320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

    Algselt postitas Rein

    Ütlen kus tahan ja kellele tahan.Sõnavabadus on selle nimi.
    Aga mina tean, kes Rein on! Rein on see soomlane, kes tahtis üleeelmsel laupäeval Privé-sse klubisisele üritusele saada ja olles sealt väljavisatuna karjus tund aega 30-kraadise pakase käes: \"Meillä on jokumiehen oikeus. Päästäkä sisään!\"

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

      Algselt postitas zaz
      Ma saan aru jahh, et siin kõik suured Soccerneti sõbrad koos ja sellel teemal on siin mõttetu vaielda. Seetõttu ma rohkem siin teemas ka sõna ei võta.

      see on hea mõte.

      Algselt postitas zaz
      Kuid kutsun teid siiski üles natuke mõtlema, enne kui lahmite, et meil on see õigus ja see ja et meile tehaks ülekohut jne Kui miskit tehti valeti siis lugege see reeglitest välja, näidake vastavatele inimestele ja seadke õigus jalule, seni aga pole mingit põjust siin valjult kisada, et oiii mis ülekohus(pealegi on sokkernetil oma privaatfoorum ka, tehke seda siis seal )
      Oma \"õigustest\" hakkas üks teine meeskond jahuma ja sellest see tüli tekkiski.

      Algselt postitas zaz
      JA Aseri on tõesti halb variant kuhu sattuda. Pigem sealsmas lähedal asuvast Toilast läbi astuda juba Ida-Virumaal on looduskauneid kohti küll, aga kui on vaja lihtsalt otsida sealt näiteks siia pommiauke siis leiab ka neid. Mulle sealne loodu ja paigad igathes meeldivad...
      Aseri ja Ida-Virumaa pole iseenesest koledad kohad, kuid minu jaoks on küsimus sealsetes väljakutes.

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

        Soccerneti sõpradest on asi kaugel.
        Lahe on see, et kõik mõistavad, et EJL-l polnud reeglid paigas ja loos SELLISEL juhul oli tõepoolest kõige õigem lahendus. Aga ikkagi peab vinguma ja vaidlema. Huvitav, mille jaoks on Eesti kohtusüsteem olemas on? Tunnete, et teile tehti liiga, siis minge ja seiske enda eest, krt...

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

          Algselt postitas MSM24


          Taku - sa oled ikka tõeline inteligent , su postitused on tõeliselt sisutihedad ja mõtlema panevad!

          heya cunt!!! isegi oma nadi õgekirja juures tean, et intelligent kirjutatakse kahe L\'iga!

          ps. sinu omad on muidu sitaks head ju paras soccerile... haa te olete sitemad jne.

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

            Lõpetame selle OFF Topiciu ja las keegi modedest kustutab liigasse mitte puutuva jutu.Nagu seda tehti ka eile.

            Võime ju uue teema teha madalamate liigade alla või siis OFF Topicussse ja seal edasi vaielda.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

              Algselt postitas Rein


              Lõpetame selle OFF Topiciu ja las keegi modedest kustutab liigasse mitte puutuva jutu.Nagu seda tehti ka eile.

              Võime ju uue teema teha madalamate liigade alla või siis OFF Topicussse ja seal edasi vaielda.
              Sobib! Kas kustutame OFF Topicu mehed ka ära?

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                Algselt postitas Raimo


                Algselt postitas Scooter
                Algselt postitas zaz
                Ja eriti lõbus on vaadata sokkerneti meeste vingumist. Mehed said viimasena edasi ja tundub justkui oleks neil kõige suurem õigus valida kuhu tsooni mängima asutakse
                Viimasena või mitte, selles pole üldse küsimus. (Pealegi pidime üleminekumängudele minema oma rumaluse tõttu, kui meil EBS\'ga mängu eest võeti 3 võidupunkti ära. Aga see on hoopis teine teema.) Pidasime üleminekumängu ju ometi IV liiga PÕHJA meeskonnaga (mille võitsime kahe mängu kokkuvõttes 5:0 vist), seega oleks igati loogiline, et saaksime nende koha endale.
                Ja kes seda väitnud on, et meil on kõige suurem õigus valida? Pole nagu tähele pannud...
                Scooter, ära pane seda zazi ja eriti veel msmi pininat tähele.
                Aga neile, kes siin Soccerneti viiendast kohast räägivad, selline näide:
                jalgpalli MMi finaalturniiri A-grupis mängivad Prantsusmaa, Läti ja veel kaks meeskonda, B-grupis aga Brasiilia, Austraalia ja samuti miskised suvalised tiimid. Prantsusmaa võidab oma alagrupi ära ehk saab asetuse kui A1 (play-offis lähevad vastamisi A1-B2 ja B1-A2). Ent kogemata juhtub nii, et Brasiilia kaotab alagrupiturniiris Austraaliale ja jääb alagrupiturniiril teiseks. Niisiis kohtuvad järgmises ringis suursoosikud Prantsusmaa-Brasiilia ning Läti-Austraalia.
                Prantsusmaa kui oma alagrupi võitja jaoks on kahtlemata tegu fiaskoga, samas kui lätlastel on elu joppamine.
                Sama asi pidanuks olema ka V liiga põhjas: Soccernetil joppas, et jäädi viiendaks ning et vastaseks tuli IV liiga põhja tsooni meeskond, keda ka võideti.
                Aga hansaneti omad näitasid juba suvel, et ega nad eriti asjadele pihta ei saa.
                Millest sa räägid?!?!?!
                Teie saite 2 korda meie käest kotti!
                Soccernet on juba iidamast aadamast 4 ja 5 vahel sipsinud! Jutu mehed olete te kõik ja alati on keegi teine süüdi ,et teil kehvasti läheb.

