320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Karikavõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Miks te Alvini ära lõhkusite?!

    Jõhkardid.
    See Älvin on ausaltöeldes iseendale ohtlik
    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

    Kommentaar


      aga jah EBS tänud hea mängu eest, te lubasite võidelda ja tõesti seda tegite ka, kahjuks ainult liiga madalal tasemel, samas saan aru kui 3.min teie põhivend välja võeti, siis see võis mäZa plaanid sassi lüüa küll ja võimsad kombinatsioonid mis läbi teie nr.12 oleksid pidanud toimuma jäid ära

      performance'i kohta nii palju et kui su põlv raksus, siis sa kukkusid täpselt nagu teho kukkus, peale seda kui vessu talle minu eest kätte maksis, karjatus sarnanes ka, lamasid ka üsna samas asendis, jõhker, aga vastasmeeskonna mängijana ma nautisin seda
      härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

      Kommentaar


        Algselt postitas volodja Vaata postitust
        aga jah EBS tänud hea mängu eest, te lubasite võidelda ja tõesti seda tegite ka, kahjuks ainult liiga madalal tasemel, samas saan aru kui 3.min teie põhivend välja võeti, siis see võis mäZa plaanid sassi lüüa küll ja võimsad kombinatsioonid mis läbi teie nr.12 oleksid pidanud toimuma jäid ära

        performance'i kohta nii palju et kui su põlv raksus, siis sa kukkusid täpselt nagu teho kukkus, peale seda kui vessu talle minu eest kätte maksis, karjatus sarnanes ka, lamasid ka üsna samas asendis, jõhker, aga vastasmeeskonna mängijana ma nautisin seda
        Kle Volodja kas Vessu on su katus või isand?
        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kent Vaata postitust
          Kle Volodja kas Vessu on su katus või isand?
          Volots pidi vist talle jah mingeid rahasi iga kuu andma.Kindel muidugi ma pole.
          Aga vaatame mis Volots ise kostab selle peale.

          Kommentaar


            rahad jep, puhas turvaäri, varsti suurem kui falck, sellega ta seal soomes tegelebki
            härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

            Kommentaar


              Algselt postitas volodja Vaata postitust
              rahad jep, puhas turvaäri, varsti suurem kui falck, sellega ta seal soomes tegelebki
              Nii sibul ja mis sinu funktsioon on?
              Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

              Kommentaar


                klient/sõber/nõuandja
                härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                Kommentaar


                  tegin teile oma nurgakese, saate seal edasi madistada

                  Kommentaar


                    Algselt postitas volodja Vaata postitust
                    performance'i kohta nii palju et kui su põlv raksus, siis sa kukkusid täpselt nagu teho kukkus, peale seda kui vessu talle minu eest kätte maksis, karjatus sarnanes ka, lamasid ka üsna samas asendis, jõhker, aga vastasmeeskonna mängijana ma nautisin seda
                    vessu teenib liiga lihtsalt raha,mina olen terve,volodja sai jälle ülelennu (SuuR NaeR)

                    Kommentaar


                      Rapla Atlile järjekordne ühe väravaline kaotus. Täna olid muidugi kakserineva ettevalmistusega võistkonda.
                      Mängupilt päris ühekülgne polnud.Külalised olid peale poole tunnist mängu päris segaduses ja närvis. Omad võimalused atlikatel samuti.
                      1-2 päris ohtliku momenti oli MT'l rohkem ei midagi esimesel 45'
                      Teisel üritasid nad ikka pikkade pallidega kasti aga tulutult, kas kaitsja või väravavahi saak. 68' vale sööt keskväljal ja kaitse ka oli kõrgele tulnu poolikule appi, vastase kiire sööt kaitse suurde vahesse kust joosti ära ja anti väga kahtlane(sulg) sööt päris joone lähedal seisvale mängijale.
                      Aga kes ütleb ,et seis oleks siis 0-0 jäänud, mitte keegi, võimalik, et 0-5 hoopis.
                      Ise jäime mänguga rahule.

                      Kommentaar


                        Karikasarja väravalööjate edetabel (seisuga 05.09.07):

                        6 - M. Hansi (Maag-II)
                        6 - T. Starkopf (Esteve)

                        5 - R. Pluum (Välk-494)

                        4 - D. Lipartov (Trans)
                        4 - R. Veskimäe (Kuressaare)
                        4 - D. Serikov (Maag-II)

                        3 - A. Šadrin (Levadia)
                        3 - A. Pavlikhin (Levadia)
                        3 - T. Kink (Levadia)
                        3 - J. Kuresoo (Flora)
                        3 - A. Tarassenkov (Trans)
                        3 - M. Gruznov (Trans)
                        3 - D. Kirillov (Kalev)
                        3 - Š. Abdullajev (Ajax)
                        3 - A. Dupikov (Flora-II)
                        3 - J. Tükk (Flora-II)
                        3 - A. Pruttšenko (Maag-II)
                        3 - M. Elmik (Maag-II)
                        3 - S. Sinimägi (Enter)
                        3 - A. Titov (Ararat)
                        3 - L. Lundve (Tabasalu)
                        3 - T. Kraal (Tabasalu)
                        3 - E. Brandt (Tabasalu)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Taavi.T Vaata postitust
                          Rapla Atlile järjekordne ühe väravaline kaotus. Täna olid muidugi kakserineva ettevalmistusega võistkonda.
                          Mängupilt päris ühekülgne polnud.Külalised olid peale poole tunnist mängu päris segaduses ja närvis. Omad võimalused atlikatel samuti.
                          1-2 päris ohtliku momenti oli MT'l rohkem ei midagi esimesel 45'
                          Teisel üritasid nad ikka pikkade pallidega kasti aga tulutult, kas kaitsja või väravavahi saak. 68' vale sööt keskväljal ja kaitse ka oli kõrgele tulnu poolikule appi, vastase kiire sööt kaitse suurde vahesse kust joosti ära ja anti väga kahtlane(sulg) sööt päris joone lähedal seisvale mängijale.
                          Aga kes ütleb ,et seis oleks siis 0-0 jäänud, mitte keegi, võimalik, et 0-5 hoopis.
                          Ise jäime mänguga rahule.
                          see nüüd küll nigel lugu, aga pole hullu loodetavasti täna särab päike ikkagi Raplamaa kohal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                            see nüüd küll nigel lugu, aga pole hullu loodetavasti täna särab päike ikkagi Raplamaa kohal
                            Edu Teile tänases mängus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ek Vaata postitust
                              tegin teile oma nurgakese, saate seal edasi madistada
                              http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=5561
                              ek, sa oled admin, aga ainult soccerneti foorumis, pealegi see on isegi mark lausa et mingi lastefoorumi nalja tegid :S
                              härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                              Kommentaar


                                Algselt postitas volodja Vaata postitust
                                ek, sa oled admin, aga ainult soccerneti foorumis, pealegi see on isegi mark lausa et mingi lastefoorumi nalja tegid :S
                                Loe oma postitused läbi ja siis ütle uuesti kellel mark peaks olema...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X