320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Liiga Põhjapiirkond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

    Algselt postitas KRS


    FC Nimeta ma loodan, et Te võtate oma viimast mängu Araratiga ikka tõsiselt!
    Loomulikult võtame tõsiselt!
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

    Kommentaar


      Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

      Algselt postitas soxx


      Algselt postitas KRS


      FC Nimeta ma loodan, et Te võtate oma viimast mängu Araratiga ikka tõsiselt!
      Ma loodan isiklikult et ararat võtab oma ehk siis 2.koha sest mul neist siiber,ei julge kokku lugeda kui palju nende vastu mängitud...a loodame et volunder üleminekumängus tõuseb maa pinnale ja jätkab ikka 4.liiga meeldivas seltskonnas
      See oleks meie jaoks ikka väga must stsenaarium, eriti arvestades, et me mõlemal korral see aasta Araratist üle oleme olnud (2:0 ja 4:2). Nõme on mõelda, et teise koha otsustab mängukalender, tulnuks Araratil Nimetaga hooaja keskel mäng, kus esikoht polnuks veel otsustatud, siis arvan, et see teine koht oleks vormistamise asi Volundri jaoks. Aga need on oleksid....
      Kuluaarides käivad jutud, et Nimeta pidi viimasele mängule vastu minema koosseisus, kus pooled on varumehed, olgu see koosseis milline tahes, peaasi et punkti kätte saate sealt! Üritame ise ka ergutama tulla

      Kommentaar


        Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

        Algselt postitas Neth


        endal oli pigem selline tunne, et peaks uue ala valima (iluvõimlemine vms).
        ma küll ei tea sinu andeid sel alal,aga enamusele osutuks selline spordiala hoopis raskemaks pähkliks
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

          Algselt postitas Raul2


          Algselt postitas Neth


          endal oli pigem selline tunne, et peaks uue ala valima (iluvõimlemine vms).
          ma küll ei tea sinu andeid sel alal,aga enamusele osutuks selline spordiala hoopis raskemaks pähkliks
          Jap, täitsa usun sind, et võib veidi raskeks kujuneda see ala minu jaoks, seega valisin uue - sünkroon vette-hüpped

          Kommentaar


            Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

            Algselt postitas luuraja


            Algselt postitas terroriBanaan


            Goll vs Reaal 2:3 (0:2)

            oli libe
            Selle mängu kohta ütleks, et parem sita mänguga 3 punkti kui sita mänguga 0 puntki, nagu meil sel hooajal kombeks. Ja sellega nõustun täielikult, et oli libe ning põrge jube kiire (minu jaoks liigkiire).

            Reaali kõik väravad lõi Saul.
            Ma ei kurdaks sita mängu üle - me lõime oma kindlad olukorrad ära ja tekitasime mõned lisakski (mitu korda latis pall käis?) - Gollil oli vaid 1 kindel laks ja see pendlast, mille nad mööda lõid. Nende väravad olid ennekõike meie kalad ja liiga närviline tegutsemine, kui vastaste meisterlikkus.

            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

              Kardan ka, et Volunder jääb 3 kohale. Araratil motivatsioon võita väga suur Nimetal praktiliselt puudub ja see oleks hea võimalus lasta mängida varumeestel üks mäng tõsiselt hea vastasega.

              Ja kui juhtub, et Volunder jääb 3 kohale ja mängib üleminekut, siis sealt edasi liikuda on neil ikka tõsiselt raske. Kuigi pall on ümmargune ja poisid edu teile
              Kristiine JK

              Kommentaar


                Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                Kui Mimino šašlõkimehed välja jätta, siis olid meie vastu mängides Nimeta ja Ararat teistsest selgelt kõrgema tasemega ja sellest vaatenurgast vääriksid just need satsid otsepääsu kõrgemale. Kolmanda koha meeskonnal jääb üle oma headust tõestada üleminekumängudel. Aga paraku on vist suht kindel, et Sauele ega Olympicule siit ülejäänutest keegi vastu ei saa.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                  Algselt postitas jyriöö

                  Aga paraku on vist suht kindel, et Sauele ega Olympicule siit ülejäänutest keegi vastu ei saa.
                  Järgmine hooaeg uued tuuled
                  Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                    Algselt postitas jyriöö


                    Kui Mimino šašlõkimehed välja jätta, siis olid meie vastu mängides Nimeta ja Ararat teistsest selgelt kõrgema tasemega ja sellest vaatenurgast vääriksid just need satsid otsepääsu kõrgemale. Kolmanda koha meeskonnal jääb üle oma headust tõestada üleminekumängudel. Aga paraku on vist suht kindel, et Sauele ega Olympicule siit ülejäänutest keegi vastu ei saa.

                    Me anname endast parima, et 3. liigasse tõusta aga jah pall on ümargune ning nimeta toob meile punkti ära
                    Vähemalt ma loodan!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                      Tahaks järgmine hooaeg Kakumäele kotid taha panna, ärge veel minge

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                        Meie lootused on kõik jah Nimeta peale pandud. Üleminekumängul oleks meil suureks kaotuseks juba see, et 10ndal oktoobril haaravad mitu põhimeest relvad kätte ja lähevad aega teenima.
                        Ja amority Kakumäed enam ammu pole ning isegi kui me 3ndasse ei pääse, siis on kaheldav, kas Kuraditel tekib võimalus Volundrit liigas võita - ausaltöeldes ei ole suurt motivatsiooni järgmine aasta uuesti 4ndat mängida, aga eks näis

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                          No siis on Kuraditel üks hea väravavaht veel juures.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                            Algselt postitas amority


                            No siis on Kuraditel üks hea väravavaht veel juures.
                            See veel on liiast. Ja ma sügavalt kahtlen,et neth on huvitatud 4 liigas mängimisest. inside info
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                              Siis Neth veereta puur täis ja III liiga tervitab sind
                              Igal juhul edu kõigile viimaseks mänguks
                              Kristiine JK

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                                Algselt postitas Neth

                                Üleminekumängul oleks meil suureks kaotuseks juba see, et 10ndal oktoobril haaravad mitu põhimeest relvad kätte ja lähevad aega teenima.
                                Mis järgmisest hooajast saab? Laguneb nagu \"lagune\"?:P
                                Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X