320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

V liiga lääne/lõuna tsoon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

    Ei ütleks, et õnnega koos: võimaluste realiseerimisega oli mõlemil võistkonnal suuri probleeme. Üldjoontes oli võrdne mäng (vähemalt teise poolaja kolmandikuni, mil ma vigastatuna riietusruumi venisin - edasisest puudus täpne ülevaade), koduvile oli kah abiks. Mäng oleks võinud lõppeda ka Dagö võiduga.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

      Videvik - R-Alliku Pakiauto 2:4 (1:1)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

        11.06.06 kell 14.00 Emmaste staadion

        KJK DAGÖ - FC ATLETIC 1 : 5

        Kuni seisuni 1 : 2 oli hiidlastel veel kõik võimalused viigiliseks tulemuseks aga 10 minutit enne lõppu surus kogenum ja tehnilisem vastane oma tahtmise peale. Igatahes suhteliselt korrektne ja pingevaba mäng.
        Trummi JK nr. 85
        keskkaitsja

        de gustibus non est disputandum

        Kommentaar


          Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

          kas keegi oskab ölda mis seis jäi atletiku ja lelle vahel 18.06 peetud mängus

          Kommentaar


            Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

            ATLETIK - LELLE 6:1

            Kommentaar


              Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

              FC LELLE - KJK DAGO 2 : 1

              Dago varav - Lauri Lelumees

              Dago - Koor, Nurmsaar, Vesingi, Teeaare, Vahejaus, Enno (Randviir), Lelumees, Korm (Saviauk), Peetre, Kaar (Kaev), Saarnak


              Ausalt oeldes ei viitsi isegi kommenteerida sellist mangu. Nagu liiga nii ka kohtunikud. Kahju muidugi
              Vaatame parem MM-i
              Trummi JK nr. 85
              keskkaitsja

              de gustibus non est disputandum

              Kommentaar


                Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

                on jah selline lugu et teed postituse aga ei näe seda ???
                Trummi JK nr. 85
                keskkaitsja

                de gustibus non est disputandum

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

                  Kui uuel lehel on kaks või vähem postitust, siis ei taha millegipärast foorum neid näidata.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

                    Algselt postitas solskjaer


                    FC LELLE - KJK DAGO 2 : 1

                    Dago varav - Lauri Lelumees

                    Dago - Koor, Nurmsaar, Vesingi, Teeaare, Vahejaus, Enno (Randviir), Lelumees, Korm (Saviauk), Peetre, Kaar (Kaev), Saarnak


                    Ausalt oeldes ei viitsi isegi kommenteerida sellist mangu. Nagu liiga nii ka kohtunikud. Kahju muidugi
                    Vaatame parem MM-i
                    Mis sel kohtunikul häda oli? - aga Hiiumaal?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

                      Algselt postitas kallamalla


                      Algselt postitas solskjaer


                      FC LELLE - KJK DAGO 2 : 1

                      Dago varav - Lauri Lelumees

                      Dago - Koor, Nurmsaar, Vesingi, Teeaare, Vahejaus, Enno (Randviir), Lelumees, Korm (Saviauk), Peetre, Kaar (Kaev), Saarnak


                      Ausalt oeldes ei viitsi isegi kommenteerida sellist mangu. Nagu liiga nii ka kohtunikud. Kahju muidugi
                      Vaatame parem MM-i
                      Mis sel kohtunikul häda oli? - aga Hiiumaal?
                      Ok kui sa tahad sellel teemal rääkida siis palun väga -

                      1. teie juhtvärav oli ilmsest suluseisust löödud. Mees oli ligi 5-6 meetrit viimasest kaitsjast eespool ja kohtunik laseb rahumeeli edasi mängida. Ma ei virise kunagi nende situatsioonide üle kus suluseis on piiripealne. Selge see et üks kohtunik ei suuda neid kõiki tabada.
                      2. Meie mees libistas palli ära lööma ja libises üle küljejoone. Libistamisel lõi tal kramp jalga ja ma püüdsin teda kohe aidata seal. Kui mees tagasi platsile küsis näitas kohtunik talle kollast kaarti omavolilse platsilt lahkumise eest ????????????? TA EI LAHKUNUD OMAVOLILISELT vaid ta libises mängu käigus sealt välja. KURAT kas iga mees kes läheb palli audist ära tooma või kukub, veereb platsilt välja vms. peab enne kohtuniku käest luba küsima. Ma oleks võinud mehe platsile saata luba küsimata ja kohtunik poleks seda märganudki. Ma püüdsin käituda korrektselt ja tegin nii nagu peab.
                      3. Võiduvärava puhul jooksis meie väravavaht kasti nurka ja püüdis sealt palli rusikatega kaugemale tõrjuda aga sel hetkel joosti tal ka jalad alt ära ja vastane sai palli rahulikult tühja väravasse toimetada. Ok ma isegi ei vaidle selle üle sest ega väravavahil polnudki vajadust sinna minna. Seda võis tõlgendada ka lihtsalt võitlusena.

                      Nii et ega ta palju ei eksinudki mida ma ka pole eelnevas postituses väitnud vaid piisab paarist otsusest mis võivad mängu mõjutada.

