320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsin Klubi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Noor, pikk ja mängid nii kaitses kui väravas. Ära muretse, pakkumisi peaks tulema kui murdu

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Assu2 Vaata postitust
      Otsin klubi (trenni, et harjutada) uueks hooajaks juba varakult. Vanust on mul 17 ning suvekeskel saan 18. Pikkust on ~186 ja orienteeruvalt olen enamasti kaitsemängija (samuti heade refleksidega väravavaht, kuna seda olen ka piisavalt treeninud).
      Olen mänginud ainult endalõbuks nädalavahetustel Snellis ja suvel Põlvas Lootospargis.
      Tallinnas võiks siis klubi asuda. Oodatud igasugused soovitused ja pakkumised
      Kas sa talvel ei tahaks juba harjutada (st laupõrandaga sisehallis)? Pakun sellist varianti: http://fckomsi.planet.ee/index.php. Saaks suvele juba terava jalaga vastu minna

      Kommentaar


        #33
        Tere,
        Olen 18 aastane ja otsin meeskonda.
        olen jalgpalli mänginud 9 aastat.
        Mängin üldiselt poolikus ja ründes.

        meeskond võiks asuda Tallinnas

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Mittekeegi Vaata postitust
          Tere,
          Olen 18 aastane ja otsin meeskonda.
          olen jalgpalli mänginud 9 aastat.
          Mängin üldiselt poolikus ja ründes.

          meeskond võiks asuda Tallinnas
          Ma ei usu ,et Tallinnas mõni meeskond on - vaata abja-paluojast või helista jalkaliitu - äkki nad teavad mõnda Tallinna klubi?

          Kommentaar


            #35
            Nõo ja Puhja variante võiksid ka uurida

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas kallamalla Vaata postitust
              Ma ei usu ,et Tallinnas mõni meeskond on - vaata abja-paluojast või helista jalkaliitu - äkki nad teavad mõnda Tallinna klubi?
              Mina ei näe siin küll midagi imelikku, seda enam, et teema on `Otsin Klubi`. Kui klubi otsija lisab endast piisavalt infot, siis täiesti normaalne, et selline kuulutus seisab. Lisaks aktiivsele klubi otsingule on passiivne moodus, nagu antud teema siin foorumis.
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                #37
                vabad mängijad võivad tallinnas vabalt kontakti võtta risto@nwo.ee., sest detsembris hakkame pihta.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas luque Vaata postitust
                  vabad mängijad võivad tallinnas vabalt kontakti võtta risto@nwo.ee., sest detsembris hakkame pihta.
                  Mis klub, missugune liigas?

                  Kommentaar


                    #39
                    Tere,

                    olen 22 aastane ja palli mänginud kuni II liigani välja, viimane hooaeg III liigas.

                    Otsin Tartus nädala sees treening võimalust.

                    Kommentaar


                      #40
                      Tere,

                      Otsin treenimis ja mängimise võimalust,asukohaks oleks hea kui mustamäel või kesklinnas.Tegemist siis 25a ja mänginud erinevates liigades.
                      Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                      Kommentaar


                        #41
                        Tegu siis endise Kuradiga?
                        Võta Ainiga ühendust, kui hästi läheb, siis FCS proovib 3 liigat ja neil oleks täiendusi vaja. Trenni teevad nad Kalevis.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #42
                          Sooviks ka mängida näiteks teise või kolmanda liiga tasemel kuskil tallinnas. olen 22 ja jalgpalli päris palju mänginud.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas rainerK Vaata postitust
                            Sooviks ka mängida näiteks teise või kolmanda liiga tasemel kuskil tallinnas. olen 22 ja jalgpalli päris palju mänginud.
                            FC Soccernetis oleks kohta. Trennid 2x nädalas kolmapäeviti ja reedeti Kalevi staadionil.

                            Homme meil sõpruskohtumine Eston Villaga Kalevis. Kui huvi on, siis räägiks lähemalt ja saaksid homme juba mängida.

                            56 220 185

                            Kommentaar


                              #44
                              Keegi tartust ei otsi klubi ?

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas IKanter Vaata postitust
                                Keegi tartust ei otsi klubi ?
                                Vaata mõned postitused ülespoole
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X