320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Lääs 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    LG ei väsi raudselt, nyyd alles hakkame sopsutama

    Kommentaar


      Ka Kumakesega liitub 4 uut mängida, et meie satsis ainult konkurents tiheneb ja poisid peavad rohkem pingutama, et meie mängud hakkavad siis sügisel:P

      Kommentaar


        Emmastega peaks liituma Brasiiliast saabuv endine meie mängija. Eks me näe kas mees ka jalatsitega mängida oskab

        Kommentaar


          Kas õnnestub ka Enno üle meelitada?
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas SipS Vaata postitust
            KuramuSevaim,ma annan Sulle 5 dugrikut,kui Sa nimetad need enamuS võiStkonnad,keS vängivad SelleS liigaS treeneriga
            äkki ma saan selle eest need dugrikud kui ma ütlen, et enamus meeskondade treenereid on nn. `mängivad treenerid´, kes on siis ühesõnaga ka mängu ajal mängus.
            olen ma tark või ja.

            Kommentaar


              Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
              äkki ma saan selle eest need dugrikud kui ma ütlen, et enamus meeskondade treenereid on nn. `mängivad treenerid´, kes on siis ühesõnaga ka mängu ajal mängus.
              olen ma tark või ja.
              no sellisel juhul on igal tiimil treener

              Kommentaar


                Algselt postitas rooney07 Vaata postitust
                no sellisel juhul on igal tiimil treener
                Misasjad need dugrikud on mida te jagate???? Esimest korda kuulen seda sõna???

                Kommentaar


                  Ma olen Rooney07 Sinuga täieSti nõuS.KuramuSevaim treener võib küll mängija olla,näitekS Keilal peakS nii ka olema,aga teiSte meeSkondade kohta ma nagu ei oSka täpSelt öelda,Sa äkki nimetakSid need võiStkonnad,kuS Sinu arvateS on treener,SaakS kah targemakS.Ma uSun,et väga palju Sa neid kokku ei Saa!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SipS Vaata postitust
                    Ma olen Rooney07 Sinuga täieSti nõuS.KuramuSevaim treener võib küll mängija olla,näitekS Keilal peakS nii ka olema,aga teiSte meeSkondade kohta ma nagu ei oSka täpSelt öelda,Sa äkki nimetakSid need võiStkonnad,kuS Sinu arvateS on treener,SaakS kah targemakS.Ma uSun,et väga palju Sa neid kokku ei Saa!!!

                    see oli lihtsalt n(v)äide, aga hea küll...annan alla, olgu siis igal meeskonnal mängivad treenerid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                      Misasjad need dugrikud on mida te jagate???? Esimest korda kuulen seda sõna???
                      Tugrik on Mongoolia rahauhik
                      Trummi JK nr. 85
                      keskkaitsja

                      de gustibus non est disputandum

                      Kommentaar


                        Nõuanne: Et kui keegi soovib veel mõnda teemat põnevaks teha, sis pange autasuks asi, millest keegi eriti midagi kuulnud ple
                        Vaat kus tleb trygimine
                        Dugrikud olid vist päris hea kaupXD

                        Kommentaar


                          Kes Rapla - Märjamaa mängus värava lõi?

                          Kommentaar


                            Karl Mendelman

                            Kommentaar


                              Karl ära pulli, sa mängid narukene teises võistkonnas

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ficagio Vaata postitust
                                Kes Rapla - Märjamaa mängus värava lõi?
                                Karl Tamme

                                Kommentaar

                                Working...
                                X