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                  Algselt postitas DenissM
                  Soccerneti sõpradest on asi kaugel.
                  Lahe on see, et kõik mõistavad, et EJL-l polnud reeglid paigas ja loos SELLISEL juhul oli tõepoolest kõige õigem lahendus. Aga ikkagi peab vinguma ja vaidlema. Huvitav, mille jaoks on Eesti kohtusüsteem olemas on? Tunnete, et teile tehti liiga, siis minge ja seiske enda eest, krt...
                  See muutuks kah haledaks, kui varsti kaevatakse Eestis iga asja eest kohtusse, nagu USAs.
                  Kuni hetkeni, mil EJLis mõeldi asju veel kainelt, polnud loos kõige õigem lahendus, kuid siis, mil seal inimeste mõistus kokku jooksis,
                  Eks foorum on selles suhtes hea, et kuigi mõned asjasse otseselt mittepuutuvad peavad küll spämmi taluma, saadakse siin ennast välja elada ning kui esimesed mängud juba peetud, on teema unustatud. Ja riigi raha säästetud.

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                    Algselt postitas MSM24
                    Millest sa räägid?!?!?!
                    Teie saite 2 korda meie käest kotti!
                    Soccernet on juba iidamast aadamast 4 ja 5 vahel sipsinud! Jutu mehed olete te kõik ja alati on keegi teine süüdi ,et teil kehvasti läheb.
                    ma ei räägi tulemustest, tohman.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                      Algselt postitas MSM24

                      Millest sa räägid?!?!?!
                      Teie saite 2 korda meie käest kotti!
                      Soccernet on juba iidamast aadamast 4 ja 5 vahel sipsinud! Jutu mehed olete te kõik ja alati on keegi teine süüdi ,et teil kehvasti läheb.
                      Kle MSM Tont,mida see 2 korda kaotamine näitab ah? S*ttagi pmst...süsteem on teadagi milline jalgpallis...minnakse sinna mängima kellega on olnd üleminekumäng..see et said teie käest 2x pähe ei tähenda et nad peaksid teie haiget iba kuulama ja leppima sellega mida teie soovite.Ja mida see 4-5 liiga sipsimine näitab et läheb kehvasti või? Krdi lammas ma ütlen oled sa...kõik ei mängi tulemusele peale nagu sina..kui soccernet kaotab mängu ntx. 0-5 kellelegi ja siis peab kohe sitt tuju olema või? ma arvan et Soccernet mängib oma lõbuks,ja kas kaotavad või võidavad on pohui..tunnevad ikka rõõmu sellest et said palli veeretada...või noh ma ei tea vb sinu jaoks on 4-5 liiga mingite talentide liiga siis arene edasi...
                      Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                        Minu uus lemmik teema!
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                          Algselt postitas MSM24
                          Millest sa räägid?!?!?!
                          Teie saite 2 korda meie käest kotti!
                          Soccernet on juba iidamast aadamast 4 ja 5 vahel sipsinud! Jutu mehed olete te kõik ja alati on keegi teine süüdi ,et teil kehvasti läheb.
                          Sry, et teemast mööda, kuid oma tööga seoses tuleb nt. meelde ka selline jutt, et Hansanet pidi olema Eesti veebitegijate seas nr. 1.

                          Ma lihtsalt pidin seda ütlema... :P
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                            Viimasel ajal on see teema saanud raudselt mu lemmikuks Äärmiselt huvitav ühesõnaga.

