320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kesklinna Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

    Ma avaldaks Paul sulle ainult au ja kiitust selle turniiri läbiviimise ja vilistamise eest.
    Vilistades ei teinud sa minu arust küll ühtegi sellist viga mis oleks mängu lõpptulemust kuidagi mõjutanud, paar korda ehk võtsid ära ründava meeskonna võimaluse heaks kiirrünnakuks, kui andsid rikkuvale poolele \"kollase\" ja olukord kadus. Aga muidu oli minu arust igati tore, respect Paul.
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

      Algselt postitas Raivo19


      puht huvi pärast:mitu mängijat võitjatel oli,kes mänginud kõrgemal kui kolmas liiga eri aegadel?
      ise nägin finaali,targalt tegutseti,noored pandi kenasti paika
      õnnitlused võitjaile,kohe kahju,et ise osa ei võtnud
      vv Vessenberg-mänginud nii Meistriliigas kui ka mõned mängud vist koondises(pole kindel eriti)
      Igor Sööt- aastaid tagasi samuti mänginud Meistriliigas
      Heiko Väljas- laeks jäi vist Esiliiga aastaid tagasi, see aasta ei mänginud ühtegi mängu kuskil liigas
      Tarmo Linnumäe- mänginud läbi kõik liigad
      Arvo Kraam- samuti hulga mänge kunagi Meistrliigas, ex-Lõvide kasvandik
      "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

        fc lõngused oleks pidanud võitma-ebaõnn

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

          Paul pani hea killu ühes mängus...
          kuna seal oli nii mõnigi mees, kes ei valdanud eriti hästi audiviske tehnikat ja vähemalt esimese alagrupi mängudes oli päris palju kahtlaseid aute ja ma mõistan täielikult et neid kõiki ära vilistada olex ka olnud suht mõttetu ja mängude tempo olex kõvasti kannatanud.
          ei mäletagi kelle vastu mängisime... aga õnnex olime me juhtimas ka kui mingi tüüp ikka konkreetse kossu viske tegi... ise jäin nagu vaatama, et see oli nagu küll väga imelik vise, mille peale selja kostus Pauli tagasihoidlik kommentaar... \"oli jah vale vise...ma ei jõudnud vilistada...\" ...ja mäng läx edasi...

          aga üldiselt jah, nalja sai ja mängida sai ka ja kogu värk sujus nagu ilma eriliste tõketeta. nii et hea töö Paul, päris asjalik turniir oli...
          Nõmme BSC OlyBet
          www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
          www.youtube.com/c/NõmmeBSC

          MIND Media Live Streaming services
          www.mind.ee

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

            Müts maha kohtuniku ees, et viitsis minusuguste närvihaigetega tõmmelda, aga järgmine aasta võiksid mõne abilise küll kutsuda, et vaim värskena hoida. Kui ma lubasin su peale Kalevi-Nimeta 1:1 mängu ära süüa, siis see oli vaid hetkeemotsioon, mida ei tasu tõsiselt võtta ja lõppude-lõpuks õiglus siiski võitis . Tegelikult üllatavalt tasemel vile, jõudu ja jaksu edaspidiseks.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

              pole siin midagi lisada enam...kõik on öeldud...tänud paul
              2002 FC EBS Team
              2003 FC Nimeta
              2004 FC Nimeta
              2005 FC Nimeta
              2006 Tallinn United FC
              2007 Tallinn United FC

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

                Algselt postitas don


                Paul pani hea killu ühes mängus...
                kuna seal oli nii mõnigi mees, kes ei valdanud eriti hästi audiviske tehnikat ja vähemalt esimese alagrupi mängudes oli päris palju kahtlaseid aute ja ma mõistan täielikult et neid kõiki ära vilistada olex ka olnud suht mõttetu ja mängude tempo olex kõvasti kannatanud.
                ei mäletagi kelle vastu mängisime... aga õnnex olime me juhtimas ka kui mingi tüüp ikka konkreetse kossu viske tegi... ise jäin nagu vaatama, et see oli nagu küll väga imelik vise, mille peale selja kostus Pauli tagasihoidlik kommentaar... \"oli jah vale vise...ma ei jõudnud vilistada...\" ...ja mäng läx edasi...

