320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kohtunike tegevus madalamates liigades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    kohtunik on alati loll

    :P
    Margunn poiss, pean sinu kuravstuseks teatama, et ainult rumal kohtunik satub seljaga sinna poole, kus mäng toimub. Samuti hea kohtunik ei seisa tavaliselt kunagi väljaku keskel kui "kiire ründaja" palliga on ...hehe

    Teiseks jään oma seisukoha juurde, et mängu tase on madalates liigades aeglane, see et mehed jaksavad kiiresti joosta ei tähenda, et mäng ise kah kiire on...

    Madalates liigades vilistades on suurim oht minu arust selles, et sa ootdad mängjalt palli minema löömist ja hakkad juba vastavalt mujale liikuma, ag amees lööb pallist mööda või laseb jalgevahelt läbi

    Loomulikult on erandeid ja väga hästi mämgivaid võistkondi, kui üldistada tuleb ka osata

    Tere Jaan ja Sten
    Eestlane Finsbury Parkis

    Kommentaar


      #32
      Orginally posted by Chazlor


      Tere Jaan ja Sten
      Jah, brigaad on j2lle koos, ytleme nii.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #33
        Kohtunikud

        Kas sellist asja ka on,et kohtunik erapooletu on ja kui tihti?
        Ise pole meeste liigat veel mänginud, ainult noortes. seal oli see nii tavaline, et ei lõpuks oli juba päris ükskõik.
        Kõige toredamad olid ikka ülivintis kohtunikud, andis kohe mängule vürtsi nende tegevu(setu)s....

        Kommentaar


          #34
          Orginally posted by Nistelrooy

          Kas sellist asja ka on,et kohtunik erapooletu on ja kui tihti?
          Ise pole meeste liigat veel mänginud, ainult noortes. seal oli see nii tavaline, et ei lõpuks oli juba päris ükskõik.
          Kõige toredamad olid ikka ülivintis kohtunikud, andis kohe mängule vürtsi nende tegevu(setu)s....
          Kurat, kui sihukesed juhtumid on, siis tuleb ju jalkaliitu kaevata, mitte p2rast viriseda. Yleyldse, kysimus on ikka 22rmiselt loll sul. Kohtuniku yks eeldusi ongi erapooletus ja enamik kohtunikke on seda p2ris kindlasti.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #35
            Sain ka äsja kohtunikupaberid ja loodan kevadel madalamaid liigasid vilistama hakata. Loodan ka, et minust jääb mängijatele mulje kui erapooletust ja professionaalselt käituvast kohtunikust - igal juhul pingutan selle nimel.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #36
              Mina pole sellest ajast kui ma kohtunikupaberid kätte sain (u aasta tagasi) ühtegi korda vilistada saanud kuigi olin üks kahest kes käis kõikides kursuse tundides. Asi on selles et kui ma peaksin hakkama mingi ime läbi sellel hooajal mänge vilistama siis ei ole ma enda otsustes sugugi enam nii kindel ning võib tulla ka prohamkaid kuid annan endast parima. Nimelt on viga juba jalkaliidu süsteemis sellest ka meie kohtunike tase.

              Kommentaar


                #37
                Aga miks sa ei vilistanud siis, zilde? Ei antud m2nge v6i m2ngid ise kuskil, et aega pole?
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #38
                  Orginally posted by Jaan

                  Aga miks sa ei vilistanud siis, zilde? Ei antud m2nge v6i m2ngid ise kuskil, et aega pole?
                  Heh, lihtsalt ei antud mänge minu korduvatele mailidele ja kõnedele kutsus kolleeg Uno mind ka ejl kuid see oli asjatu käik ning sinna see jäigi.

                  Kommentaar


                    #39
                    Mul ka omal ajal alguses ei tahetud midagi jagada. Helistasin siis paar korda n2dalas ja p2risin, et kas on midagi. Oleg kyll alguses r22kis, et ikka kogemusi on vaja ja ma siis loomulikult vastu, et aga kuidas need kogemused tulevad, kui m2nge ei saa. Siis hakati saatma ka igale poole, peksa peale m2nge ei saanud ja nii ta l2ks.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #40
                      Orginally posted by Jaan

                      Mul ka omal ajal alguses ei tahetud midagi jagada. Helistasin siis paar orda n2dalas ja p2risin, et kas on midagi. Oleg kyll alguses r22kis, et ikka kogemusi on vaja ja ma siis loomulikult vastu, et aga kuidas need kogemused tulevad, kui m2nge ei saa. Siis hakati saatama ka igale poole, peksa peale m2nge ei saanud ja nii ta l2ks.
                      Tänks, see info võib mulle suureks abiks olla tulevikus! Hakkasin ka juba muretsema, et mis siis saab, kui ei määratiagi mänge.
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #41
                        Orginally posted by Jaan

                        Mul ka omal ajal alguses ei tahetud midagi jagada. Helistasin siis paar korda n2dalas ja p2risin, et kas on midagi. Oleg kyll alguses r22kis, et ikka kogemusi on vaja ja ma siis loomulikult vastu, et aga kuidas need kogemused tulevad, kui m2nge ei saa. Siis hakati saatma ka igale poole, peksa peale m2nge ei saanud ja nii ta l2ks.
                        Moderaator! Ole t2itsa ja kustuta see postitus 2ra. Tahtsin editit teha, aga vajutasin quote kogemata.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #42
                          Eh...mulle räägiti väga valesti.....nii juhtus hoopis Rocki ja miski mängul.....

                          Kommentaar


                            #43
                            Orginally posted by Ertai

                            Mida sellest järeldada?
                            1) Too fänn oli purjus ning tal oli (on) äärmiselt raske lapsepõlv.
                            2) See leedukas ei tule enam kunagi Eestisse.
                            3) Teismeliste vahelisi kohtumisi ning külaturniire vilistades peab kohtunikul närvigaas ning pisike kärbik kaasas olema.
                            4) Jalgpall on emotsionaalne mäng.
                            piis!

                            Kommentaar


                              #44
                              Unustasid lisada, et f2nn oli idioot ja/v6i haige.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #45
                                Põhiteema juurde tagasi tulles juhtub seoses kohtunikega pehmelt öeldes idiootseid juhtumeid pea iga mäng.
                                Näiteks kõige eredam elamus (hiljuti)

                                Peale seda ,kui oponent oli mulle jalaga praktiliselt vastu larhvi lajatanud läksin kohtuniku manu ja pärisin kas ta polnud ohtliku mängu momenti tähele pannud.Kuna ta seisis mänguolukorras paari meetri kaugusel,siis võis järeldada,et ta seda siiski nägi.
                                Niisis minu küsimuse peale vastas ta süütu pilguga :"Nägin küll,mis siis"
                                See on vaid üks näide.
                                Minu sõnum:kohtunike tegevus jätab madalamates liigades tugevasti soovid.
                                Sunderland forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X