320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lõuna 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
    A.Stern ja T.Tverdohleb

    Tanel on ikka tegija see on kui Abjaga trenni teeb,loodame ikka järgmisel hooajal Tanelit enda ridades näha
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Tanel on ikka tegija see on kui Abjaga trenni teeb,loodame ikka järgmisel hooajal Tanelit enda ridades näha
      Kaido ma ei usu et tanel viicib klubi vahetada aga hea et oma kylapoiss lõi värava...Tanel suht viimasel ajal on väravaid lööma hakkand..
      edu edaspidiseks Liverpool

      Kommentaar


        Algselt postitas sass.G Vaata postitust
        Kaido ma ei usu et tanel viicib klubi vahetada aga hea et oma kylapoiss lõi värava...Tanel suht viimasel ajal on väravaid lööma hakkand..
        edu edaspidiseks Liverpool
        Nu Taneliga on sellel teemal räägitud ja nõusolek on juba temalt saadud
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          SK10 käis tõesti Koerus ja eks meil on Koeruga üldjuhul üsna vinged madinad ja põnevad mängud. Publik sai kindlasti tubli elamuse, eks mõned fännid olid ka pauerit Bock'ist saand, aga seda lärmakam see mäng oli. Tegelikult jah, mõlemal meeskonnal oli omajagu õnne ja ehk Koerul siis sammuke rohkem.
          Poolaeg 0:0, ehk kerge Koeru surve all, pidime pisut kohanema. Teisel poolajal avas SK10 skoori E. Eessaare ca 20 meetrilt tulistatud peale löök, mis kerge vindiga ristnurka lendas. Järgnes Koeru maruline press, millest meilgi omad võimalused arenesid ja variant skoori suurendada.
          Siiski nii ei läinud, ja Koeru suutis siukesest niuh-näuh olukorrast lüüa üsna naglaliku värava...
          Viigiga ei tahtnud aga kumbki pool leppida ning seetõttu olid olukorrad kord ühe kord teise värava all. Ja ühest värava alusest segadusest õnnestus suhteliselt lõpuminutitel Koerul üks pall veel SK10-e väravasse sokutada.
          Igal juhul oli hea mäng ning suurimad tänud hää mängu eest!
          Järgmisel nädalal ootame siis endale külla "punktivarast" Elvat, kes suutis nagu lugeda oli, Põlvalt punktid pännu panna

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Nu Taneliga on sellel teemal räägitud ja nõusolek on juba temalt saadud
            irw..ma kahtlen selles..ennem kui ei saa tannilt tõestust

            Kommentaar


              Nats Pärnu vastu mängust. 1 - kohtunik kas kloun, kas ei oska vilistada, või kas vilistas lihtsalt Pärnu meeskonna kasusk, või siis kõik kokku. Igatahes neid see ei aitanud. 2 - Pärnu mängijad kas ei oska korralikult mängida, kas lihtsalt löövad vastu jalge, kas see oli treeneri ülesanne, või kas see oli kõik kokku. Igal juhul Põlvas mängida oli isegi mõnusam, seal vähemalt kohtunik korralik, kodumeeskonna fännid aga samasugused dibiilid

              Kommentaar


                Algselt postitas <C>napTak Vaata postitust
                Nats Pärnu vastu mängust. 1 - kohtunik kas kloun, kas ei oska vilistada, või kas vilistas lihtsalt Pärnu meeskonna kasusk, või siis kõik kokku. Igatahes neid see ei aitanud. 2 - Pärnu mängijad kas ei oska korralikult mängida, kas lihtsalt löövad vastu jalge, kas see oli treeneri ülesanne, või kas see oli kõik kokku. Igal juhul Põlvas mängida oli isegi mõnusam, seal vähemalt kohtunik korralik, kodumeeskonna fännid aga samasugused dibiilid
                Eks mul ka ole pärnus toredad mälestused, aga need kattuvad sinu poolt välja toodud asjadega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas <C>napTak Vaata postitust
                  Nats Pärnu vastu mängust. 1 - kohtunik kas kloun, kas ei oska vilistada, või kas vilistas lihtsalt Pärnu meeskonna kasusk, või siis kõik kokku. Igatahes neid see ei aitanud. 2 - Pärnu mängijad kas ei oska korralikult mängida, kas lihtsalt löövad vastu jalge, kas see oli treeneri ülesanne, või kas see oli kõik kokku. Igal juhul Põlvas mängida oli isegi mõnusam, seal vähemalt kohtunik korralik, kodumeeskonna fännid aga samasugused dibiilid
                  Minu mälestused Meteciga mängust suht sarnased, mõlemal juhul kohtunik soosis Metecit ning vastased olid totaalsed jorsid teesklejad Seega enne kui vastaste pihta hakat pilduma kaalikaid, vaata ennast

