320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Trenn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas #23
    tahaks kah tallinnas kuskil mängima hakata
    olen mänginud noorteliigasid ja meeste 3. liigat

    saada ps, võid tulla igiliikuri trenni viimsis.

    Kommentaar


      #32
      Selline küsimus,et sooviks ka Tallinnas mingisugust trenni teha. Pole nüüd pea aasta mänginud tihedalt jalgpalli,aga tahaks uuesti vormi tagasi saada ja jalgpallist mõnu tunda. kuna võhm hetkel pole väga kiita siis kah vb 4 jandast liigast oleks huvitatud.Kui kellelgi on mõni pakkumine siis võiks teada anda
      vanus :18
      Pikkus:195
      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas vahis Vaata postitust
        annelinnas..2x nädalas,teisip ja reede.niikauaks kuni saali ära kolime.kellaaeg 20.30.rahvast käib ohtralt ja seda muret ei ole,et mängida ei saaks..täna oli eriti huvitav koosseis..HaServist,Santosest ja Metecist..
        HaServil on saalijalgpallis ka meeskond ?
        Ma otsin sõbraga saalijalgpalli trenni eelnev kogemus päris jalgpallist olemas. Lihtsalt viimastel aastatel enam see jalgpall murul ei köida. Sooviks siis saalijalgpalli peale üle minna, aga pole kogemusi. Pole viimastel aastatel mänginud ka seega on meelest läinud pooled asjad. Keegi teab mõnd Tartu klubi kes võtaks saalijalgpalli trenni ?

        Vanus on 16 jaanuaris saan 17

        Kommentaar


          #34
          Otsin omale trenni võimalust Tallinnas. Ei pea olema liigas osalev klubi, soov on lihtsalt stabiilselt trenni teha. Varem olen mänginud paar hooaega TVMK noortes ja TVMK III-ga viiendat liigat. Vanust on 24 ja pea 2 aastat ple jalkatrenni teinud.

          Kommentaar


            #35
            Otsin samuti Tallinnas treenimisvõimalusi. Varem mängind kunagi 4. liigat ning noorteliigasid.
            Viimati tõsisemalt jalgpalli mängind umbes kaks aastat tagasi.
            Positsioon väljakul olnud ründaja, kuid vajadusel võib ka proovida mujal hakkama saada.

            Vanus 22, pikkus 182

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Chobram Vaata postitust
              Otsin sammuti Tallinnas treenimisvõimalusi. Varem mängind kunagi 4. liigat ning noorteliigasid.
              Viimati tõsisemalt jalgpalli mängind umbes kaks aastat tagasi.
              Positsioon väljakul olnud ründaja, kuid vajadusel võib ka proovida mujal hakkama saada.

              Vanus 22, pikkus 182
              kui tahad, võid fc igiliikuri trenni tulla. meil on trenn viimsis t ja n kl 19.00, läbi talve. tule vaata meid üle. võrreldes eelmise (esimese) aastaga, on tase oluliselt paranenud.

              eero
              5048072

              Kommentaar


                #37
                sooviks leida endale meeskonda kus trennis käia(tallinnas)
                olen mänginud noorteliigasid ja meeste 3. liigat
                vanus 19

                Kommentaar


                  #38
                  otsin sponsorit, ja tahan trennida Ha-Servis! olen 26, 175/90, suur kogemus IV liigas, kaks mängu tegin Järva-Jaanil!
                  Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                    otsin sponsorit
                    mis sa pakud mingit teenust või?

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas ertz Vaata postitust
                      mis sa pakud mingit teenust või?
                      ma ei tea kas ta teenust pakub, aga kõneainet pakub ta siin foorumis küll. seega võib ta vabalt reklaamivankri ette rakendada, et ta saaks pakkuma hakata
                      pommitaja

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                        otsin sponsorit, ja tahan trennida Ha-Servis! olen 26, 175/90, suur kogemus IV liigas, kaks mängu tegin Järva-Jaanil!
                        Kaks mängu,isegi hästi ju

                        Kommentaar

                        Working...
                        X