320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

    ei tee mina vahet ühelgi võistkonnal, kes siin kraaklevad ja virisevad reeglite üle ja ei ole kellegi poolt, ega vastu, kuid Miq-i jutt oli minu arust igati loogiline. kõik need omavahelised mängud ja staazikus ja ma ei tea mis veel ei mängi rolli.

    PS hooaeg võix juba alata, siis ei peax ilmselt sellistel teemadel siin vestlust arendama, saax mängudest pajatada ja kohtunikke kiruda

    Kommentaar


      Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

      Hea töö Miq! jutt õige! Samas hooaeg pole veel alanud, loobujaid on ennegi olnud.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

        Tubli Miq, üle mitme lehekülje üks normaalsemaid postitusi.
        Mitu lehekülge nuttu ja hala.
        Vales kohas kurdate mehed, meie ju alagruppe ei koosta ja teid idarindele ei saada.

        Kristiine JK

        Kommentaar


          Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

          Algselt postitas Silver


          Hea töö Miq! jutt õige! Samas hooaeg pole veel alanud, loobujaid on ennegi olnud.
          Arvan, et loobujad on juba loobunud.
          Hooajatasu makstud, mis siin enam loobuda
          Kristiine JK

          Kommentaar


            Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

            Tere,mehed!Tundub,et king pitsitab ja päris õigustatult.Kahjuks ei ole EJL ette näinud,et jalgpalli harrastatavus viimastel aastatel nii kenasti kasvanud on ja eri Eesti paigus erineva hooga.

            Juba mitu aastat olen mõelnud,et kas tõesti madalamates liigades on mängida soovivaid meeskondi eri piirkondades võrdne arv.Ei ole,Tallinn liigub ses suhtes tormakamalt ja siinseid võistkondi jagub juba praegu läände-itta.Samas on ka vastupidiseid näiteid.Kuid kõige eelduseks peaks olema,et meeskond ise tahab seal piirkonnas mängida.Makstakse ju osalusmaksu ja jääma peaks rõõm,mitte nurin.

            Jutu mõte on leida lahendus asjale.Minu arust tuleks kompromissina kõne alla see,kui ei järgitaks nii kangelt seda 12 meeskonna piiri.Üks-kaks meeskonda siia-sinna ja amatöörid oleks väga rahul.Natuke oleks ajakavaga pusimist,aga õigustatult.Kedagi vägisi tõsta või loosida pole õige.Ega me kuldgloobust ei jahi.Ülejäänud variandid kutsuvad kahjuks esile pahameele.

            Nii et, neljanda põhja 14 satsi
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

              Nüüd võib võtta!
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                Algselt postitas Raivo19


                Tere,mehed!Tundub,et king pitsitab ja päris õigustatult.Kahjuks ei ole EJL ette näinud,et jalgpalli harrastatavus viimastel aastatel nii kenasti kasvanud on ja eri Eesti paigus erineva hooga.

                Juba mitu aastat olen mõelnud,et kas tõesti madalamates liigades on mängida soovivaid meeskondi eri piirkondades võrdne arv.Ei ole,Tallinn liigub ses suhtes tormakamalt ja siinseid võistkondi jagub juba praegu läände-itta.Samas on ka vastupidiseid näiteid.Kuid kõige eelduseks peaks olema,et meeskond ise tahab seal piirkonnas mängida.Makstakse ju osalusmaksu ja jääma peaks rõõm,mitte nurin.

                Jutu mõte on leida lahendus asjale.Minu arust tuleks kompromissina kõne alla see,kui ei järgitaks nii kangelt seda 12 meeskonna piiri.Üks-kaks meeskonda siia-sinna ja amatöörid oleks väga rahul.Natuke oleks ajakavaga pusimist,aga õigustatult.Kedagi vägisi tõsta või loosida pole õige.Ega me kuldgloobust ei jahi.Ülejäänud variandid kutsuvad kahjuks esile pahameele.

