320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    otsin ka veel

    Kommentaar


      Otsin ka trenni Viljandi lähedal, olen ise 16 aastat vana. Kui huvi, siis pm....

      Kommentaar


        Otsin samuti trenni ja võistlustel mängimise võimalust!
        21a, Tallinnast, hea füüsiline ettevalmistusega.
        Soov oleks töölt vabadel päevadel trenni teha ja võimalusel kuskil madalamas liigas mängida. Nõus ka osavõtutasu maksma.

        Kui huvi on siis tel 53249100.

        Kommentaar


          Trenni Pärnus

          Olen 20a tudeng Pärnus, Terve elu jalgpalli kui harrastusmängu mänginud, osalenud ka erinevatel väiksematel võistlustel kodumaakonnas. Äkki leidub Pärnus mõni klubi, kes oleks nõus juurde võtma uue sõbraliku liikme. Innukas treeninguteks. t6nnlaos@ut.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas Astonmatu Vaata postitust
            Otsin samuti trenni ja võistlustel mängimise võimalust!
            21a, Tallinnast, hea füüsiline ettevalmistusega.
            Soov oleks töölt vabadel päevadel trenni teha ja võimalusel kuskil madalamas liigas mängida. Nõus ka osavõtutasu maksma.

            Kui huvi on siis tel 53249100.
            Alati võid tulla Sakku treenima. Linnast ka mehed käimas ja pole pikk maa tulla ka. Vaata www.sakujk.ee

            Kommentaar


              viimsi fc igiliikur teeb läbi talve (nov-veebr) trenni kolmapäeviti kl 20.30 kalevi kunstmurul. kui on trennis käimise huvilisi, palun kontakteeruda 5048072.

              Kommentaar


                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                viimsi fc igiliikur teeb läbi talve (nov-veebr) trenni kolmapäeviti kl 20.30 kalevi kunstmurul. kui on trennis käimise huvilisi, palun kontakteeruda 5048072.
                Ise koos sõbraga otsiks trenni (mõlemad 15), kas kohta on?

                Kommentaar


                  kas keegi teeb trenni väljas talve perioodi jooksul, lasnamäe kandis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -thierry-
                    Kas 17-aastasele noormehele Rakvere kandis trenni on pakkuda? Liiga ja meeskonnatase pole kuigi oluline, sest enda arvates olen hetkel p2ris sitt.
                    Olen varem m2nginud FC Alko 91' paar aastat..
                    Rakvere FC Florasse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -thierry-
                      Kas 17-aastasele noormehele Rakvere kandis trenni on pakkuda? Liiga ja meeskonnatase pole kuigi oluline, sest enda arvates olen hetkel p2ris sitt.
                      Olen varem m2nginud FC Alko 91' paar aastat..
                      Võid ju Tapat proovida kui soovi on. Rakverest käib ka mitu meest Tapal mängimas.Samuti on ju sealkandis Kiviõlis mitu meeskonda.
                      Tasemest neljandas liigas pole üldse ma arvan et mõtet rääkida.Kui ise trenni tahad teha ja oled ka varem mänginud siis vead vabalt välja.

                      Kommentaar


                        Kumba mängijat soovid enda meeskonda sina?

                        Algselt postitas -thierry-
                        Liiga ja meeskonnatase pole kuigi oluline, sest enda arvates olen hetkel p2ris sitt.
                        Algselt postitas rauninho Vaata postitust
                        No skilli on, vahepeal ego liiga suur isegi, aga tahtmist on teha kõvasti!

                        Kommentaar


                          Kas Tartus kah keegi talvel trenni teeb, et tahaks nagu lihtsalt vormi hoida!
                          Oleks nõus ka oma osa platsi eest maksma !

                          nii, et kui keegi midagi liigutab andke teada mulle !

                          veixz666@hotmail.com

                          Kommentaar


                            aa

                            Tartus uus klubi otsib siis mängijaid.
                            Praegu 6 inimest koos, vanuses 16-18, üks 22.
                            Kõik on käinud trennides ja mängukogemus piisav.
                            Praegu otsime küll sponsoreid, kui keegi soovitada või pakkuda midagi oskab siis palun andke teada. Proovime ikka 2010 hooajaks klubi püsti saada, aga selleks mängijaid vaja, seega kes huvitatud andke teada.
                            Tahame tõsist meeskonda, seega naljamehed hoidke eemale aitäh

                            Vanus :
                            Asukoht : Tartu
                            Kui kaua mänginud :
                            Eelmised klubid :
                            Kui tihti saan trennis käia :
                            Positsioon :

                            Soovitage veel kodustaadionit ja trennide jaoks staadionit/saali.
                            Annelinna staadionit ja tamme staadionit mitte soovitada!

                            Vastused saatke kas siia või pm.

                            Aitäh!
                            Last edited by IKanter; 21.11.09, 22:39. Põhjus: .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              viimsi fc igiliikur teeb läbi talve (nov-veebr) trenni kolmapäeviti kl 20.30 kalevi kunstmurul. kui on trennis käimise huvilisi, palun kontakteeruda 5048072.

                              miks igiliikur viimsis pargi platis trenni ei tee?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
                                miks igiliikur viimsis pargi platis trenni ei tee?
                                eelmine talv olid seal suured probleemid lume koristamisega, õigemini lume mittekoristamisega.. seepärast alustame seal jõudumööda taas veebruarist..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X