                            Pole küll minu asi välja öelda, mis ma arvan (nagu siin juba ühele tegelasele öeldi ) ja andke andeks kallid sõbrad soccernetlased, aga ausaltöeldes ma ei saa teie virinast ka päris hästi aru. Okei, normaalne oleks selline käitumine, kus need, kes idas tahavad mängida, pannakse itta, antud juhul oli küllaltki kindel see, et kõik tõusnud satsid tahtsid minna põhja. Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt oleks EJL\'ilt lolluse tipp määrata ära see, et nt 1. läheb põhja, 2. itta, 3. põhja jne. See tähendaks spordi vaimu kadumist viimastest mängudest, kus üritatakse rihtida nt kolmandat kohta ja üritatakse punkte ära anda, et vältida teist kohta. Eriti lahe oleks, kui viimases voorus kohtuks 2. ja 3. meeskond, mäng lõpeks ilmselt 150 omaväravaga Veidi normaalsem oleks jah olukord, kus esimesed saaks valida. Seega minu arvates on loos kõige targem otsus selles osas, kui allpool on vähem liigasid kui üleval. Ma ei tea, kas ma olen loll, aga minu arust kindlustas Soccernet lihtsalt võiduga Golli üle edasipääsu ja täiesti normaalne oli, et kõik edasipääsenud meeskonnad lükati ühte potti. Kui nüüd jälle MM\'ilt näide tuua, siis on ju ka nii otse edasipääsejad kui play-offide võitjad ühes loosirattas. Sellistest väidetest, et Soccernet on kauem mänginud kui teised, ei saa ma ikka üldse aru - mis seal vahet on? Sellisel juhul peaks Nõmme Kalju, kes on Eestiaegse võistkonna traditsioonide edasiviija, olema automaatselt Eesti meister?

                            Okei, nüüd ma olen oma arvamuse välja öelnud ja võtan vastu meeletu sõimu, mis sellele järgneb Aga loos on loos ja kõik ei saagi sellega kunagi korraga rahul olla. Seekord oli lihtsalt ebaõnn, teil peaks ju olema veel võimalus mitte üles minna ja tagasi V liigasse minna ning uuesti üritada. Ja juhul kui jääte, võtke seda kui \"alaarenenud piirkonna\" edendamist - saavad siis need põldudel mängivad Ida-Eesti pärismaalased ka kordgi normaalsel murul mängida Tegelikult peab muidugi mainima, et ilmselt parim muruväljak, kus ma kunagi mänginud olen, oli Jõhvis, kus mängisime noorte A klassi, lisaks heale väljakule olid olemas ka 3 kohtunikku 1 kohustusliku asemel, kõik kohalikud, aga vilistasid pigem meie poolt kui vastu. Seega ärge põdege, arengu mõttes on see teile kindlasti kasuks.
                            Jube Tige Kala

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                              Kle miq täielik iq killeri trummitampimine on su jutt, aru on ju saada, et hanzanet on debiilidest koosnev kamp kes nutavad ja emme tissi all piima norivad ja sina ronid ka sinna punti. paras.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                                Algselt postitas soxx


                                Algselt postitas MSM24

                                Millest sa räägid?!?!?!
                                Teie saite 2 korda meie käest kotti!
                                Soccernet on juba iidamast aadamast 4 ja 5 vahel sipsinud! Jutu mehed olete te kõik ja alati on keegi teine süüdi ,et teil kehvasti läheb.
                                Kle MSM Tont,mida see 2 korda kaotamine näitab ah? S*ttagi pmst...süsteem on teadagi milline jalgpallis...minnakse sinna mängima kellega on olnd üleminekumäng..see et said teie käest 2x pähe ei tähenda et nad peaksid teie haiget iba kuulama ja leppima sellega mida teie soovite.Ja mida see 4-5 liiga sipsimine näitab et läheb kehvasti või? Krdi lammas ma ütlen oled sa...kõik ei mängi tulemusele peale nagu sina..kui soccernet kaotab mängu ntx. 0-5 kellelegi ja siis peab kohe sitt tuju olema või? ma arvan et Soccernet mängib oma lõbuks,ja kas kaotavad või võidavad on pohui..tunnevad ikka rõõmu sellest et said palli veeretada...või noh ma ei tea vb sinu jaoks on 4-5 liiga mingite talentide liiga siis arene edasi...
                                Sa võid mind tondiks ja lambaks sõimata,aga see ei muuda asja.Hetkel jääb selline mulje et kõik kes midagi julgevad öelda soccerneti heaolu vastu on kohe idioot,lammas vms. Ja miks te arvate et ma kogu hansaneti eest räägin, ei ole mõtet üldistada. Süsteem on sitt,aga ma ei näe et oleks keegi midagi paremat välja pakkunud,väljaarvatud ettepanekud a`la - tahame sõpradega mängida ja oleme kauem osalenud! Saate vast ise ka aru et mõtetu jutt. Ja kui olekski nii läind et soccernet tänu golli võitimisele oleks saand põhja , kuidas siis teised tiimid oleks oma paigutuse saanud? Siis oleks teil pohhui olnud kuidas ja kuhu keegi pannakse!
                                Ja kui soccernet oma lõbuks ja mitte tulemuse peale mängib siis mis vahet sellel on kus nad sea teevad, idas või põhjas!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X