320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Lääs 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas esimene poolaeg mitte 6:0 olnud ?
    Igastahes esimene poolaeg möödus 7+1 koosseisuga ja teine oli siis 6+1.
    Kahju, kui aus olla, siis pigem ootasin ise korralikku 11 vs 11 mängu.
    Tänud hea mängu eest ikkagi. : )

    Kommentaar


      Algselt postitas buub Vaata postitust
      Kompanii 3-3 Linnugripp.
      See on vooru parim tulemus Sellega olen ma väga rahul

      Kommentaar


        RD - FCF Rapla 1:4(0:4)

        flora koosseis oli suurtes raskustes: paljud vaevlevad vigastustega eemal. kohale jõudsime lõpuks 12kesi, seega üks vaehetus sellel päikselisel päeval polnud just lust.
        esimesel poolajal suutsime 4 ära lüüa ja kuna väsimus tegi oma töö, siis rohkemat ei suutnud. kuid teisel poolajal oli siiski mäng puhtalt rapla ridade käes, kuid värav jäi ikkagi löömata. see eest said vastased ühe realiseeritud.
        kohtuniku poolt rahuldav mäng, kuna mängu algul tulid paar apsu sisse ja lõpus võttis RD'lt hea võimaluse, kuid sama tehti esimesel poolajal ka florale - õiglus säilis

        Kommentaar


          Algselt postitas Vints Vaata postitust
          RD - FCF Rapla 1:4(0:4)

          flora koosseis oli suurtes raskustes: paljud vaevlevad vigastustega eemal. kohale jõudsime lõpuks 12kesi, seega üks vaehetus sellel päikselisel päeval polnud just lust.
          esimesel poolajal suutsime 4 ära lüüa ja kuna väsimus tegi oma töö, siis rohkemat ei suutnud. kuid teisel poolajal oli siiski mäng puhtalt rapla ridade käes, kuid värav jäi ikkagi löömata. see eest said vastased ühe realiseeritud.
          kohtuniku poolt rahuldav mäng, kuna mängu algul tulid paar apsu sisse ja lõpus võttis RD'lt hea võimaluse, kuid sama tehti esimesel poolajal ka florale - õiglus säilis


          kui vigastustega heietada siis meilgi vähemalt 3 põhirivistuse mängijat mängisid hambad ristis vigastustega, k.a. mina. muidu ei oleks lihtsalt meeskonda kokku saanud. aga jah, raske mäng oli, palavus tegi oma töö...
          tegelikult kohtunikust rääkida siis päris aus olla, jättis need 2 väravat kohe kindlasti meil lugemata olematust suluseisust. aga olgu, kõik me oskame pärast mängu targad olla kui jah, pidime tunnistama ikkagi Teie ülekaalu, sellega siis selline võidukas skoor ka.

          Kommentaar


            Algselt postitas rooney07 Vaata postitust
            kodumänguks ei saa meeskonda kokku:O:O
            See on kyll natuke häbiväärt...
            see pole guwalda poistel minu arust esimene kord, on nad ennemgi kodus hätta jäänud

            Kommentaar


              Algselt postitas rooney07 Vaata postitust
              kes soovib õnnitledaXD
              Fc kose mängib karikamängus SILLAMÄE Kaleviga, VÕÕRSIL

              Omamoodi naljakas on ka see et emmaste ja guwalda sattusid omavahel kokku
              Päris tore, saate ühe hooaja jooksul 3 korda mängida.
              Õnnitlused teele...
              loodan et võidate ja saadate korda sportliku ime

              Kommentaar


                Algselt postitas erkkik Vaata postitust
                See on vooru parim tulemus Sellega olen ma väga rahul
                see tõesti hea tulemus, et märjamaa ja lg viiki mängisid. kevadvooru ainsad vastased, kelle paremust keila pidi tunnistama. olen kindel, et kahest üks võetakse nüüd ikka ära .

