320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    sa ei saa ju teha nii, kuna 15. veebruariks tuleb tasuda 13K, mida hiljem loobumise korral te enam ei näe. ja kui soovite pärast seda daatumit registreeruda, peate minu teada maksma topelt.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas ertz Vaata postitust
      sa ei saa ju teha nii, kuna 15. veebruariks tuleb tasuda 13K, mida hiljem loobumise korral te enam ei näe. ja kui soovite pärast seda daatumit registreeruda, peate minu teada maksma topelt.
      Mnjaa, olen neid daatumeid muidugi uurinud ja nagu aru sain, pannakse liigad kokku enne raha maksmist, niiet saab enne ka loobuda, kui seda kirvest maksma hakkad .
      Barcelona.

      Kommentaar


        #18
        muide on tulemas veel uusi meeskondi

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas waterhaul Vaata postitust
          Uuriks siis, et kas keegi eelmise aasta IV põhjapiirkonnas mänginud klubidest endale mängijaid juurde ka otsib? Nähtavasti me ise sellel hooajal meeskonda välja ei pane, aga ma heameelega mängiks liigat küll. Põhjapiirkond oleks logistiliselt kõige mugavam. Kontakti saab stenkivistik@hotmail.com
          Mine sinna uude satsi millest siin jutt käib ja Nõmme jk on ju ka tulemas mine vaata sealt kust mängijaid otsitakse.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Qips Vaata postitust
            muide on tulemas veel uusi meeskondi
            Äkki räägid Lähemalt.
            Hetkel on teada ju Nõmme uus punt ja see sama sats mille nime ei avaldata.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Qips Vaata postitust
              muide on tulemas veel uusi meeskondi
              saku jk 2?

              Kommentaar


                #22
                Kas Saku sai Õlletehase sponsoriks endale

                Kommentaar


                  #23
                  Uusi meeskondi peaks olema tulemas nagu seeni peale vihma. Mina olen kuulnud päris mitmelt, et nad panevad meeskonda kokku ning kavtsevad ära registreerida. Seega siin enne kui pole liigade koosseisud tulnud ei saa midagi öelda. See hooaeg võib tulla 4 liiga hooaeg taas peaaegu sama pikk kui II liiga oma.

                  Kommentaar


                    #24
                    Tallinnast on niipalju võistkondi, et minu arust peaks Jalkaliit hakkama mõtlema sellele, et teha lausa 2 Liigat Tallinnast :S. Aga noo see on nende endi otsustada. FC Suema/Cargobus igatahes registreerib ennast järgmise nädala lõpus IV liigasse ära, niiet ühe uue meeskonnaga võib arvestada .

                    Siia juurde teile härradele üks küsimus siis, et kui ma olen noorpõlves mänginud FC Nõmme Unitedi noortemeeskonnas aga nüüd ligi 4-5 aastat enam ei ole, siis kas ma pean oma mängijapaberid Jalkaliidust või Nõmme Unitedist ära tooma või see ei sega uues meeskonnas mängimist? Sama on paari mu meeskonnakaaslasega, kes on mänginud Kotkas ja Floras.
                    Barcelona.

                    Kommentaar


                      #25
                      Soovitan tutvuda ülemineku korraga...



                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas 05ula Vaata postitust
                        FC Suema/Cargobus igatahes registreerib ennast järgmise nädala lõpus IV liigasse ära, niiet ühe uue meeskonnaga võib arvestada .
                        "Su ema"??? Aga edu igal juhul
                        Muide, mis teema nende sponsornimedega on, kas sellist nime üldse praegu registreerida võib?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          "Su ema"??? Aga edu igal juhul
                          Muide, mis teema nende sponsornimedega on, kas sellist nime üldse praegu registreerida võib?
                          Suema võib tõlgendada ka kui Su Ema, kuidas soovid . Aga miks ei või sponsoreid lisada? Ja kui ei ole lubatud, siis soovime lihtsalt selle sinna lisada, nagu Hell Hunt või Hansanet.

                          Aga aitäh, Edu tarvis.
                          Barcelona.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
                            Kas Saku sai Õlletehase sponsoriks endale
                            Saku JK meeste tiim ühines noorte vuti klubiga Saku Sporting ning tulemas on noorte tiim IV.liigasse. Õlletehas veel pole sponsor

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Qips Vaata postitust
                              Õlletehas veel pole sponsor
                              sellest, et miks ei saa ma siiani aru...

                              soccernetile lubasid ööklubi Help ja mingi Riia motell plekki visata.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                sellest, et miks ei saa ma siiani aru...

                                soccernetile lubasid ööklubi Help ja mingi Riia motell plekki visata.
                                kuidas tervis`?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X