320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV lääs 2009.a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
    On jah. Aga Rollingud olid täna veel jubedamad. jõuhkrutsemist oli mõlemalt poolt. Aga rollingute vead olid ropumad.Mängu lõpuks saabus ka kiirabi, mis vaatas ühe rollingu üle kuna see otsustas oma pea katki hüpata pikki meie kaitsjat.Rollingutelt tubli eemaldamine ka kohtunikuka plõksimise eest.
    Muidu tore mäng ja kevadine kaotus sai tasutud.

    Edu kõigile
    MMM...Jah...Eks kõigile on lubatud oma arvamust avaldada....Minu subjektiivne arvamus on,et Tabasalu meeskond on kõige ebasõbralikum meeskond IV lääne piirkonnas,kes peale iga mänguolukorda käitub ebasportlikult ja naudib koos oma publikuga "loomade"jalgpalli......Aga egaś midagi, igal tiimil oma stiil ja kui see, mis nad platsil teevad tundub neile õige......siis lipp kätte, trumm kaela ja lasku edasi.Kõigile teistele kes mängivad jalgpalli naudingu pärast, EDU.

    Kommentaar


      Algselt postitas elex Vaata postitust
      MMM...Jah...Eks kõigile on lubatud oma arvamust avaldada....Minu subjektiivne arvamus on,et Tabasalu meeskond on kõige ebasõbralikum meeskond IV lääne piirkonnas,kes peale iga mänguolukorda käitub ebasportlikult ja naudib koos oma publikuga "loomade"jalgpalli......Aga egaś midagi, igal tiimil oma stiil ja kui see, mis nad platsil teevad tundub neile õige......siis lipp kätte, trumm kaela ja lasku edasi.Kõigile teistele kes mängivad jalgpalli naudingu pärast, EDU.
      Mitu korda sa meiega kohtunud oled, et selliseid avaldusi teed?? Palux näiteid ebasportlikust käitumisest peale mänguolukordi.

      Kommentaar


        Algselt postitas ÄSS17 Vaata postitust
        Mitu korda sa meiega kohtunud oled, et selliseid avaldusi teed?? Palux näiteid ebasportlikust käitumisest peale mänguolukordi.
        Esiteks see, mis ma kirjutasin ei olnud avaldus ,vaid lihtsalt minu arvamus ja muide üks kohtunik arvas ka nii..... näiteks:kui vastane peale olukorda kummardab palli poole ja teie mängija lööb talle põlvega tagumikku.Kui sinu arust see on sportlik,siis oled OK kutt......Egaś midagi olge tublid.....see on lihtsalt minu arvamus.Edu teile!

        Kommentaar


          Talle võibolla meeldis mis ta seal nägi a käega ei julgend Jah olen nõus et suht debiilne tegu kui keegi nii tegi! Aga sellised arvamused et KÕIGE ebasõbralikum ja PEALE IGA MÄNGUOLUKORDA ??? Kui ma penaltit läksin lööma ütles ka keegi sealt väga kindlameelselt Puujalg mulle, ma ei tea mille alla see kvalifitseerub, aga hea küll järgmine kord võta õlled kaasa ja pärast mängu võime sõbralikud olla.

          Kommentaar


            Hahaa, et kui pole õllet pole sõprust ??
            http://www.jktulevik.ee/

            Kommentaar


              Mina tervitaks Rollingute nr 8. Nägu ja suhtumine olid sellised ,et on tõsine tegija pallur. Aga oh seda hala kui mehed natuke keha andsid, sellist bitchimist pole ammu kuulnud.
              ja nendele kes siit sõpru otsivad , siis soovitaks rate.ee või orkuti saitidele minna, seal on veits suurem tõenäosus sõpru leida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                Hahaa, et kui pole õllet pole sõprust ??
                kui on õlled, siis on kindlasti rohkem sõpru(st)
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Kui juba tervitamiseks läheb, siis tervitaks Rollingute ´treenerit` eriti spets vana.
                  See kuidas ta juhendas teid ja seletas seal platsi kõrval oli kohati ikka väga naljakas.

                  See väide on täielik debiilsus, et tabasalu on ebasportlik sats. Paljude satsidega on meil väga viisakad mängud olnud (Saarlased, Koondis, Metropool, Märjamaa jne.) need kus on ebasportlik teie ja teiste arust on olnud sellised tulised mängud kus käib juba andmine mõlemalt poolt, mitte pole ebasportlik. Rollingute esimeses mängus Tabasaluga anti ka 9 kaarti see näitb seda et oli kõva andmine mitte ebasportlik käitumine.

                  Kommentaar


                    Mina tervitaks oma ema, isa, venda kes on teises toas ja kõiki kes ära tundsid!!
                    Aitähh

                    Kommentaar


                      Oh sind küll.

                      Kommentaar


                        jalgpall ongi füüsiline ala, sinna pole midagi parata. kui see ei peaks sobima kellelegi, soovitan hakata kabet mängima

                        Kommentaar


                          kuda see lihula kooli staadion on?
                          nr 12

                          Kommentaar




                            Soovitan kõigile, vahelduseks midagi päris lahedat ja hoopis teistsugust !
                            sigpicSuure-Jaani United

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
                              kuda see lihula kooli staadion on?
                              muidu enam-vähem sile muruväljak aga väga pehme.
                              sigpicSuure-Jaani United

                              Kommentaar


                                Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
                                muidu enam-vähem sile muruväljak aga väga pehme.
                                minu arvates on üsna kehv väljak see, võrreldav märjamaa omaga
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X