320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

    Algselt postitas Silver


    RSK Kuuse on Nõmme Kalju tütarklubi. Pesitseb Laagris ning juhendajaks on Uno Piir. Enamasti noortest mängijatest koosnev meeskond. Pea kõik proovivad meeste liigajalgpalli esimest korda. Ehk tuleb ka täiendust eelmise aasta Kalju II-st. Mine sa tea.. Kuid kodustaadion on sellegipoolest ülihea Laagri uus väljak. Natukenegi mängurõõmu vastastele.
    RSK Kuuse meeskonnaga ei ole küll tegemist mingi eriliste algajatega. Minu teada on nad osalenud kõiksugu turniiridel läbi paari viimase aasta päris arvestatavalt. Osad vanemad poisid on kuulunud ka Nõmme Kalju meeskondadesse. Oleme Saue JK meeskonnaga teinud Kuuse poistega varasematel aastatel mõningaid sõprusmänge ja ei ole seal midagi kergelt tulnud. Vanemad tegijad peaksid olema sündinud vist 1986a, nooremad 1990.
    Arvan et `natuke mängurõõmu vastastele ` sealt küll oodata ei ole, pigem saate kõik enda väravast palle välja võtta.
    Kuidas nad oma esimesel aastal kohe IV liigasse said, on küll küsimärk???

    Kommentaar


      Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

      Minu teada algaval hooajal ühtegi vanemat Kuuse mängijat seal küll liigat ei alusta. Olen ise samuti mingiaeg Kuuses natukene palli veeretanud (vahel veeretan siiani), tänu heale asukohale ning treenerile. Unniga on päris naljakas teinekord juttu rääkida ja trennides osaleda.

      Sauega on jah, ka minu mäletamist mööda mitmel korral kohtutud. Päris tasavägised mängud on olnud. Rääkides \"vanematest\" Kuuse mängijatest, siis mina, Edward ja Rainer mängisime eelmine hooaeg Nõmme Kalju rivistuses. Paul veeretas palli Tallinna Kalevi värvides. Paar 86a poissi ei viitsinud liigat üldse mängida. Nii on lood, siin pool sood.

      Ühesõnaga nädalavahetusel hüppan sealt läbi ja uurin, mis seis on. Vaatab, mis tarka Unn selle peale ütleb.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

        Tõenäoline on 10-12 Kalju II mängija liitumine Kuuse noortega.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

          mis krdi üllatund te olete, keegi loobus, vahetavad nime asi vosem(ennegi siukseid lükkeid tehtud), iga mats ei peagi Vndast alustama.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

            Algselt postitas Devil


            mis krdi üllatund te olete, keegi loobus, vahetavad nime asi vosem(ennegi siukseid lükkeid tehtud), iga mats ei peagi Vndast alustama.
            Peaks ikka.On tugev meeskond või nõrk meeskond-võrdsus peab olema.Kõik peavad alustama ikka ühelt pulgalt.Pall on ümmargune ja üllatusi juhtub.Favoriidid ei võida alati.Kui vahetas nime siis teine asi.Aga kui keegi loobus siis peaks ikka olema sellele kohale küllalt meeskondi,mitte jagatama seda mõnele täiesti uuele meeskonnale.Selge ebavõrdsus.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

              Hr. Piir rääkis, et keegi oli loobunud IV liiga kohast ning loosi tahtel oli RSK Kuuse selle koha endale saanud. Muidu oli jah plaanis V\'ndast liigast alustada.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                Algselt postitas Kerberos


                Algselt postitas Devil


                mis krdi üllatund te olete, keegi loobus, vahetavad nime asi vosem(ennegi siukseid lükkeid tehtud), iga mats ei peagi Vndast alustama.
                Peaks ikka.On tugev meeskond või nõrk meeskond-võrdsus peab olema.Kõik peavad alustama ikka ühelt pulgalt.Pall on ümmargune ja üllatusi juhtub.Favoriidid ei võida alati.Kui vahetas nime siis teine asi.Aga kui keegi loobus siis peaks ikka olema sellele kohale küllalt meeskondi,mitte jagatama seda mõnele täiesti uuele meeskonnale.Selge ebavõrdsus.
                Milleks aega raisata Vndas? Õnneks me elame maailmas, kus sinu arvamus ei ole ligilähedalgi absoluutsele tõele.

                edit: Mis krdi fakk see loosiga nüüd viimasel ajal on ? :O

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                  Algselt postitas Taavi.T