                aga üldiselt jah, nalja sai ja mängida sai ka ja kogu värk sujus nagu ilma eriliste tõketeta. nii et hea töö Paul, päris asjalik turniir oli...












                päris hea killu pani maha siis ju

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

                  turniir oli super hr kask...olen kindel,et see järjestus olex teine olnud kui see võmm kalevi satsist ei olex Robinhot vigastanud

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

                    Kas sel aastal see ka toimumas on?

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

                      Tahad Pauli ära tappa?

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

                        Algselt postitas Devil


                        Tahad Pauli ära tappa?
                        ohei, siin tuntakse huvi juba asja vastu

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

                          Üldiselt võiks selliseid turniire Reali statkal suhteliselt tihti korraldada. Hea vaheldus ning mõnus sõpradega nädalavahetusel veits palli veeretada. Hei, võtke keegi ette ja tehke ära! Ja mitte korra vaid oma kolm ikka!

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

                            Kena on kuulda, et huvi on. Turniiri aja kohta arvan niipalju, et kuna praegu madalamates liigades mängud käivad on raske leida huvilisi ja kõigile sobivat nädalavahetust + kuna turniiri üks toimumistingimus on ka see, et osaleb kohalik Reaalkooli sats siis enne kooli algust turniir toimuma ei saa.
                            Aga,...
                            kuna on tekkinud siin mingi huvi siis võistkonnad, kes on huvitatud osalemisest, võiksid siia äkkist mingi eelregistreerimise teha . Mul oleks siis palju lihtsam korraldada ja Teil endil kah huvitavam osaleda kui teate täpselt mis satsidega turniiril võimalik kohtuda.
                            P.S! Tingimused on samad, mis eelmine aasta (kirjas teema alguses)!

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

                              Algselt postitas sell8


                              Kena on kuulda, et huvi on. Turniiri aja kohta arvan niipalju, et kuna praegu madalamates liigades mängud käivad on raske leida huvilisi ja kõigile sobivat nädalavahetust + kuna turniiri üks toimumistingimus on ka see, et osaleb kohalik Reaalkooli sats siis enne kooli algust turniir toimuma ei saa.
                              Aga,...
                              kuna on tekkinud siin mingi huvi siis võistkonnad, kes on huvitatud osalemisest, võiksid siia äkkist mingi eelregistreerimise teha . Mul oleks siis palju lihtsam korraldada ja Teil endil kah huvitavam osaleda kui teate täpselt mis satsidega turniiril võimalik kohtuda.
                              P.S! Tingimused on samad, mis eelmine aasta (kirjas teema alguses)!
                              VJK Rakvere on sellel aastal käpp.

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Kesklinna Karikas\'

                                Algselt postitas Sir Brazza


                                Algselt postitas sell8


                                Kena on kuulda, et huvi on. Turniiri aja kohta arvan niipalju, et kuna praegu madalamates liigades mängud käivad on raske leida huvilisi ja kõigile sobivat nädalavahetust + kuna turniiri üks toimumistingimus on ka see, et osaleb kohalik Reaalkooli sats siis enne kooli algust turniir toimuma ei saa.
                                Aga,...
                                kuna on tekkinud siin mingi huvi siis võistkonnad, kes on huvitatud osalemisest, võiksid siia äkkist mingi eelregistreerimise teha . Mul oleks siis palju lihtsam korraldada ja Teil endil kah huvitavam osaleda kui teate täpselt mis satsidega turniiril võimalik kohtuda.
                                P.S! Tingimused on samad, mis eelmine aasta (kirjas teema alguses)!
                                VJK Rakvere on sellel aastal käpp.
                                kui see toimub peale hooaja lõppu, siis on KJ SK ka käpp

                                Kommentaar

                                Working...
                                X