320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otsiks klubi/trenni Tallinnast. Hetkel 15, mingid kogemused on, jalgpalli trennis sai käidud mõned aastad tagasi, sai ära mindud, sest polnud enam aega, viimasel ajal olen koos sõpradega mänginud ja nö. väikestviisi trenni teinud. Ehk mõnes klubis oleks kohta?

    Kommentaar


      Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
      Otsiks klubi Viljandist või selle lähedalt.
      saatsin sulle privasse teate, kui huvitab anna teada !
      sigpicSuure-Jaani United

      Kommentaar


        Mõni väravavaht kellel huvi mängimise vastu ? lõuna regioon, 3 liiga, kui huvi siis priv või veiko@fcotepaa.ee

        Kommentaar


          hei, otsiks mängimis võimalust Pärnus. Plussideks oleks minu puhul, et tänu ajateenistusele on füüsiline vorm päris hea. Joosta jõuan. Miinusteks võib pidada, et tänu ajateenistule ei saa osaleda trenides enne juunit. Igatahes, kes soovib oma meeskonda, need võiks privasse saata

          Kommentaar


            Pärnusse mingit satsi

            17 vanust

            Hetkel pole palliga trenni teinud juba oma üks 2 aastat

            Varemalt olen mänginud ligi aasta tipuründaja positsiooni


            Pm kui kellegil midagi pakkuda.

            Soov mängida ning trenni teha suur
            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

            Kommentaar


              Välja pakkuda keskkaitsja.

              Vanus 32

              Siiamaani mänginud neljandas liigas, eelmine hooaeg jäi vahele ajanappuse tõttu aga talvel sai saalis trenni tehtud, niiet päris roostes ei ole.

              Huvi trenni teha Tallinnas ja sobivuse korral ka liigas kaasa teha.

              Kommentaar


                Tere! Kas keegi tunneb huvi peagi 34-aastaseks saava mängija vastu? Mänginud olen aastaid 4ndas liigas, küll aga kaks viimast suve seoses mansa lagunemisega on vahele jäänud.

                Kommentaar


                  peaksin vist lisama, et olen mänginud kõikidel positsioonidel väravahist tipuründajani, nii keskel kui ääres (vv-na siiski ainult üks katastroofiline mäng). meeskond võiks asuda Raplamaal!

                  Kommentaar


                    Ahjaa... Veel niipalju et mul ei ole võhma,tehikat ega kiirust!! Samas lihtsalt pulli ka ei tee - suhtumine on tipp-topp!

                    Kommentaar


                      tere. kas Tartus tegutseb mõni pühapäevapallurite/harrastajate ryhm? tahaks nädalas korra-kaks palli toksida.

                      Kommentaar


                        hellooo?!!! anybody?!!! ma ootasin küll tormijooksu!

                        Kommentaar


                          Kahju! Ilmselt arvatakse et tegu on naljaga... Aga näed sa ei ole!

                          Kommentaar


                            No kui sa ütled et pole võhma, kiirust ega tehnikat siis ega just silmad särama küll ei löö meeskondade treeneritel ma usun
                            FC Otepää II

                            Kommentaar


                              To Retard.Jah,neid on siin päris mitu.Mine reedel kell 19.00 Miina Härma kunstmuru staadionile ja saad koos Tartu Löögiga treenida.
                              Last edited by devilboy; 22.04.10, 17:56. Põhjus: vale kellaaega

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
                                No kui sa ütled et pole võhma, kiirust ega tehnikat siis ega just silmad särama küll ei löö meeskondade treeneritel ma usun
                                Tundus imelik ennast kiitma hakata! Küllap mingit kasu ikka toon...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X