                Triblingu - Keila mängust nii palju, et tohutu kuumus tegi ka seal oma töö. mäng parasjagu uimane, keila surus, kuid ei realiseerinud hästi. triblingul olid ka mõned head kauglöögid esimesel poolajal. 1:0 eduseis tuli pennust - vaielda pold vast midagi. 2:0 eduseis teise poolaja keskel nurgalöögist jäin vabaks ja pall kukkus õigesse kohta. triblingu värav sündis vahetult enne lõpuvilet rikošetist vist.
                mäng muidu suht rahulik ja sõbrameelne.
                Keila JK nr 9

                Kommentaar


                  ahjaa, tekkis küsimus vaadates EJL kodukalt tabeliseisu. märjamaal ja keilal 24 punkti, kuid väravate vahe parem keilal, samas eespool on märjamaa. kas lõpujärjestus seatakse võrdsete punktide korral omavahelise mängu järgi ?
                  Keila JK nr 9

                  Kommentaar


                    nii palju kui mina tean, siis ikka selle järgi,et kellel on rohkem võite tabelis kirjas.

                    Kommentaar


                      Omavaheline mäng peaks ikkagi olema.
                      Meil oli ka Märjamaaga mõlemal 23 punkti, kuid omavahelises mängus võitis Kumake ja seega olime eespool.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Giorgi. Vaata postitust
                        Omavaheline mäng peaks ikkagi olema.
                        Meil oli ka Märjamaaga mõlemal 23 punkti, kuid omavahelises mängus võitis Kumake ja seega olime eespool.

                        Jep täpselt nii ongi
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Järvakandi - Keila

                          1:2

                          Et keegi sellest mängust midagi peale tulemuse rääkinud pole, siis annan kahe sõnaga omapoolse ülevaate.
                          Numbrites võiks mängu käiku kirjeldada võõrustaja poolt vaadates nii: 35 - 65. Keila oli ka korduskohtumises parem, kuid mitte nii ülekaalukalt parem kui hooaja esimeses mängus Laagri kunstmurul. Ja ainult tänu sellele, et Järvakandi plats suht sitt on. Muru on meil küll tihe ja seekord äsja-niidetud, kuid plats nii ebatasane, et näiteks kahes kindlas väravaolukorras hüppas pall üle Keila mängija jala ja jäi skoorimata. Kehva platsi tõttu ei saanud Keila ehk ka soovitud survet peale. Lisaks lahendas Järvakandi väravavaht kaks üks-üks olukorda enda kasuks. Järvakandil oli ka ohtlikke olukordi, kuid Keilal oli neid rohkem.
                          Keila lõi oma esimese poolaja kolli penaltist ning teise poolaja värava nurgalöögijärgsest olukorrast, kus tõenäoliselt väsimusest tingituna mees markeerimata jäi. Järvakandi värav oli joppamine: pealöögile, mis oleks 100% raamidest mööda läinud, sai Järvakandi ründaja varba vahele. Pall muutis kõigile ootamatult suunda ja maandus väravas.
                          Postituse pikkus sai pikem kui kaks sõna, aga kummardus neile, kes lõpuni vastu pidasid.
                          Igaljuhul tänud vastastele mängitud mängu eest ja edu kõikidele eesolevateks kohtumisteks!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas drago Vaata postitust
                            ahjaa, tekkis küsimus vaadates EJL kodukalt tabeliseisu. märjamaal ja keilal 24 punkti, kuid väravate vahe parem keilal, samas eespool on märjamaa. kas lõpujärjestus seatakse võrdsete punktide korral omavahelise mängu järgi ?
                            1. väiksemat antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arvu turniiritabelis;
                            2. suuremat võitude arvu;
                            3. omavaheliste mängude punkte;
                            4. omavaheliste mängude väravate vahet;
                            5. üldist väravate vahet;
                            6. suuremat löödud väravate arvu.
                            Trummi JK nr. 85
                            keskkaitsja

                            de gustibus non est disputandum

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ants3
                              krt ma arvan et kumakesel vedas. oleks guwalda saanud mehed kokku oleks äkki ää ka omatud. aga mõelge kui tabeli liider rapla oleks mänginud guwalda vastu nii et guwalda omasid 6+1 mis seis sis oleks olnud. nad ju täis satsi vastu panid 11:1 kuigi kohtunik vist kirjutas 10...
                              Loll, Rapla võitis Guwaldat 7-0, RD'd võideti 11-1.

                              E: Kahjuks postitus kustutati.

                              Kommentaar


                                Millal see postitus veel tehti?
                                see ants3'me poolt. : D
                                Kumakese esimene mäng Guwalda vastu, kui neil ka täiskoosseis oli, siis jäi seisuks 9:1, Kumakese kasuks.
                                Ei saa aru, mis siin vedamisega pistmist oli, ma arvan, et terve Kumake just oleks pigem tahtnud näha väljakul 10+1 satsi, mitte 6+1.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X