320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kesklinna Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juhheile tänud, nüüd on kõik alagrupid 6 liikmelised!

    Kommentaar


      Ööl vastu reedet on oodata tänavu sügist esimest tõsist raju, mis lisaks okste ja elektriliinide murdmisele võib merevee taseme ohtlikult kõrgeks kergitada. Uputus võib ohustada neid alasid, mis on keskmise meretaseme suhtes absoluutkõrgusega vähem kui +1.7m.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        tuleb vist raju turniir.

        Kommentaar


          Eelmine aasta oli ka ju see turniir "ilusa" ilmaga õnnistatud
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            lörtsiga tuleb vist naelad alla panna...
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              tuleb lörtsise ilma taktika valida

              Kommentaar


                mhmh... mulkserite väel ja maikaga, kõige seksikam.

                Kommentaar


                  peaasi et mitte valged putsad

                  Kommentaar


                    Reede hommikul tööleruttajaid tervitanud vihmasagar ja tormi-iilid paisuvad õhtuks tõeliseks maruks, mis võib murda puid ja katuseid ning külvab tänavad täis kontemurdvalt libedaid lehti.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar



                      Tore on mänfgida väljakul kui jalge all sahisevad ilusad kollased lehed
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Ekstreemsed ilmastikuolud lisavad vürtsi juurde!

                        Kommentaar


                          kuidas siis täna turniir edenes? kas oleks võimalik ehk siia ka homne ajakava postitada, meile pole mailile kahjuks seda tulnud
                          http://www.sauejk.ee

                          Kommentaar


                            P 29.10 (C-grupp; D-grupp)

                            C: 9.00 Põhja-Tallinna JK – Saku JK-------D:13.00 JK Kaitseliit/Kalev – JK Saue
                            9.15 FC Dreamcom – FC Juhhei----------13.15 SK Trummi – FC Promill
                            9.30 FC Tln.United I – FC Skoonia--------13.30 FC Linnugripp – SC Tln.Kuradid
                            9.45 FC Dreamcom – JK Saku-------------13.45 SK Trummi – JK Kaitseliit/Kalev
                            10.00 Põhja-Tallinna JK – FC Skoonia-------14.00 JK Saue – SC Tln.Kuradid
                            10.15 FC Tln.United I –FC Juhhei-----------14.15 FC Linnugripp – FC Promill
                            10.30 FC Dreamcom – Põhja-Tallinna JK-----14.30 SK Trummi – JK Saue
                            10.45 FC Skoonia – JK Saku-----------------14.45 SC Tln.Kuradid – JK Kaitseliit/Kalev
                            11.00 FC Juhhei – Põhja-Tallinna JK---------15.00 FC Promill – JK Saue
                            11.15 FC Tln.United I – FC Dreamcom-------15.15 FC Linnugripp – SK Trummi
                            11.30 JK Saku – FC Juhhei------------------15.30 JK Kaitseliit/Kalev – FC Promill
                            11.45 FC Skoonia – FC Dreamcom-----------15.45 SC Tln.Kuradid – SK Trummi
                            12.00 Põhja-Tallinna JK – FC Tln.United I----16.00 JK Saue – FC Linnugripp
                            12.15 FC Juhhei – FC Skoonia---------------16.15 FC Promill – SC Tln.Kuradid
                            12.30 FC Tln.United I – JK Saku-------------16.30 FC Linnugripp – JK Kaitseliit/Kalev

                            Kommentaar


                              soccernet jäi esialgu kolme(?) 0-0 viigi ja 2(?) kaotusega alagrupis viimasele 6 kohale... õhtusel valikturniiril aga omasime twisterit 2-0, nimeta II 2-0 ja finaalis araratile lükkasime ka 2-0 alguses oli puts majas.. pärast läks normaalseks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                finaalis araratile lükkasime ka 2-0 alguses oli puts majas.. pärast läks normaalseks.
                                mis krdi ararat? ära nii hoogu ka mine

                                Kommentaar

                                Working...
                                X