320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4Liiga lääs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

    Algselt postitas näx


    Tundub, et selleks korraks võib siin asjad ära pakkida ja järgmist aastat ootama jääda!
    Üks asi jäi kripeldama. Balteco kodukal oli alati Balteco mängu kommentaare hea lugeda,väga hästi kirjutatud,kahjuks Emmaste -Balteco mängust mitte sõnagi?! Ise ei saanud mängul olla ja enda võistkonna omasid ei ole näinud,kuna elan ainsana Kärdlas,siis lihtsalt kahju.Loodan ,et asi ei ole selles ,et mäng kaotati ja siis kommentaare ei saa?! Kui nüüd õigesti mäletan ,siis esimeses ringis samuti Kärdla mäng jäi vahele?!See kes sa seal neid mängukommentaare kirjutad, ära nüüd solvu, ei olnud mõtteski solvata ,lihtsalt huvitas.Või sind ennastki ei olnud mängul?!Siis arusaadud, sry!
    Muide Emmaste meestele, kui kõik asjad lähevad nii nagu plaanis, siis kevadest ka pealinna elanik!!:-)
    Jõudu kõigile! Nii neile ,kes 3-sse jõudsid ,kui ka ülejäänutele!
    Kaotused ei ole põhjuseks kui mängust ei kirjutata.
    Lihtsalt praegused kirjutajad enam ei jaksa/viitsi või mis iganes põhjus neil on.
    Ja et 22 mängust kirjutada mingi kokkuvõte või asi siis pole ka imestada, et asi lõpuks siibrisse viskab.
    Kui vaadata algust on asi ikka väga põhjalik aga lõpp vajub ära.

    Aga sellist asja, et kirjutame ainult võitudest ja kaotused vaikime maha nüüd küll ei ole. See oleks natukene liiga lapsik.
    Ja meeskonna eesmärk on pigem mängida jalgpalli mitte internetis kodulehte teha ja kommenteerida.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

      Aga viisakas oleks.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

        Algselt postitas karupea


        Algselt postitas näx


        Tundub, et selleks korraks võib siin asjad ära pakkida ja järgmist aastat ootama jääda!
        Üks asi jäi kripeldama. Balteco kodukal oli alati Balteco mängu kommentaare hea lugeda,väga hästi kirjutatud,kahjuks Emmaste -Balteco mängust mitte sõnagi?! Ise ei saanud mängul olla ja enda võistkonna omasid ei ole näinud,kuna elan ainsana Kärdlas,siis lihtsalt kahju.Loodan ,et asi ei ole selles ,et mäng kaotati ja siis kommentaare ei saa?! Kui nüüd õigesti mäletan ,siis esimeses ringis samuti Kärdla mäng jäi vahele?!See kes sa seal neid mängukommentaare kirjutad, ära nüüd solvu, ei olnud mõtteski solvata ,lihtsalt huvitas.Või sind ennastki ei olnud mängul?!Siis arusaadud, sry!
        Muide Emmaste meestele, kui kõik asjad lähevad nii nagu plaanis, siis kevadest ka pealinna elanik!!:-)
        Jõudu kõigile! Nii neile ,kes 3-sse jõudsid ,kui ka ülejäänutele!
        Kaotused ei ole põhjuseks kui mängust ei kirjutata.
        Lihtsalt praegused kirjutajad enam ei jaksa/viitsi või mis iganes põhjus neil on.
        Ja et 22 mängust kirjutada mingi kokkuvõte või asi siis pole ka imestada, et asi lõpuks siibrisse viskab.
        Kui vaadata algust on asi ikka väga põhjalik aga lõpp vajub ära.

        Aga sellist asja, et kirjutame ainult võitudest ja kaotused vaikime maha nüüd küll ei ole. See oleks natukene liiga lapsik.
        Ja meeskonna eesmärk on pigem mängida jalgpalli mitte internetis kodulehte teha ja kommenteerida.
        !!!Kle, sa vist ei saanud küll aru mida tahtsin öelda!! Nüüd jääb mulje ,et mina nagu väga sunnin, või keegi teine teie kodulehte teha??!! Arvan ikka et te ise tegite oma kodulehe ,mis ju väga tubli teist, paljudel seda lihtsalt ei ole.Pean tunnistama ,et olen-olin teie kodulehe pidev külastaja ,sest seal üsna op.-info üleval! Lihtsalt küsisin , miks nende mängude kohta ei ole, sest huvitas väga asjalik kommentaar,mis tundus alati väga erapooletu olevat!:-)Lõpp vajub ära?! No ma ei tea ,mnu arust mitte ,vägagi asjalikud olid ka viimased mänguülevaated. Ok ei viitsi sinuga vaielda, eks siis pange oma kodukas kinni ja pühenduge eesmärgile, st jalgpalli mängimisele, kui tundsid et see segas teid-sind! Ok, ei vaidle sinuga enam,las ta olla,eks igal ühel oma arvamus!Olen Amority-ga nõus igatahes!:-)
        veteran:-)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

