320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

V liiga lääne/lõuna tsoon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

    Algselt postitas mooses


    ? Kas siis sellepärast peaks võitluse lõpetama või? - minu arust mängitakse ikka vastava liiga kohtade peale!!!
    Kas ma olen midagi sellist väitnud

    Eelnevas postituses oli lihtsalt punasega välja toodud meeskond, kes on endale edasipääsu taganud
    Kristiine JK

    Kommentaar


      Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

      KJK Dagö - Flora Rapla 1:6

      Trummi JK nr. 85
      keskkaitsja

      de gustibus non est disputandum

      Kommentaar


        Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

        KJK Dagö - Flora Rapla 1:6

        Trummi JK nr. 85
        keskkaitsja

        de gustibus non est disputandum

        Kommentaar


          Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

          Algselt postitas Alari


          Algselt postitas lennat


          http://www.fcflora.ee/index.php?idb=uudised&selected=b87573d76368d6b fd4366d1af226b9ce
          Turniiritabel:

          1. FC Atletic 11 10 1 0 66 : 8 31 p
          2. FC Lelle 11 5 3 3 16 : 15 18 p
          3. JK Videvik 12 5 1 6 19 : 33 16 p
          4. FC Flora Rapla 11 4 2 5 30 : 24 14 p
          5. Roosna-Alliku PA 11 4 2 5 21 : 35 14 p
          6. KJK Dagö 12 1 1 10 11 : 48 4 p


          Punasega välja toodud võistkond on kindlustanud pääsu kõrgemasse liigasse!
          Neljandasse liigasse tõusete te nagunii kõik, tänu liigadevahelisele liikumisele
          Ma ennustan et Atletic - põhja , Videvik, rapla ja Dagö - läände ja roosna allliku lõunasse
          Trummi JK nr. 85
          keskkaitsja

          de gustibus non est disputandum

          Kommentaar


            Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

            Algselt postitas Alari


            Algselt postitas lennat


            http://www.fcflora.ee/index.php?idb=uudised&selected=b87573d76368d6b fd4366d1af226b9ce
            Turniiritabel:

            1. FC Atletic 11 10 1 0 66 : 8 31 p
            2. FC Lelle 11 5 3 3 16 : 15 18 p
            3. JK Videvik 12 5 1 6 19 : 33 16 p
            4. FC Flora Rapla 11 4 2 5 30 : 24 14 p
            5. Roosna-Alliku PA 11 4 2 5 21 : 35 14 p
            6. KJK Dagö 12 1 1 10 11 : 48 4 p


            Punasega välja toodud võistkond on kindlustanud pääsu kõrgemasse liigasse!
            Neljandasse liigasse tõusete te nagunii kõik, tänu liigadevahelisele liikumisele
            Ma ennustan et Atletic - põhja , Videvik, rapla ja Dagö - läände ja roosna allliku lõunasse
            Trummi JK nr. 85
            keskkaitsja

            de gustibus non est disputandum

            Kommentaar


              Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

              Lõpuks sai see kurikuulus Atletik ka alistatud-Lellele siis 2:0!!! Hullud vennad,ainult vingusid kogu aeg. Vist käis närvidele ,kuidas meie koolinoored neid lüpsid. Valus oli neil ka pidevalt,kui meie meestega kokku põrkasid. Mäng oli suht kaartide rohke.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

                Lõpuks sai see kurikuulus Atletik ka alistatud-Lellele siis 2:0!!! Hullud vennad,ainult vingusid kogu aeg. Vist käis närvidele ,kuidas meie koolinoored neid lüpsid. Valus oli neil ka pidevalt,kui meie meestega kokku põrkasid. Mäng oli suht kaartide rohke.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

                  Mängu tulemus lelle põhi väravavaht kipsis.aga kõige inetum käitumine vastaste poolelt peale mängu lõppu ei oeldud elagu ega käteldud vastastega.häbi!!! ja me olime neist paremad 2-0 .Ja kes lelles mängind see teab lelle väliaku äeres asuvat hevy tunnust aga atleticul oli vaja seda lõhkuda peale mängu. Väga inetu neist! See on minu arvamus.
                  Jõudu kõigile!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