                      Mäng ise oli ju suhteliselt korrektne. Kahjuks ise Hiiumaa mängu juures ei olnud ja seega ei oska ka kommenteerida mis seal juhtus.

                      Igaljuhul tänud LELLELE mõnusa jaanipäeva järgse mängu eest ja kohtume jälle Hiiumaal.
                      Trummi JK nr. 85
                      keskkaitsja

                      de gustibus non est disputandum

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

                        suluseisu ei ole võimalik määrata nii kaugelt kui seisid sina,sest iga platsil olev mehehakatis on võimeline jooksma sekundis ca 6-7 meetrit. Ma ei väida,et ei olnud suluseis või oli, lihtsalt korduvalt olnud jalkaliidus ja vaadates hr.Uno poolt näidatud videosid küljekohtunike tegevusest, olen aru saanud,et isegi küljekohtunik jäädes maha viimasest kaitsjast ca 2 meetrit, ei ole enam võimeline hindama antud situatsiooni objektiivselt (eksides isegi 3-4 meetriga) ja seda kõige kõrgemal tasemel.Mis puutus väravavahi ründamisse,siis seal tõepoolest võis asja tõlgendada kahtpidi. Kollane kaart teie mehele jäi mullegi arusaamatuks - kui ta tõesti ainult lendas väljakult välja ja tuli kohe tagasi sisse. Kui ta hakkas seal väljas oma paelu siduma või vett jooma vms. siis oli kaart õigustatud.Kuid tõepoolest ei näinud kaardile eelnevat. Mis puudutab mängu,siis hiidlased olid meist tõesti paremad,kuid õnn ja meie väravavahi hea töö aitasid meid ka sellise mänguga võidule.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

                          sorry,ei lugenud sinu postitust korralikult läbi.Kui asi oli täpselt nii nagu väidad,siis loomulikult eksis kohtunik kollase kaardi andmisel rängalt.
                          Edu edaspidiseks!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

                            Algselt postitas kallamalla


                            sorry,ei lugenud sinu postitust korralikult läbi.Kui asi oli täpselt nii nagu väidad,siis loomulikult eksis kohtunik kollase kaardi andmisel rängalt.
                            Edu edaspidiseks!
                            Pole hullu
                            Kuna ma ka ise olen olnud kohtunik ja pean seda ka praegu vahetevahel tegema siis ma võin neid küll oma mätta otsast kritiseerida aga ma saan neist ka aru. Nii et maapõhja materdama ei hakka
                            Trummi JK nr. 85
                            keskkaitsja

                            de gustibus non est disputandum

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

                              suluseisu ei ole võimalik määrata nii kaugelt kui seisid sina,sest iga platsil olev mehehakatis on võimeline jooksma sekundis ca 6-7 meetrit. Ma ei väida,et ei olnud suluseis või oli, lihtsalt korduvalt olnud jalkaliidus ja vaadates hr.Uno poolt näidatud videosid küljekohtunike tegevusest, olen aru saanud,et isegi küljekohtunik jäädes maha viimasest kaitsjast ca 2 meetrit, ei ole enam võimeline hindama antud situatsiooni objektiivselt (eksides isegi 3-4 meetriga) ja seda kõige kõrgemal tasemel.
                              selge, siis peab kaitseliin hakkama harjutama kollektiivset käetõstmist suluseisu märgiks, et kohtunikul lihtsam oleks
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'V liiga lääne/lõuna tsoon\'

                                KJK DAGÖ - Roosna Alliku Pakiauto 2 : 4

                                44´Johanson, 57´Saarnak - 8´Münt, 9´Remlik, 80´ov Vähejaus, 90+1´Remlik

                                kohtunik - Ülo Kikas

                                Koor, Saarnak, Lelumees (88´Peetre), Saviauk, Käär (68´Kõrm), Vesingi (63´Üksik), Johanson, Nurk (75´Metsis), Teeääre, Nurmsaar, Vähejaus

                                Rausberg, Inno, Piisalu, Sissas, Käsper, Antonov, Remlik, Münt, Mägi, Kruusla, Peetsi ( vist oli selline koosseis )


                                Mäng algas meile kurvalt. Jäime omadest eksimustest kaitses kohe mängu alguseks 0:2 kaotusseisu. Edasi oli mäng peamiselt vataste värava all. Poolaja lõpuks suutsime ka ühe värava väravaesisest saginast ära lüüa. Teisel poolajal alustas kohe rünnakuid Roosna Alliku kuid peagi võei kontroll keskväljal üle ja seis viigistati 57 minutil. Võimalusi oli veel küll kuid ikka vedas veidi tehnika alt ja korralikult löögile ei jõutudki. Murrangu tõi mängu kümme minutit enne mängu lõppu sooritatud nurgalöök kus meie kaitse ei suutnud kohe värava eest palli ära lüüa ja kaitse lõikas palli hoopis oma väravasse. Ning lõpuks kui terve meeskond tormas rünnakule et veel viik koju tuua suutsid vastased veelkord kaitse eksimuse ära karistada.
                                Igaljuhul võitluslik mäng kukkus välja ja tänud vastastele ning kohtunikule.
                                Trummi JK nr. 85
                                keskkaitsja

                                de gustibus non est disputandum

                                Kommentaar

                                Working...
                                X