320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Ida 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas riido Vaata postitust
    Siiski on mäng JK Kotkade koduväljakul.
    jah, seda Jokeri palvel, kellel pole oma koduväljak veel valmis
    loodan väga, et kotkased koguvad end ning suudavad 3p koju jätta

    Kommentaar


      AA Keila 6:3 (5:1) vist jäi nii meil mäng ple kindel

      Kommentaar


        Algselt postitas erkkik Vaata postitust
        AA Keila 6:3 (5:1) vist jäi nii meil mäng ple kindel
        Tohoh, korralikult lammutate! Olete vist mängu käima saanud?

        Kommentaar


          Algselt postitas erkkik Vaata postitust
          AA Keila 6:3 (5:1) vist jäi nii meil mäng ple kindel
          A&A - Keila 3:6 (1:5)
          Keila võitis ..

          Kommentaar


            Algselt postitas symbio Vaata postitust
            A&A - Keila 3:6 (1:5)
            Keila võitis ..
            Oi bäla jh minu paskHui panin tähele harjund kodumängude tulemusi kirjutama

            Kommentaar


              Ma ütleks et ei lammutanud midagi,tegelikult oli mäng täiesti võrdne.Meie kaitse oli uimane küll alguses,aga teine ja kolmas värav oli keilal puhtast suluseisust,neljas värava oli ka piiri peal.Muidu mäng ise oli väga ok

              Kommentaar


                Algselt postitas erkkik Vaata postitust
                Oi bäla jh minu paskHui panin tähele harjund kodumängude tulemusi kirjutama
                täis oled vä
                Keila JK nr 9

                Kommentaar


                  Algselt postitas Väravavaht17 Vaata postitust
                  Ma ütleks et ei lammutanud midagi,tegelikult oli mäng täiesti võrdne.Meie kaitse oli uimane küll alguses,aga teine ja kolmas värav oli keilal puhtast suluseisust,neljas värava oli ka piiri peal.Muidu mäng ise oli väga ok
                  jesh, nõustun, et suurt lammutamist ei olnud. siiski omas keila 1.poolajal kindlat ülekaalu. suluseisud on muidugi selline asi, mille võib III liigas ikka täiesti ära unustada ja ega ei maksa ühtegi kohtunikku ka süüdistada.
                  Keila JK nr 9

                  Kommentaar


                    Raasiku FC Joker - Tallinna JK Kotkad 1:0

                    Kommentaar


                      Algselt postitas põllumees
                      Raasiku fännide poolt väga ebaviisakas käitumine,nimelt mõnitasid ühte kotka mängijat...samuti käis närvidele see,kuidas iga kohtuniku otsuse kallal viriseti,eriti raasiku mängijad,närvihaigete punt ütleks.
                      No kohtunik vilistas ikkka Kotka poolt ka kõvasti. No kui ikkka sõidetakse meie mehele täiega jalg ees sisse ning sellle eest saab meie mees kolllase, no millest me siiis rääägime ??

                      Kommentaar


                        Algselt postitas riido Vaata postitust
                        No kohtunik vilistas ikkka Kotka poolt ka kõvasti. No kui ikkka sõidetakse meie mehele täiega jalg ees sisse ning sellle eest saab meie mees kolllase, no millest me siiis rääägime ??
                        no raasiku poolt vilistas ka ikka päris kõvasti,lihtsalt ma tahan seda öelda,et väga ebaküps on kohtuniku kallal niimoodi vinguda,teie krdi kapten oleks tänu sellele peaaegu punase saada,võiks ikka omal ka natuke oidu peas olla,ja kusjuures oli 2sellist olukorda teisel poolajal kus oleks võind teie keskkaitsele otse punase ära laksida,ülimalt brutaalselt tuli sisse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas põllumees Vaata postitust
                          no raasiku poolt vilistas ka ikka päris kõvasti,lihtsalt ma tahan seda öelda,et väga ebaküps on kohtuniku kallal niimoodi vinguda,teie krdi kapten oleks tänu sellele peaaegu punase saada,võiks ikka omal ka natuke oidu peas olla,ja kusjuures oli 2sellist olukorda teisel poolajal kus oleks võind teie keskkaitsele otse punase ära laksida,ülimalt brutaalselt tuli sisse.
                          rahune maha nyyd,mäng läbi ,meie võit.Eks teil sügisringis on vigade paranduseks aega kyll.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas põllumees Vaata postitust
                            no raasiku poolt vilistas ka ikka päris kõvasti,lihtsalt ma tahan seda öelda,et väga ebaküps on kohtuniku kallal niimoodi vinguda,teie krdi kapten oleks tänu sellele peaaegu punase saada,võiks ikka omal ka natuke oidu peas olla,ja kusjuures oli 2sellist olukorda teisel poolajal kus oleks võind teie keskkaitsele otse punase ära laksida,ülimalt brutaalselt tuli sisse.
                            Kuule Rainer Põld, palun võta ennast kokku. tüüpiline loll virisemine peale mängu..

                            "Kohtunik oli jube, vastane oli nõme, kapten oli nõme, keskaitse oli nõme.."

                            Sa võiksid kõigepealt enda silmade ette vaadata, ja mõelda miks sina ja Kotkas täna Jokerile vastu ei saanud? Ja et tulla siia foorumisse virisema ja halama on ikka väga loll käitumine..
                            i don t like u u don t like me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                              Kuule Rainer Põld, palun võta ennast kokku. tüüpiline loll virisemine peale mängu..

                              "Kohtunik oli jube, vastane oli nõme, kapten oli nõme, keskaitse oli nõme.."

                              Sa võiksid kõigepealt enda silmade ette vaadata, ja mõelda miks sina ja Kotkas täna Jokerile vastu ei saanud? Ja et tulla siia foorumisse virisema ja halama on ikka väga loll käitumine..
                              ma mõtlesin tegelt seda,et ei ole mõtet kohtuniku kallal vinguda lihtsalt ning jokerile me kaotasime seetõttu,et nad mängisid lihtsalt kindlamalt ja suutsid oma olukkorra õigel ajal realiseerida..jokeri vastu mul selles mõttes pole midagi ning võib olla väljendasin ennast pisut valesti.

                              Kommentaar


                                Keskerakonna JK II - Tallinna FC Štrommi 6 : 5
                                karm värk on see jalgpall

                                ja ega see elu ka parem pole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X