                    Mängu tulemus lelle põhi väravavaht kipsis.aga kõige inetum käitumine vastaste poolelt peale mängu lõppu ei oeldud elagu ega käteldud vastastega.häbi!!! ja me olime neist paremad 2-0 .Ja kes lelles mängind see teab lelle väliaku äeres asuvat hevy tunnust aga atleticul oli vaja seda lõhkuda peale mängu. Väga inetu neist! See on minu arvamus.
                    Jõudu kõigile!

                    Kommentaar


                      KJK Dagö trenn toimub reedel kell 18.00
                      Trummi JK nr. 85
                      keskkaitsja

                      de gustibus non est disputandum

                      Kommentaar


                        R-Alliku Pakiauto - Dagö 0:3 (0:0)

                        Kommentaar


                          FCF Rapla - FC Lelle 5:1(2:0)
                          Mäng oli suhteliselt kaartide rohke, vastastel ka üks punane.võit tuli kindlalt. kohtuniku kallal võiks küll nuriseda, sest tema töö jäi kohati arusaadamatuks. meilt võeti veel imekombel 2 väravat ära, sest kohtunik nägi kuskil imelist viga ja suluseisu lelle ainus värav löödi kindlast suluseisust, aga siiski mängu kontrollisid rapla poisid.

                          Kommentaar


                            Dagö väravad: Saarnak 2, Enno

                            Mäng oli suhteliselt korrektne. R-Alliku mängis üsna passiivselt (erinevalt meie eelmisest mängust Koerul), mis lubas Dagöl mängu kontrollida ja päris palju rünnakuid üles võtta. Huvitav nähtus oli ka kodukootud piirikohtunikud, igati positiivne.

                            edit: ahjaa, ära vääriks märkida, et tegemist oli Dagö esimese nullimängu ja võõrsilvõiduga
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                              R-Alliku Pakiauto - Dagö 0:3 (0:0)
                              Roosna Alliku Pakiauto - KJK Dagö 0 : 3 (0:0)

                              Dagö koosseis - Üksik, Käär, Saviauk (Kaev), Nurmsaar, Johanson, Nurk, Lelumees, Metsis (Sameli), Enno, Saarnak, Peetre (Taelma)

                              Võitluslik mäng ja tänud vastastele ning kohtunikule kes esitas suhteliselt hea vilepartii
                              Trummi JK nr. 85
                              keskkaitsja

                              de gustibus non est disputandum

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mooses Vaata postitust
                                Lõpuks sai see kurikuulus Atletik ka alistatud-Lellele siis 2:0!!! Hullud vennad,ainult vingusid kogu aeg. Vist käis närvidele ,kuidas meie koolinoored neid lüpsid. Valus oli neil ka pidevalt,kui meie meestega kokku põrkasid. Mäng oli suht kaartide rohke.
                                Mida kuulda on??? Ma ei tahtnud kommenteerida mängu, kuid pärast selliseid väljaütlemisi, lihtsalt sõnun, et see, mis teie võstkond platsil tegi on raske jalgpallimänguks nimetada, kui teie lehmalüpsjad olid platsil siis muidugi vabandame kaotuse eest, aga sellel kartulipõllul võis ainult lehmi karjata, mitte jalgpalli mängida...ja see suslik kes vilega platsil jooksis, oli vist teie karjamaa kasvandik, teil isegi tualetti pole, rääkimata duširuumist ja riietusruumist... ma mäletan teie mängu meie platsil... oopis teised inimesed olite, rääkisite meiega, tahtsite riietuda ja pesta ennast, ühesõnaga täiskasvanud ja tsiviliseeritud inimesed.. aga küla on küla... mis teha... ma ei kirjutaks seda,kuid teil endil oli soov ...palun väga...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X