320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV lääs 2009.a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ÄSS17 Vaata postitust
    Tabasalu- emmaste 2-1
    Tabasalu - Emmaste mäng viidi kõigi osapoolte nõusolekul Männiku kunstmurule, kuna Tabasalus oli täna juba kaks mängu peetud ning ei tahetud rohkem platsil rikkuda. Tagantjärele tarkusena võib öelda, et Emmastele oleks tõenäoliselt mudamaadlus rohkem sobinud kui kunsti peal mängimine, aga me ei hakanud pilli lõhki ajama - midagi erilist meil püüda nii ehk naa pole.

    Väravas käinud meeste arvu saime sel hooajal kaheksa peale - rekord. Eelmisel aastal valvas puuri vaid seitse erinevat meest.

    Tabasalu mängis päris hästi ja eriti esimese poolaja teine pool oli täiesti nende käes. Me tegime palju praaki ja vastased surusid päris aktiivselt. Esimene värav Tabasalule tuli päris poolaja lõpus, kui mu keskkaitsepartner lõi kõrge palli peaga puhtaks, mina ei saanud korralikult jalga vahele ning sealt läks pall otse vastase jalale, kes üks-üks olukorra väravaks väravavahi jalge vahelt realiseeris.

    Teise poolaja algus oli pigem võrdne või oli väike ülekaal Tabasalul. Poolaja keskel lõid heast tsenderdusest ühe puutega 2 - 0. Siis kandus initsiatiiv meie kätte ning viimased 20 minutit surusime hoolega. Ca 10 min enne lõppu lõi Sepp karistusalast pehme löögi paremasse ristnurka ja lõpus oli meil veel kastis paar väga head võimalust, aga tarmoneemelikud realiseerimisvõimed ei lubanud viiki välja mängida.

    Vile oli väga OK.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Hästi Guwalda (Y)

      Kommentaar


        rollingute kohta ütleks veel niipalju et hea oli mängida...kuna ei olnud absoluutselt mingit mölisemist! ja vile oli ka väga super
        nr 12

        Kommentaar


          tänan läänemaa mehi. hea rahulik mäng
          ja pommitage ka kaugemalt

          Kommentaar


            Algselt postitas lauri90 Vaata postitust
            panustaks rapla võidule 4-0
            ja nii see kaläheb
            lypsti ära???

            Kommentaar


              Algselt postitas mik268 Vaata postitust
              lypsti ära???
              jaa kõva vend oled nüüd et te võitsite

              Kommentaar


                natuke valearvestus jah
                nr 12

                Kommentaar


                  Hea töö Guwalda!!!

                  Kommentaar


                    Emmaste JK Dagöplast-Pärnu WC Guwalda 4:0
                    Rapla JK Atli II-Tabasalu Palliklubi II Meie loodame siit mängust punkte võtta!!
                    FC Metropool Pärnu-PSK Alexela 2:2
                    Lõuna-Läänemaa JK-SaareMaa JK aaMeraaS 1:4
                    Eesti Koondis-Märjamaa Kompanii 3:1
                    FC Lelle-Rolling Doors 1:2

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
                      rollingute kohta ütleks veel niipalju et hea oli mängida...kuna ei olnud absoluutselt mingit mölisemist! ja vile oli ka väga super
                      olen sinuga täiesti nõus, täiesti mölavaba mäng... ilm oli ilus, vähemalt vihma ei sadanud ja plats oli ka väga mõnus !
                      Kui ma ei eksi oli kohtunikuks Neeme Neemlaid, kes on EJL kohtunike osakonna juht, suutis mängu kontrolli all hoida ja vile oli väga super !

                      Tänud Alexelale ja EDU järgmisteks voorudeks, kahju ainult et saabusime mängule pooliku koosseisuga ja erilist vastupanu ei suutnud osutada !
                      sigpicSuure-Jaani United

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ÄSS17 Vaata postitust
                        Tabasalu- emmaste 2-1
                        Kahju et jälle suutsime ühe väravaga kaotada. Neid mänge on juba liiga palju sel aastal kogunenud. Aga kohtunik heal tasemel ja vastastele ka tänud hea mängu eest. Mõnusalt mölavaba mäng. Mulle jättis Tabasalu küll hea mulje. Täiesti viisakas sats.
                        Trummi JK nr. 85
                        keskkaitsja

                        de gustibus non est disputandum

                        Kommentaar


                          Algselt postitas solskjaer Vaata postitust
                          Kahju et jälle suutsime ühe väravaga kaotada. Neid mänge on juba liiga palju sel aastal kogunenud. Aga kohtunik heal tasemel ja vastastele ka tänud hea mängu eest. Mõnusalt mölavaba mäng. Mulle jättis Tabasalu küll hea mulje. Täiesti viisakas sats.
                          Emmastega on mõlemad mängud see aasta 2:1 lõppend ja mõlemad suht viisakd mängud olnud, võib olla esimene mäng oli vähe närviline aga see käib asja juurde. Jalgpall on kontaktsport ja kellele see ei meeldi tegelegu ballettiga. Emmaste kutid on sellega igaljuhul kursis, kui oli mingi väike puude ka oli ei hakkanud hädaldama, vaid mängisid ilusti edasi ja kohtunikul oli ka tänu sellel lihtsam mängu kontrolli all hoida. Kaart tuli selle eest mängus, et mees toksas palli peale vilet.

                          Kommentaar


                            Ennustus 18 vooruks.
                            Emmaste JK Dagöplast-Pärnu WC Guwalda 4:1

                            Rapla JK Atli II-Tabasalu Palliklubi II 1:3 Ka meie loodame siit 3p. võtta

                            FC Metropool Pärnu-PSK Alexela 3:2

                            Lõuna-Läänemaa JK-SaareMaa JK aaMeraaS 0:5

                            Eesti Koondis-Märjamaa Kompanii 1:1 eelmise koondise mängu põhjal pooliku saarema satsiga (3:3 viik) ega siitki rohkem Koondisele tule.

                            FC Lelle-Rolling Doors 2:1 Lelle üllatab jälle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas solskjaer Vaata postitust
                              Kahju et jälle suutsime ühe väravaga kaotada. Neid mänge on juba liiga palju sel aastal kogunenud. Aga kohtunik heal tasemel ja vastastele ka tänud hea mängu eest. Mõnusalt mölavaba mäng. Mulle jättis Tabasalu küll hea mulje. Täiesti viisakas sats.
                              Oli tõesti meeldiv mäng...kahju et ise osaleda ei saanud oleks sellel väravavahil kes teil lõpus seisis korralikult puuri täis tagunud...tundus selline udu olevat
                              Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                              Kommentaar


                                Tuled,näed,teed yees yees

                                Kommentaar

                                Working...
                                X