                Nii et, neljanda põhja 14 satsi
                Pagan, on tegu et 22 mängugi enda kalendrisse mahutada. 26-st rääkimata. Ma ei tea kas olen maininud aga Mercury yritab kodumängud tööpäeva ohtutele sättida. Eurouniv on seda juba mitu aastat viljelenud.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                  Algselt postitas mahagon

                  Pagan, on tegu et 22 mängugi enda kalendrisse mahutada. 26-st rääkimata. Ma ei tea kas olen maininud aga Mercury yritab kodumängud tööpäeva ohtutele sättida. Eurouniv on seda juba mitu aastat viljelenud.
                  Kevadel ja sügisel päris problemaatiline, kui te Sakus jätkate.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                    Hundid viljelesid seda ainult eelmisel hooajal. Edaspidi ilmselt mitte. Algusaeg oli ka muidugi ebaõnnestunud - kell 6 nimelt. Tund aega hiljem oleks suurema efekti andnud ehk kohalkäijate poolest, aga sügisel näiteks kell 6 mängu Rannakal alustada enam ei saa. Ühesõnaga mingit märgatavat efekti ei tekkinud.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                      Algselt postitas tanielo


                      Algselt postitas mahagon

                      Pagan, on tegu et 22 mängugi enda kalendrisse mahutada. 26-st rääkimata. Ma ei tea kas olen maininud aga Mercury yritab kodumängud tööpäeva ohtutele sättida. Eurouniv on seda juba mitu aastat viljelenud.
                      Kevadel ja sügisel päris problemaatiline, kui te Sakus jätkate.
                      See väljaku värk on jah nats nork. Ilmselt on yks variant \"pimedad\" mängud mängida valgusega kunstmurul ja \"valged\" Sakus. Ja kellaaeg ikka 7 mitte 6 nagu huntidel. Et saaks rohkem mehi kohale.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                        Kuradite kodumängud on viidud tööpäevale,millisele veel pole kindel aga kellaajaks on 19.00

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                          Ah soo,ja ise arvasin,et ainult meie Trummiga taotleme kodumängu nädala sisse,neljapäevale.Vaikselt mõtlesime,et siis on pooled mängud ikka nädalavahetusel.Aga võta näpust,nädalavahetused jäävad hõredamaks...

                          Ja kodustaadion peaks olema kõigile positiivne üllatus.Niipalju ütlen,et liigamänge seal veel peetud pole,minu teada.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                            Algselt postitas Raivo19
                            Ah soo,ja ise arvasin,et ainult meie Trummiga taotleme kodumängu nädala sisse,neljapäevale.Vaikselt mõtlesime,et siis on pooled mängud ikka nädalavahetusel.Aga võta näpust,nädalavahetused jäävad hõredamaks...

                            Ja kodustaadion peaks olema kõigile positiivne üllatus.Niipalju ütlen,et liigamänge seal veel peetud pole,minu teada.
                            ilmselt siis laagri staadion. Ent kui nädala keskel tahate kodumänge pidada, võib sinna õigeks ajaks jõudmine päris raskeks minna.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                              Algselt postitas Raimo


                              Algselt postitas Raivo19


                              Ja kodustaadion peaks olema kõigile positiivne üllatus.Niipalju ütlen,et liigamänge seal veel peetud pole,minu teada.
                              ilmselt siis laagri staadion.
                              Laagris on mänginud Levadia!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'IV Põhi 2006\'

                                Algselt postitas jyriöö


                                Hundid viljelesid seda ainult eelmisel hooajal. Edaspidi ilmselt mitte. Algusaeg oli ka muidugi ebaõnnestunud - kell 6 nimelt. Tund aega hiljem oleks suurema efekti andnud ehk kohalkäijate poolest, aga sügisel näiteks kell 6 mängu Rannakal alustada enam ei saa. Ühesõnaga mingit märgatavat efekti ei tekkinud.
                                Täpsustaksin pisut Jüri juttu. Kahjuks oli see Liidu-poolne otsus, alustada mängudega just kl. 18:00 ja mitte tund aega hiljem, nagu meie palusime.

                                Aga eesmärke oli selle asja juures 2. Nimelt saada kohale ilma (jääk)nähtudeta härrad ja võimaldada inimestele enda kodumängude arvelt suvel mõned vabad nädalavahetused.
                                Tulemuseks oli see, et juuni keskpaigast augusti keskele välja, ei olnud meil nv-sel ühtegi mängu (loomulikult koos liigapausiga siis) ja kõigil võimalus mujal kui Tallinnas suve nautida. Efekt saavutatud.
                                Sügiseste mängudega polnud suuremat vahet, millal need pidada.
                                Tallinnas võiks EJL säärast nädalasisest mängimist minu arvates just propageerida, kasvõi säärast soovi avaldanutele.

                                Sel aastal kahjuks nädala sees mängida enam ei õnnestu, kuna uuel kodustaadionil pole see lihtsalt võimalik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X