320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Liiga Põhjapiirkond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

    Tänud kõigile hooaja eest, mis järgmine aasta saab, ei oska veel öelda.
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

    Kommentaar


      Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

      Algselt postitas prox


      Algselt postitas Devil


      Kui saue ennast kokku võtab siis lükkavad nad rahulikult araratile ära.
      Olles mõlemaga viimaste nädalate jooksul mänginud ma selles nii kindel ei oleks. Minu panus kipub kergelt Ararati poole kalduma. Tüübid siiski kogemustega mängumehed, kergelt nad seda mängu kaotama ei lähe. Kuid jõudu Sauele, võimalik on Ararati võita kindlasti.
      Kuidas sa mõlemaga mängida said?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

        Algselt postitas Devil


        Algselt postitas prox


        Algselt postitas Devil


        Kui saue ennast kokku võtab siis lükkavad nad rahulikult araratile ära.
        Olles mõlemaga viimaste nädalate jooksul mänginud ma selles nii kindel ei oleks. Minu panus kipub kergelt Ararati poole kalduma. Tüübid siiski kogemustega mängumehed, kergelt nad seda mängu kaotama ei lähe. Kuid jõudu Sauele, võimalik on Ararati võita kindlasti.
        Kuidas sa mõlemaga mängida said?
        Ilmselt sõpruskohtumine, Eurouniv on samuti mänginud mõlemaga viimaste nädalate jooksul. Samas tänud Rammile Eurounivi väravahile komplimendi tegemise eest mängus Kuraditega Jõudu teile üleminekumängudel, ning Trans kotti !!!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

          ma arvan, et liigamängu ja sõprusmängu ei tasu väga võrrelda seljuhul.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

            Algselt postitas Devil


            ma arvan, et liigamängu ja sõprusmängu ei tasu väga võrrelda seljuhul.
            No midagi see ikka näitab.
            Kes on ühes sitt, ei sära ka teises.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

              Kõik oleneb sellest, kuidas meeskonnad ennast häälestavad ning, mis lood on koosseisuga. Kui saadakse hea koosseis, tuju on hea ning tahtmine suur, siis võib päris palju ära teha. Hea näite tooks Kalju kohta: paar mängu tagasi mängisime teisel kohal oleva Kohtla-Järve Lootusega ning võitsime 8:0. Täna aga läksime mütsiga lööma ja saime eelviimasel kohal oleva Rada vastu viigi - ei suutnud mitmeid võimalusi realiseerida. Pealegi, sõpruskohtumised küll mingit kindlat taset ei näita, juba nimi ütleb kõik: SÕPRUS kohtumine.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                Algselt postitas Silver


                Kõik oleneb sellest, kuidas meeskonnad ennast häälestavad ning, mis lood on koosseisuga. Kui saadakse hea koosseis, tuju on hea ning tahtmine suur, siis võib päris palju ära teha. Hea näite tooks Kalju kohta: paar mängu tagasi mängisime teisel kohal oleva Kohtla-Järve Lootusega ning võitsime 8:0. Täna aga läksime mütsiga lööma ja saime eelviimasel kohal oleva Rada vastu viigi - ei suutnud mitmeid võimalusi realiseerida. Pealegi, sõpruskohtumised küll mingit kindlat taset ei näita, juba nimi ütleb kõik: SÕPRUS kohtumine.
                Seda nimetatakse ebastabiilsuseks.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                  Algselt postitas tanielo


                  [Seda nimetatakse ebastabiilsuseks.
                  Haige vend, mis krt ebastabiilsus??? Võta kokku ennast.
                  "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                    Algselt postitas lume


                    Algselt postitas tanielo


                    [Seda nimetatakse ebastabiilsuseks.
                    Haige vend, mis krt ebastabiilsus??? Võta kokku ennast.
                    Nüüd panid küll ikka korraliku paugu.
                    Teeks nii, et sa niisama ei lahmi, kui sul midagi öelda ei ole.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                      Kas potensiaalsel esiliiga satsil esineb selline asi kui ebastabiilsus? Mitte potensiaalsel vaid kindlal.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                        Algselt postitas amority


                        Kas potensiaalsel esiliiga satsil esineb selline asi kui ebastabiilsus? Mitte potensiaalsel vaid kindlal.
                        Miks ei peaks esinema, kui kutid super esinejad on!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                          Algselt postitas amority


                          Kas potensiaalsel esiliiga satsil esineb selline asi kui ebastabiilsus? Mitte potensiaalsel vaid kindlal.
                          Esiteks: potentsiaalsel

                          Kui esineb, siis ta ei ole kindel esiliiga sats.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                            Sõprusmängus pole tarvis riskida ja võib lõdvemalt võtta.
                            Palju muidugi sõltub satsist nagu mainitud jne.
                            Nimetage ebastabiilsuseks kkui soovite. Loevad siiski võistlusmängud. Olen näinud Sauet tegemas korralikku esitlust, nad suudavad seda veel ma loodan. Ja muidugi ei taha ma Ararati kolmandasse :P.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                              Algselt postitas tanielo


                              Algselt postitas lume


                              Algselt postitas tanielo


                              [Seda nimetatakse ebastabiilsuseks.
                              Haige vend, mis krt ebastabiilsus??? Võta kokku ennast.
                              Nüüd panid küll ikka korraliku paugu.
                              Teeks nii, et sa niisama ei lahmi, kui sul midagi öelda ei ole.
                              Lahmi? Ma ei ole mingi kloun nagu Eston või Jyrka, tean ikka vähe rohkem. Ebastabiilsus my arse, täis koomik. Või on sul midagi tarka lisada mida ma ei tea?
                              "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'IV Liiga Põhjapiirkond\'

                                Algselt postitas lume

                                Lahmi? Ma ei ole mingi kloun nagu Eston või Jyrka, tean ikka vähe rohkem. Ebastabiilsus my arse, täis koomik. Või on sul midagi tarka lisada mida ma ei tea?
                                Kuidas sa nimetad siis seda, et kord suudab võistkond end kokku võtta ja korraliku esituse teha, kord jälle mitte?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X