tea asjast mitte midagi nii ,et ärge haukuge ahvid.Meie olime nõus mängima aga kohtunik ei lasknud,nii et kui te ei tea siis ärge seletage!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
                            Esiteks ei ole ma sulle ahv, vali oma sõnu kui ei taha nende eest vastutada, teiseks seletan nii palju kui ise tahan.
                            Sina mulle küll ütlema ei tule mida ma võin seletada või ei või
                            Trummi JK nr. 85
                            keskkaitsja

                            de gustibus non est disputandum

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                              oled ikka kabi küll

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                                Algselt postitas BINLADEN


                                oled ikka kabi küll
                                Sa oled ikka anonüümselt julge mees küll
                                Trummi JK nr. 85
                                keskkaitsja

                                de gustibus non est disputandum

                                Kommentaar

                                Working...
                                X