320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 Liiga põhjatsoon 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zigull182 Vaata postitust
    Saue - Rapla 6:1
    kahjuks ei suutnud teid täna aidata

    Kommentaar


      Algselt postitas annikalli Vaata postitust
      kahjuks ei suutnud teid täna aidata
      Ehk järgmine hooaeg saad... Tulemusest veel niipalju, et Saue sai esimest korda, sel hooajal kasutada oma mõlemat äärt(vasakäär on täielikult paranemas ca 9 kuusest traumast), mis muutis rünnaku väga efektiivseks.
      winners never quit, quiters never win!

      Kommentaar


        Algselt postitas zigull182 Vaata postitust
        Ehk järgmine hooaeg saad... Tulemusest veel niipalju, et Saue sai esimest korda, sel hooajal kasutada oma mõlemaid äär(vasakäär on täielikult paranemas ca 9 kuusest traumast), mis muutis rünnaku väga efektiivseks.
        just just...

        Kommentaar


          Keskerakond lükkas ilusat mängu,kevadringi häbistavast laksust oli vist oma järeldus tehtud.Viik oli täitsa õhus jah,ei tea miks sudjaa meilt värava ära võttis,ründaja tuli suure hooga peale ja sulgu ei tundunud.Kohtunik asetses ka kehvasti,keskringis, ja sealt on tiba raske näha.Ta tundus ka kahtlevat,sest vile tuli hilja.Pendlavõimalust mina ei näinud kaitsest.
          Kesikud on väga hästi kokkumängiv sats,tihti lükati 10 söötu,neist viimased 4-5 tükki ühe puutega briljantselt jalga,tõesti võttis võhmale.Teise poolaja keskel hakkasime veits viilima ja väsimusest eksima.Muidu hea mäng,ilusad väravad olid täna kõik.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Algselt postitas zigull182 Vaata postitust
            Saue - Rapla 6:1
            Siin ka mõni pilt mängust:http://kontus.cresinda.com/vutt5

            Fotosilma ette on jäänud ka üks neljast tänasest Saue ründestaari J.Pajo väravast
            http://www.sauejk.ee

            Kommentaar


              Ma ei kiruks ja isegi jalga lasin pärast kohtuniku tulemist meie juurde mängulõpus (miskit ikka kripeldas tüübil) et pärast mitte kahetseda mis ma oleks võinud öelda,kuuldes härra vabandusi.
              Oleks see kloun kohe sulu vilistanud aga pall oli juba väravas ja seda oldi juba ära toomas.Nänsikut jõudis Olku isegi õnnitleda pärast väravat ja siis kõlas vile.
              Pendla olukord: Pikk kõrge pall,ühe põrke jubateinud.Nänsik õhus palli saamas kuskil kaheksa meetri peal karistusalas kui väravavaht ja kaitsja lihtsalt kokku jooksid,jättes õhus olnud Nänsiku enda vahele.Nad isegi ei üritanud palli mängida.Aga kohtunik oli jälle kus?
              Keskringis...
              Ja näitas,mängige edasi kuigi Rando oli liikumatult pikali maas.

              Aga kesikutega kahest mängust 3 punkti ja 7-4 väravatevahe pole üldse halb
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Sport - Legion 3 - 1 (2 - 0)
                2002 FC EBS Team
                2003 FC Nimeta
                2004 FC Nimeta
                2005 FC Nimeta
                2006 Tallinn United FC
                2007 Tallinn United FC

                Kommentaar


                  Algselt postitas zigull182 Vaata postitust
                  Ehk järgmine hooaeg saad... Tulemusest veel niipalju, et Saue sai esimest korda, sel hooajal kasutada oma mõlemat äärt(vasakäär on täielikult paranemas ca 9 kuusest traumast), mis muutis rünnaku väga efektiivseks.
                  Eelmised mängud siis olete 10 kesi mänginud koguaeg või?
                  Kõigil on põhimehed vigased, te ikka suudate vinguda.

                  Kommentaar


                    Alfonso,kas sa saad boyfriendi käest peksa kui kedrid enne kojuminekut jalast ära võtad?Või sulle meeldibki punaste putsadega ja põlvikutega läbi linna jalutada,sest kodus kannad sukki ja roosasid kontskingi?
                    Paraadile ikka lähed?
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Alfonso,kas sa saad boyfriendi käest peksa kui kedrid enne kojuminekut jalast ära võtad?Või sulle meeldibki punaste putsadega ja põlvikutega läbi linna jalutada,sest kodus kannad sukki ja roosasid kontskingi?
                      Paraadile ikka lähed?
                      ise oled loll.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marcello Vaata postitust
                        Alfonso,kas sa saad boyfriendi käest peksa kui kedrid enne kojuminekut jalast ära võtad?Või sulle meeldibki punaste putsadega ja põlvikutega läbi linna jalutada,sest kodus kannad sukki ja roosasid kontskingi?
                        Paraadile ikka lähed?
                        Ma elan kohe stata lähedal muideks
                        ja teiseks ei ole terve maailm vikerkaarevärviline, st. on mõned heterod ka veel alles. Aga muidu hea jutt
                        Ja kust sa üldse võtad, et mul punased bootsad on, ma sinusuguseid tonte küll ei tea.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                          Ma elan kohe stata lähedal muideks
                          ja teiseks ei ole terve maailm vikerkaarevärviline, st. on mõned heterod ka veel alles. Aga muidu hea jutt
                          Ja kust sa üldse võtad, et mul punased bootsad on, ma sinusuguseid tonte küll ei tea.
                          Tundub nii Alfons, et sulle on silm peale pandud
                          Ehk on kellegil sinu kohta terve seinatäis salajast pildimaterjali kogutud.(?) Mine tea...

                          Kommentaar


                            Enter - Ebs 1-2 (0-2)
                            Vaikne.....

                            Kommentaar


                              RSK Kuuse 2 - 4 LiVal Sport ( 0 - 1 )

                              Kommentaar


                                Kuidas EBS-Enter mäng oli, väga üllatav tulemus, võrreldes esimese mänguga?
                                Muidugi on teada, et kevadel koolipoisid ei mänginud, nüüd EBS-l nac kapim koosseis ka , aga mängu kirjeldust tahaks kuulda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X