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dimathekiiper Vaata postitust
                    Liverpool oli 10-kesi.
                    Liverpool 10-kesi v6itis Kotkad?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jepiii Vaata postitust
                      vaprus - metec 1:2

                      kaarte natuke ja palju vingumist ning hädaldamist
                      aitäh mängu eest metecile
                      vaprus - metec 1:2


                      t6esti oli vaga raske m2ng...Vapruse poolt oli nii paju vigu kus pidi olema kollased kaardid KINDLASTI, aga kohtunik selle peale vastas...oi SRY ma ei n2inud olukorda normaalne...ok...see selleks...siiski oma teenitud 3 punkti me sealt saime ja sellega v2hemalt rahul...vile oli jah nats n6rk...senini parimad kellega sai JALGPALLI m2ngitud on kindlasti Lootos v66rsil ja Elva kodus.

                      Selle kaotusega Vaprus on endale jargmiseks hooajaks 3 liigas koha broneeritud

                      Kommentaar


                        molodcq metec, pozdravljaju, ukrepili 1oe mesto 4tozh vas vse sudji ne ljubat ?
                        Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                          vaprus - metec 1:2


                          t6esti oli vaga raske m2ng...Vapruse poolt oli nii paju vigu kus pidi olema kollased kaardid KINDLASTI, aga kohtunik selle peale vastas...oi SRY ma ei n2inud olukorda normaalne...ok...see selleks...siiski oma teenitud 3 punkti me sealt saime ja sellega v2hemalt rahul...vile oli jah nats n6rk...senini parimad kellega sai JALGPALLI m2ngitud on kindlasti Lootos v66rsil ja Elva kodus.

                          Selle kaotusega Vaprus on endale jargmiseks hooajaks 3 liigas koha broneeritud
                          igatahes teile edu II liigas, vaevalt keegi teid veel kätte saab aga kes teab pall on ümmargune

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                            vaprus - metec 1:2


                            t6esti oli vaga raske m2ng...Vapruse poolt oli nii paju vigu kus pidi olema kollased kaardid KINDLASTI, aga kohtunik selle peale vastas...oi SRY ma ei n2inud olukorda normaalne...ok...see selleks...siiski oma teenitud 3 punkti me sealt saime ja sellega v2hemalt rahul...vile oli jah nats n6rk...senini parimad kellega sai JALGPALLI m2ngitud on kindlasti Lootos v66rsil ja Elva kodus.

                            Selle kaotusega Vaprus on endale jargmiseks hooajaks 3 liigas koha broneeritud
                            Tänan tunnustuse eest Mäng Põlvas oli tõesti hea ja meil eile samuti Elvaga Elvas üliraske. Viimasel 15 minutil saime oma mootori siiski tööle, tekitasime olukordi, mis jäävad hinge kriipima, et ära ei löönud, kuid selline see jalgpall on.
                            Tundub, et oleme lihtsama võimaluse II liigasse jõuda minetanud. Nüüd keskendume variant B'le!
                            "In football everything is complicated by the presence of the opposite team"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ploomid Vaata postitust
                              Tundub, et oleme lihtsama võimaluse II liigasse jõuda minetanud.
                              Ärge kartke, Metecil on veel Järva-Jaaniga mängimata
                              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas apunkto Vaata postitust
                                Ärge kartke, Metecil on veel Järva-Jaaniga mängimata

                                6 pointsi vahe - sellest ei piisaks
                                ja pealegi - ka meil seisab j-j kohtumine ees
                                "In football everything is complicated by the presence of the opposite team"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X