320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsin Klubi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    JK Jalgpallihaigla otsib mängijaid.
    Trennid Sportland arenal esmaspäeviti ja neljapäeviti treeneri Rene Mölleri käe all, liiga on 4. põhja tsoon.
    Kui huvi võtke ühendust, siis saab täpsustada:
    kirves@jalgpallihaigla.ee
    5225896

    Kommentaar


      #17
      Tere
      Kaks asjahuvilist harrastajat sooviks leida 4 liiga klubi Tallinnas,kus trenni teha ja jalgu liigutada.Sobivad trenniajad oleksid esmaspäeviti ja kolmapäeviti.
      Kõik pakkumised teretulnud.
      kritter1@hot.ee
      5528589

      Kommentaar


        #18
        Kas eelmine postitus ei aidanud siis?
        Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

        Kommentaar


          #19
          tre!

          Mul oleks üsna suur soov hakata kuskil jalgpalli trennis käima ja soovitavalt oleks see tallinnas. Kas on kuskil tallinna klubis veer ruumi ühele hakkajale??? Suuri jalgpalli kogemusi mul ei ole kuid, olen mänginud väikestel valla turniiridel. Siis mängisin ma enamajolt rünnet kuigi ma arvan et, ma saaks ka kaitses hakkama. Minu e-maili aadress on raimps16@hot.ee

          Kommentaar


            #20
            Ma ei saa aru kas te olete udud, kes siin kirjutavad. Kurat üleval pool on mitmeid postitusi, et saab, ruumi on jne. Tee raiute siin ikka samma auku, et otsin, tahan mängida, loodan leida jne. Selliseid pooletoobiseid ei taha keegi oma satsi, kes lihtsalt lugeda ei oska, mis teiega siis platsil teha, hakkate omaväravaid taguma kuna olete nii udud, et ei saa aru kuhu poole ründama peab.

            Teeme nii, et võtame ennast kokku.

            Kommentaar


              #21
              Ega jah,vähem möla rohkem tegusid

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
                Ma ei saa aru kas tee olete udud kes siin kirjutavad kurat üleval pool on mitmeid klubisid postitanud, et saab, ruumi on jne. Tee raiute siin ikka samma auku et otsin, tahan mängida , loodan leida jne. Selliseid pooletoobiseid ei taha keegi oma satsi kes lihtsalt lugeda ei oska, mis teiega siis platsil teha hakkate omaväravaid taguma, kuna olete nii udud, et ei saa aru kuhu poole ründama peab.

                Teeme nii, et võtame ennast kokku.
                Kuigi sõnum põhimõtteliselt ju õige, on vorm, milles see sõnum esitatud, igal juhul asjakohatu. Inimesed, kes tunnevad vajadust selliselt end väljendada, on reeglina need samad tüübid, kellel palliplatsil pool energiast läheb teiste tähelepanu hoidmisele. Ebameeldivad inimesed nii palliplatsil kui mujal.

                Minul oleks piinlik kritiseerida kellegi lugemisoskust enda sellise raskekujulise düsgraafia taustal.

                Kommentaar


                  #23
                  ma väga vabandan, kui sa mind ei mõista. Aga udud on need ikkagi, kes otsivad asja, mis on nende endi silme all kogu aeg.
                  Sa oled eestikeele filoloog vist

                  Kommentaar


                    #24
                    Prox, kas sa aitaksid mind?
                    Düsgraafia ehk vaegkirjutamine on spetsiifiline õigekirjahäire, mis ei ole seostatav arengulise ebaküpsusega, neuroloogilise häirega, nägemispuudulikkusega ega puuduliku õpetamismetoodikaga. Erinevalt düsleksiast on düsgraafia puhul tavaliselt häälimine korrektne, kuid kirjutades eksitakse häälikute järjekorras või pikkuses, unustatakse kirjutamata sõnalõpud vms. Düsgraafia ja düsleksia esinevad sageli koos.

                    Eesti keeles tekitavad düsgraafikutele enim raskusi kolm häälikupikkust, välted ja nõrgad sulghäälikud. Riigieksamikirjandi hindamisel rakendatakse vaegkirjutajatele diferentseeritud hindamisjuhendit, kus vigadeks ei loetud häälikupikkuse kirjutusvigu. Alates 2008. aastast on õpilastel, kes düsgraafia tõttu sooritasid kohustusliku emakeele riigieksami mitterahuldavalt, õigus valida riigieksam mõnes teises õppeaines.

                    Düsgraafia ravi toimub logopeedi juhendamisel.

                    Kommentaar


                      #25
                      Siis on neil, kes siin midagi ei jaga düsleksia.

                      Kommentaar


                        #26
                        Jumal küll,mõtle peaga miks klubid uusi mängijaid otsivad.Vaevalt,et lõbu pärast

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas MatiLume Vaata postitust
                          Jumal küll,mõtle peaga miks klubid uusi mängijaid otsivad.Vaevalt,et lõbu pärast
                          Mille pärast siis madalamates liigades mängitakse kui mitte lõbu pärast ?
                          Kristiine JK

                          Kommentaar


                            #28
                            Mina küll lõbu pärast ei mängi,mis mõtet mängida siis üldse kuskil liigas?

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Alari Vaata postitust
                              Mille pärast siis madalamates liigades mängitakse kui mitte lõbu pärast ?
                              Sest meistriliigasse ju kõik ei saa

                              Kommentaar


                                #30
                                Otsin klubi (trenni, et harjutada) uueks hooajaks juba varakult. Vanust on mul 17 ning suvekeskel saan 18. Pikkust on ~186 ja orienteeruvalt olen enamasti kaitsemängija (samuti heade refleksidega väravavaht, kuna seda olen ka piisavalt treeninud).
                                Olen mänginud ainult endalõbuks nädalavahetustel Snellis ja suvel Põlvas Lootospargis.
                                Tallinnas võiks siis klubi asuda. Oodatud igasugused soovitused ja pakkumised

                                Kommentaar

                                Working...
                                X