320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 Liiga põhjatsoon 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alvinit ei olnud. Ta ei tea mängu käiku.

    Kommentaar


      EBS-i mäng oli lihtsalt kohutav. Polegi nagu miskit kommenteerida.
      Kuusel tegid Silver ja Ets mängu ära. Hea töö!

      Kommentaar


        Enter- Keskerakond 0-5 (0-3)
        Vaikne.....

        Kommentaar


          Huvitav kas Olympicu meeskonnas ei ole Eesti koondise toetajaid või milles asi, et mäng on peaaegu samal ajal kui koondise mäng???
          Vaikne.....

          Kommentaar


            Algselt postitas Hunt Vaata postitust
            Huvitav kas Olympicu meeskonnas ei ole Eesti koondise toetajaid või milles asi, et mäng on peaaegu samal ajal kui koondise mäng???
            Vaatasin just ise sama asja. Vaevalt, et keegi oskas sellist asja hooaja alguses kontrollida. Ja noh, nüüd juba asjad paigas, seega mis siin ikka, tuleb üle elada.

            Kommentaar


              Ebs Kuuse mäng oli kohtu8niku praak. Ise jah ei saanud mängida, kuna Saku vallavalitsuse vennad peksid mu sodiks. Aga samas panin ma pidu räpifestivalil, põrklevad totsid ja keerlevad kehad ning jne.
              Kuusele pole kahju kaotada, seal ju omad sõbrad toksivad. Nagunii oleme aasta lõpus neist ees.

              Kommentaar


                Ahjaa, tulemus ka.

                FC Olympic 4:3 Saku JK (2:2)

                Saku näitas meile päris korralikult hambaid. Esimene poolaeg mindi kohe 2:0 juhtima (üks neist pennal). Suutsime end kokku võtta ja 2 tagasi lüüa poolaja lõpuks. Teisel poolajal lõid aga Saku mehed kasti joonelt mööda maad veereva palli peale mis lipsas meil vv eksimusest kaenla alt sisse. Tööõnnetus, selliseid juhtub igalühel, pole midagi teha. Järgnes päris pikalt sellist kuiva tagumist, kus me küll surusime, kuid ega Saku ründajadki käed rüpes istunud. Käisid juba halvimad mõtted peast läbi Õnneks aga saime lõpuks hea surve peale ja paari olympiclase individuaalne meisterlikkus tõi kastanid siiski tulest välja, lõime 2 kolli tagasi. Viimane, võiduvärav, tuli vist enam vähem viimasel minutil.

                Igatahes tubli mäng Sakult. Mängisime täna sitalt ning tegime ka taktikaliselt vea (ei mänginud oma tavapärase joonisega), kuid kindlasti oli meie tänastel raskustel oma roll ka asjaolul, et Saku lihtsalt mängis hästi.

                Kommentaar


                  no tegelikult andsin ma teile natuke motivatsiooni et lõpuni pingutaksite...muidu oleks ju igavaks läinud....pendla oleskin ka ää võtnud kuid Saku vend lõi kahjuks seda palli silmad kinni - läks kogemata sisse ning lati alla...

                  Saku oli tubli kuid meie olime veel tublimad eriti mina - motivatsiooni kunn

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hunt Vaata postitust
                    Huvitav kas Olympicu meeskonnas ei ole Eesti koondise toetajaid või milles asi, et mäng on peaaegu samal ajal kui koondise mäng???
                    mida ma toetan seda koondist kui me saame andorra vastu ka sauna....pole midagi ju kahjuks toetada või on?? tooge siis meie senine statistika välja...nb ja kõige vähem mind huvitab see andorra mäng kus sprinter Zelinski hakkab oma kiirusega kõiki üle jooksma...

                    Kommentaar


                      Koondise toetamist ei jäeta ka kehval ajal!!!!
                      Vaikne.....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hunt Vaata postitust
                        Koondise toetamist ei jäeta ka kehval ajal!!!!
                        kahjuks on see iga inimese enda asi keda ta toetab...nt mul on oma lemmiktiim olemas...kuid ega tore kui eesto võidab aga ma ei ole mingi hull fänn...ning ega midagi näidatud ka ei ole ju...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas annikalli Vaata postitust
                          kuid ega tore kui eesto võidab aga ma ei ole mingi hull fänn...ning ega midagi näidatud ka ei ole ju...
                          Et õpi sõitma, siis kingime ratta?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                            Ebs Kuuse mäng oli kohtu8niku praak.

                            Üks parim partii kohtunikult mida see hooaeg näinud.kerged eksimused (mis on loomulik),aga mäng oli kontrolli all ja alguses kohe mees kehtestas end.

                            Kommentaar


                              Koondise toetajaid on küll,mänguga läks nagu läks.EJL-i tegemata töö ka mängus.
                              Domingos-Jorh skoorib kolmapäeval!
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                Koondise toetajaid on küll,mänguga läks nagu läks.EJL-i tegemata töö ka mängus.
                                Domingos-Jorh skoorib kolmapäeval!
                                Ma arvan, et seekord olete küll ainusüüdlased, kui nii võtta, sest nädalasisesed mängud on ju teie enda voliga kalendrisse pandud. Iga kodumäng teil ju kolmapäeviti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X