                  Algselt postitas Raimo


                  Algselt postitas Raivo19


                  Ja kodustaadion peaks olema kõigile positiivne üllatus.Niipalju ütlen,et liigamänge seal veel peetud pole,minu teada.
                  ilmselt siis laagri staadion.
                  Laagris on mänginud Levadia!
                  kallis taavi kas laagris on siis mänginud levadia liiga mängu??? ei usu mina minu arust oli see muu mäng...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                    Algselt postitas ralf85


                    Algselt postitas Taavi.T


                    Algselt postitas Raimo


                    Algselt postitas Raivo19


                    Ja kodustaadion peaks olema kõigile positiivne üllatus.Niipalju ütlen,et liigamänge seal veel peetud pole,minu teada.
                    ilmselt siis laagri staadion.
                    Laagris on mänginud Levadia!
                    kallis taavi kas laagris on siis mänginud levadia liiga mängu??? ei usu mina minu arust oli see muu mäng...
                    JK Dünamo mängis meistriliiga mängu FC Levadiaga 26.10.2005a
                    http://www.soccernet.ee/mangud.php?id=EST2005&mid=3610

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                      vaatasin täna õhtul Sportneti uudisteportaalist jalgpalliliigade koosseise. IV liiga põhja kohal tundus päris sobiv järjestus olevat peale hooaja lõppu!
                      IV liiga Põhi: Saue JK, Trummi SK Tallinn, SC Tallinna Kuradid, FC Ajax Veteranid Tallinn, Saku JK, Eurouniv FC Tallinn, SK Mercury Tallinn, Kristiine JK, FC EBS Team Tallinn, FC HansaNet.ee Tallinn, JK Eston Villa Tallinn, RSK Kuuse Tallinn.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                        Algselt postitas Devil


                        Algselt postitas Kerberos


                        Algselt postitas Devil


                        mis krdi üllatund te olete, keegi loobus, vahetavad nime asi vosem(ennegi siukseid lükkeid tehtud), iga mats ei peagi Vndast alustama.
                        Peaks ikka.On tugev meeskond või nõrk meeskond-võrdsus peab olema.Kõik peavad alustama ikka ühelt pulgalt.Pall on ümmargune ja üllatusi juhtub.Favoriidid ei võida alati.Kui vahetas nime siis teine asi.Aga kui keegi loobus siis peaks ikka olema sellele kohale küllalt meeskondi,mitte jagatama seda mõnele täiesti uuele meeskonnale.Selge ebavõrdsus.
                        Milleks aega raisata Vndas? Õnneks me elame maailmas, kus sinu arvamus ei ole ligilähedalgi absoluutsele tõele.

                        edit: Mis krdi fakk see loosiga nüüd viimasel ajal on ? :O
                        Arvan,et see pole ainult minu arvamus.Ma ei räägi mingist töölisklassi võrdsusest(kommunismist ) millele sa vihjad kui ma õieti aru sain.
                        Milleks peaks siis üldse keegi V aega raiskama.Kaotame ära V ja alustame kõik IV.

                        Aga see loosi asi hakkab küll juba totraks muutuma.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                          kui Vndas ei taha aega raisata, siis ole targem, mitte ära nuta.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                            On ennemgi alustatud kõrgemalt, kui kõige madalamast liigast.
                            Kui mu mälu mind ei peta, siis MC Tallinn müüs mõned aastad tagasi oma koha esiliigas maha ja alustas, siis III liigast, mitte V liigast.

                            Loogiline oleks muidugi alustada kõige madalamalt, aga ju siis on mõned võrdsemad kui teised. Muidugi ega neil seal midagi teha ei oleks olnud

                            Tegelikult on skeem ju imelihtne nt, Concordia/Audentes loobus II liiga kohast, oleks vaja olnud ainult nende trahvid ära maksta ja meeskond üle võtta ja hopsti oledki III liigas, sest paraku jäid nad viimaseks ja langesid madalamale.
                            Kristiine JK

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                              Algselt postitas Devil


                              kui Vndas ei taha aega raisata, siis ole targem, mitte ära nuta.
                              Polegi oma elus kordagi V liigas pallinud.Alati IV alustanud ja väga rahul sellega.Aga POINTi see ei muuda,et kõik peaksid siiski alustama V-st.See on minu arvamus mitte mingi hala.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                                et kui kõrgemates liigades 3-4 meeskonda loobuvad .. siis aus lahendus oleks kui IV liiga oleks 9 meeskonnaline (12 meeskonna asemele) ja jumala pärast ükski äsjaalustanutest IV liigat ei tohi mängida?
                                www.jkpiraaja.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X