          Suured tänud minu poolt kõikidele võistkondadele kellega sel aastal sai mängitud. Oli tõesti meeldiv võrreldes eelmise aastaga kui sai mängitud 3. liigas. Lihtsalt seltskond on mõnusam ja pingeid platsil ja väljaspool seda palju vähem Loodan et keegi pole solvunud kui olen ennast liiga otsekoheselt väljendanud nii siin foorumis kui ka platsi peal.
          Igaljuhul kõigile edu järgmiseks hooajaks ettevalmistumisel ja kohtumiseni uuel aastal.
          Aga võibolla kohtume mõnega veel ka aastalõputurniiril

          OLGE MÕNUSAD
          Trummi JK nr. 85
          keskkaitsja

          de gustibus non est disputandum

          Kommentaar


            Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

            kuna Püsivus on loodetavasti ka tuleval aastal selles liigas, siis olen ka näxi ja Amority´ga nõus. On hea, kui sinu tegemiste kohta saavad lugeda ka teised ja enda teadvustamine on samuti oluline osa nii jalgpallis, spordis, kui ka muudes eluvaldkondades. Isegi see ei loe, et tegemist on amatöörspordiga, huvilisi on ikkagi. Samas saan ka karupea jutust aru. Sageli on nii, et oma klubiga seonduvaid tegevusi tehakse omast vabast tahtest ning sageli jääb tasuks vaid mõne tähelepanelikuma sõbra patsutus õlale. Ajapuudus on tegelikult siinkohal faktor nr.1

            Kommentaar


              Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

              No Kaido, Püsivuse leht teeb kõigile silmad ette. Kui võimalus on siis ALATI seda ka kasutada. Meil näiteks ei ole, piisab vaid foorumist üksteisega suhtlemiseks kuigi tahaksime et korralik web ka eksisteeriks.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                Algselt postitas amority


                No Kaido, Püsivuse leht teeb kõigile silmad ette. Kui võimalus on siis ALATI seda ka kasutada. Meil näiteks ei ole, piisab vaid foorumist üksteisega suhtlemiseks kuigi tahaksime et korralik web ka eksisteeriks.
                , no kas päris just nii, aga üritame.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                  Lääne piirkond:
                  III liiga 10.koht – IV liiga 3.koht
                  15.10. kell 12.00 FC Flora Paide – FC Haapsalu, Paide Ülejõe staadion
                  22.10. kell 12.00 FC Haapsalu – FC Flora Paide, Haapsalu linnastaadion


                  IV liiga Lõuna/Lääne piirkonna mängude kaotaja – V liiga Lõuna/Lääne
                  piirkonna 5.koht
                  29.10. 12.00 JK Tammeka III – FC Streetrace.org. Tallinn või JK Tajak Tartu,
                  Tartu Tamme st. kunstmuruväljak
                  05.11. 12.00 FC Streetrace.org. Tallinn või JK Tajak Tartu – JK Tammeka III

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                    Algselt postitas amority


                    Lääne piirkond:
                    III liiga 10.koht – IV liiga 3.koht
                    15.10. kell 12.00 FC Flora Paide – FC Haapsalu, Paide Ülejõe staadion
                    22.10. kell 12.00 FC Haapsalu – FC Flora Paide, Haapsalu linnastaadion


                    IV liiga Lõuna/Lääne piirkonna mängude kaotaja – V liiga Lõuna/Lääne
                    piirkonna 5.koht
                    29.10. 12.00 JK Tammeka III – FC Streetrace.org. Tallinn või JK Tajak Tartu,
                    Tartu Tamme st. kunstmuruväljak
                    05.11. 12.00 FC Streetrace.org. Tallinn või JK Tajak Tartu – JK Tammeka III
                    Amority,jõudu teile!!Rõõm oleks järgmisel aastal taas kohtuda!:-)
                    veteran:-)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                      Äärimiselt kahtlane. Me küll võidame ja mängime hooaja parimad mängud kuid eeldatavasti teise nime all ja teises piirkonnas. Hiiumaale tahaks muidu küll jälle Kui mitte mängule siis jälle Jaanitulele terveks nädalaks

