320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Ida 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võiks kommenteerida ka keegi kes nägi/osales

    Kommentaar


      mäng

      1-0 Heigo Väljas : nõrk löök 25-30 meetri pealt, väravavaht eksis, pall postist sisse.
      2-0 Robert Veskimäe : olin täpne penaltipunktilt. penalti teenis Tanel Tammemägi.
      3-0 Rauno Nõmmiko : rüselus karistusalas, salvav löök 10 meetri pealt. värav!
      4-0 Robert Veskimäe : Kristjan Tali tegi suure töö ära, lõin palli tühja 2 meetri pealt.
      5-0 Tanel Tammemägi : Heigo Väljas tsenderdas paremalt äärelt, ründaja lükkas palli peaga ristnurka.
      5-1 Tapa keskkaitsja : Pennu..
      6-1 Andreas Aru : nõrk löök 20 meetri pealt, väravavaht eksis, külje alt sisse.
      7-1 Andreas Aru : vapustav sööt Timo Huttunenilt, ründaja realiseeris külmavereliselt.



      ega tapal palju võimalusi polnud, olime ikka üle päris palju
      Pavel, ära seikle nüüd!

      Kommentaar


        Omalt poolt võiks lisaks seda, et Tapa polnud lihtsalt väärt üleminekut 3. liigasse.
        Selline meestepuudus annab tunda ...
        Täname Kotkad hea mängu eest ja edu teile järgmisel hooajal !

        Kommentaar


          Algselt postitas -dzR- Vaata postitust
          Omalt poolt võiks lisaks seda, et Tapa polnud lihtsalt väärt üleminekut 3. liigasse.
          Selline meestepuudus annab tunda ...
          Täname Kotkad hea mängu eest ja edu teile järgmisel hooajal !
          See on see treeneri värk vaata
          Kahju hakkab...
          See ei ole võistkond kui pool võistkonnast lihtsalt kohale ei tule


          PS!Sass otsi teine võistkonnd,kui tahad head jalgpalli mängida...

          Kommentaar


            Tahaks näha kui kaugele sa jõuad, eks siis päras on näha ...
            Tuleks aru saada ka sellest, et mõned mängivad lihtsalt enda mõnuks mitte selleks, et kuhugi jõuda! Ma olen just selline, ma olen suhteliselt rahul oma võistkonnaga ja selle kollektiiviga !

            Kommentaar


              Ei ütleks et meil just võimalusi polnud, realiseerimine nagu alati väga kehva. Kuid mänguliselt olite meist üle küll jah. Edu edaspidiseks

              Kommentaar


                Algselt postitas -dzR- Vaata postitust
                Tahaks näha kui kaugele sa jõuad, eks siis päras on näha ...
                Tuleks aru saada ka sellest, et mõned mängivad lihtsalt enda mõnuks mitte selleks, et kuhugi jõuda! Ma olen just selline, ma olen suhteliselt rahul oma võistkonnaga ja selle kollektiiviga !
                Sry,aga ma ei usu,et kuskile edasi lähen...
                Ja ega ma endast ei rääkinud,aga okey
                Väga hea kui meeldib seal

                Kommentaar


                  Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust
                  1-0 Heigo Väljas : nõrk löök 25-30 meetri pealt, väravavaht eksis, pall postist sisse.
                  2-0 Robert Veskimäe : olin täpne penaltipunktilt. penalti teenis Tanel Tammemägi.
                  3-0 Rauno Nõmmiko : rüselus karistusalas, salvav löök 10 meetri pealt. värav!
                  4-0 Robert Veskimäe : Kristjan Tali tegi suure töö ära, lõin palli tühja 2 meetri pealt.
                  5-0 Tanel Tammemägi : Heigo Väljas tsenderdas paremalt äärelt, ründaja lükkas palli peaga ristnurka.
                  5-1 Tapa keskkaitsja : Pennu..
                  6-1 Andreas Aru : nõrk löök 20 meetri pealt, väravavaht eksis, külje alt sisse.
                  7-1 Andreas Aru : vapustav sööt Timo Huttunenilt, ründaja realiseeris külmavereliselt.



                  ega tapal palju võimalusi polnud, olime ikka üle päris palju
                  Et siis edu teile 3 edasi

                  Kommentaar

                  Working...
                  X