320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Ida 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    olegem ausad. võit tuli. see on meile hea. aga ma ei usu et teine liiga mingi väga kerge on. mängu tase on ikka kõvasti parem kui kolmandas liigas. esimene ja prioteetne mõte on meil(fc joker) ikkagi sinna püsima jääda. ja kui on võimalus, mida näitab esimesed mängud, siis loodame enamat. eks siis paistab järgmine hooaeg mis saab.

    Kommentaar


      Algselt postitas mario Vaata postitust

      Jokeri avavärav oli ilus, selle kohta võib klassikuid tsiteerides "Võtke välja, poisid...!" öelda küll:
      http://www.youtube.com/watch?v=4aPzeV0CO_U
      Nagu telekas

      Kommentaar


        Algselt postitas martin12 Vaata postitust
        utle mulle ausalt, kas sa oled loll voi mangid seda. koige lollim on su jutu puhul ,et tabasalul on mehed ja jokeril poisid. mis kuradima vahet sel on, minumeelest sa ei oleks pidand seda uldse utlema, kuna seljuhul tegid "väiksed" jokeri poisid , tabasalu "suurte" meestega mis tahtsid, kõige naljakam on see et oleks siis nagu mingi suure suure kobinaga võitnud selle mängu, aga ei, puhtalt töö vöit ja mis on kiiduväärt, sest jokeril on ju nii "väiksed "poisid. mulle natukene meenutab joker sellist hispaania laadset meeskonda, kus ollakse väledad ja tehnilised ja keegi ütles siin et joker mängib poole ilusamat jalgpalli kui seda on pooled II võistkonnad ja samaajal ise olles mänginud II liigat paar aastat siis jah, mängiva tõesti ilusamini ja ärge lugege seda kui kiiduväärt ja egoistlikult suhtumist jokeri meeskonna suunas, see oli pigem suunatud härra volodjale, kes allahindas puhtalt jokerit meeskonda ja nüüd on kibestnud ja solvab teid
        ja volodja , enne kui midagi ütled, siis uuri tausa ja analüüsi paar asja oma peas läbi ka. näe sai kui nagu romaan maha peetud aga mul on kõrini sellistest meestest nagu seda volodja on- jobu

        no loe mille kohta ma selle kirjutasin esiteks ja ma sinuga nõus, et joker mängis paremini, vaatasin ju mängu, pealegi kui sul minusugustest kõrini siis võta midagi ette? ja sa ainult arvad, et ma ründan koguaeg teisi siin, tegelikult kui hoolikalt loed, siis näed et kaitsen lihtsalt normaalsemaid ja kui sa ei tea kellega tegu on, siis ei tasu nii hullult sõna võtta ka, need kellega me siin vahel karmimaid asju räägime, nende kõigiga olema omavahel ka nägupidi tuttavad ja nüüd küsikski, et kes sina oled? mille pealt sa üldse mu kohta midagi ütled? ja veel täitsa põhjuseta? halloo?
        härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

        Kommentaar


          Kisa on kuulda,aga miks ma verd ei näe?

          Kommentaar


            Algselt postitas #11 Vaata postitust
            Kisa on kuulda,aga miks ma verd ei näe?
            11 riista?
            härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

            Kommentaar


              Algselt postitas volodja Vaata postitust
              11 riista?
              Mis 11 riista ?

              Kommentaar


                II-IV liiga meeskondadel võimalus ennast kirja panna XIV Lootos CUP meesteturniirile

                täpsema info turniiri kohta leiab siit !
                299195

                Kommentaar


                  nWo Cup 2010
                  ________________________________________
                  Mängud toimuvad Aruküla Spordihoones 03. jaanuar 2010. Mängude algus kell 9.00.

                  REEGLID:

                  • Mänguaeg: alagrupis 13 minutit, kohamängudel 2 x 8 minutit.
                  • Väljakul on korraga: 4 + 1 mängijat.
                  • Igal võistkonnal lubatud registreerida turniirile 12 mängijat.
                  • Turniiri süsteem: moodustatakse kaks alagruppi, kus mängitakse turniirisüsteemis.
                  Kohamängud edasi mängitakse karikasüsteemis.

                  Täpne ajakava selgub, kui kõik võiskonnad registreerinud(max. 12 võistkonda).

                  Karistused:
                  • Kollane kaart tähendab mängija eemaldamist kaheks minutiks.
                  • Punane kaart tähendab mängija eemaldamist mängu lõpuni ja tema meeskond mängib vähemuses 2 minutit.
                  • Punase kaardi saanud mängija saab automaatselt mängukeelu järgmiseks mänguks.
                  • Kahe minuti karistus lõppeb kui karistusaja jooksul lüüakse karistatud meeskonnale värav.

                  • Väravavaht paneb palli mängu käega ja üle poole platsi põrketa visata ei või (mängust tohib väravavaht palli visata ka üle poole väljaku).
                  • Meeskonna mängijad ja treenerid on kohustatud viibima mängu ajal väljaku küljejoone taga. Mängijate vahetus on lubatud ainult üle oma väljakupoolel asuva küljejoone.

                  Võrdsete punktide korral:
                  • Omavaheline mäng; Omavaheliste mängude väravate vahe
                  • Üldine väravate vahe; Löödud väravad
                  • Penaltid
                  • Alates kohamängudest selgitatakse viigilise tulemuse korral välja penaltite löömisega.

                  Kõik võistkonnad jälgivad spordihoones kehtestatud käitumisreegeleid ja vastutavad oma asjadest eest ise!

                  Turniiri korraldajad ei vastuta varguste, vigastuste ega ka haigestumiste eest!

                  Mängitakse tavalise nr. 5 palliga.

                  TURNIIRI LÕPETAMINE JA AUTASUSTAMINE:
                  Esimese kolme hulka tulnud meeskondi autasustatakse karikate ja auhindadega. Parimatele mängijatele karikad ja auhinnad Nike-lt.

                  REGISTREERUMINE:

                  OSAVÕTUTASU: ülekandega enne 28.dets 1100.- ja kohapeal 1400.-.

                  Osavõtumaksud tuleb tasuda:
                  MTÜ Spordiklubi nWo
                  a/a 332704580002
                  Selgitusse: jalgpall, võistkonna nimi

                  Lisainfo www.nwo.ee, risto@nwo.ee

                  Kommentaar

                  Working...
                  X