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                        Algselt postitas näx


                        Algselt postitas karupea


                        Algselt postitas näx


                        Tundub, et selleks korraks võib siin asjad ära pakkida ja järgmist aastat ootama jääda!
                        Üks asi jäi kripeldama. Balteco kodukal oli alati Balteco mängu kommentaare hea lugeda,väga hästi kirjutatud,kahjuks Emmaste -Balteco mängust mitte sõnagi?! Ise ei saanud mängul olla ja enda võistkonna omasid ei ole näinud,kuna elan ainsana Kärdlas,siis lihtsalt kahju.Loodan ,et asi ei ole selles ,et mäng kaotati ja siis kommentaare ei saa?! Kui nüüd õigesti mäletan ,siis esimeses ringis samuti Kärdla mäng jäi vahele?!See kes sa seal neid mängukommentaare kirjutad, ära nüüd solvu, ei olnud mõtteski solvata ,lihtsalt huvitas.Või sind ennastki ei olnud mängul?!Siis arusaadud, sry!
                        Muide Emmaste meestele, kui kõik asjad lähevad nii nagu plaanis, siis kevadest ka pealinna elanik!!:-)
                        Jõudu kõigile! Nii neile ,kes 3-sse jõudsid ,kui ka ülejäänutele!
                        Kaotused ei ole põhjuseks kui mängust ei kirjutata.
                        Lihtsalt praegused kirjutajad enam ei jaksa/viitsi või mis iganes põhjus neil on.
                        Ja et 22 mängust kirjutada mingi kokkuvõte või asi siis pole ka imestada, et asi lõpuks siibrisse viskab.
                        Kui vaadata algust on asi ikka väga põhjalik aga lõpp vajub ära.

                        Aga sellist asja, et kirjutame ainult võitudest ja kaotused vaikime maha nüüd küll ei ole. See oleks natukene liiga lapsik.
                        Ja meeskonna eesmärk on pigem mängida jalgpalli mitte internetis kodulehte teha ja kommenteerida.
                        !!!Kle, sa vist ei saanud küll aru mida tahtsin öelda!! Nüüd jääb mulje ,et mina nagu väga sunnin, või keegi teine teie kodulehte teha??!! Arvan ikka et te ise tegite oma kodulehe ,mis ju väga tubli teist, paljudel seda lihtsalt ei ole.Pean tunnistama ,et olen-olin teie kodulehe pidev külastaja ,sest seal üsna op.-info üleval! Lihtsalt küsisin , miks nende mängude kohta ei ole, sest huvitas väga asjalik kommentaar,mis tundus alati väga erapooletu olevat!:-)Lõpp vajub ära?! No ma ei tea ,mnu arust mitte ,vägagi asjalikud olid ka viimased mänguülevaated. Ok ei viitsi sinuga vaielda, eks siis pange oma kodukas kinni ja pühenduge eesmärgile, st jalgpalli mängimisele, kui tundsid et see segas teid-sind! Ok, ei vaidle sinuga enam,las ta olla,eks igal ühel oma arvamus!Olen Amority-ga nõus igatahes!:-)
                        Mina kirjutan neid kommentaare Balteco lehele. Olen ise Baltecos keskpoolik ja käinud kõikidel mängudel 90min platsil.
                        Ajaliselt ei jõua kommenteerida igakord. Jõudumööda ikka harjutan kätt.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                          Tra mingi kala, näen et Baggio 18 on kirjutanud aga minu post viimane?

                          Ahaa, nüüd olemas. Mingi värdi värk

                          12-10-05 12:25:02
                          ›› Autor: budulojus
                          Postitas: Baggio18

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                            Algselt postitas amority


                            Tra mingi kala, näen et Baggio 18 on kirjutanud aga minu post viimane?

                            Ahaa, nüüd olemas. Mingi värdi värk

                            12-10-05 12:25:02
                            ›› Autor: budulojus
                            Postitas: Baggio18
                            Värk on minumeelest selles, et kui toimub leheküljevahetus ja uuel lehel peaks olema üks sõnum siis seda lihtsalt ei näidata. Kui juba kaks siis näidatakse.
                            Miks ei tea.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                              Ei.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'4Liiga lääs\'

                                Balteco 2 vs 0 Vastemõisa. Kommenteeritud mäng koos fotodega Balteco kodulehel http://fc.balteco.ee/index.php

                                Kommentaar

                                Working...
                                X