320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
    Kellel sina imed selles on küsimus . Kuna võistkonnas enamus mängijaid elavad Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses, siis põhjas on nagu mugavam, kui kusagil mujal tsoonis.
    Võtke tuba endale....või veel parem võtke onn
    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

    Kommentaar


      #92
      Kuuldavasti suunatakse Rannamõisa tagasi läände ja uue võistkonnana Kalju 3 pannakse itta.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kuuldavasti suunatakse Rannamõisa tagasi läände ja uue võistkonnana Kalju 3 pannakse itta.
        Kus kohast sellised kuuldused pärinevad?
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          #94
          Tänu mõningatele loobumistele on võistkondade arv tsoonides erinev, EJL tahab situatsiooni tasakaalustada ja hetkel otsib põhjast vabatahtlikke, kes oleks nõus hooaja teises piirkonnas mängima. Ülejäänu on puhas spekulatsioon.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #95
            See on täielik pask. Kõik tallinna ja selle lähiümbruse satsid (10km raadiuses linnapiirist) võikss Tallinnas mängida oleks mingi 20 satsi liigas ja saaks rõõmsalt 40 mängu pidada nädala sees õhtui saaks ju ka mängida.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
              See on täielik pask. Kõik tallinna ja selle lähiümbruse satsid (10km raadiuses linnapiirist) võikss Tallinnas mängida oleks mingi 20 satsi liigas ja saaks rõõmsalt 40 mängu pidada nädala sees õhtui saaks ju ka mängida.
              ee.. mis siis mängija kohta kulu tuleks hooajal?

              või tahad ise kogu ürituse kinni maksta?

              Kommentaar


                #97
                Lisaks irooniale on ka matemaatikaga kehvad lood.
                Supplies!

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
                  See on täielik pask. Kõik tallinna ja selle lähiümbruse satsid (10km raadiuses linnapiirist) võikss Tallinnas mängida oleks mingi 20 satsi liigas ja saaks rõõmsalt 40 mängu pidada nädala sees õhtui saaks ju ka mängida.
                  Või siis kaks liigat teha Tallinnast ja Tallinna lähedusest.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    #99
                    ära leierdatud on see "kõik-tallinna-satsid-peaksid-olema-põhjatsoonis" teema.. selge on see, et on Eesti ja on Tallinn. kõik Tallinna satsid põhjatsooni ei mahu ja kõik.. mõistlik olekski vaadelda nelja tsooni järgmiselt: põhi, ida/põhi, lääs/põhi, lõuna. nii see reaalselt ju ka on. mingi mõttetu eestlase kadedus on see, mis paneb osasid Tallinna satse kiunuma, et miks meie põhjatsooni ei saa? krt tehke oma 2-3 sõitu hooaja peale ja ärge hädaldage..

                    Kommentaar


                      Rääkimata sitast matest ja kuludest, siis ma tahan näha harrastajat, kes end 38x hooaja jooksul (rohkem kui ML-is) platsile viitsib vedada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                        Rääkimata sitast matest ja kuludest, siis ma tahan näha harrastajat, kes end 38x hooaja jooksul (rohkem kui ML-is) platsile viitsib vedada.
                        Kusjuures ma arvan , et selliseid isegi leidub. Aga kas just terve liiga jagu see on juba kaheldav.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Kus kohast sellised kuuldused pärinevad?

                          Eston ütles
                          Tema on peale Jumalat ja Pohlakut kolmas mees!
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ertz Vaata postitust
                            ära leierdatud on see "kõik-tallinna-satsid-peaksid-olema-põhjatsoonis" teema.. selge on see, et on Eesti ja on Tallinn. kõik Tallinna satsid põhjatsooni ei mahu ja kõik.. mõistlik olekski vaadelda nelja tsooni järgmiselt: põhi, ida/põhi, lääs/põhi, lõuna. nii see reaalselt ju ka on. mingi mõttetu eestlase kadedus on see, mis paneb osasid Tallinna satse kiunuma, et miks meie põhjatsooni ei saa? krt tehke oma 2-3 sõitu hooaja peale ja ärge hädaldage..
                            Kuskilt peab lähtuma ja millegi järgi asju paika panema. Pulli pärast panen sulle(ja teistele) siia meie kamanda pääliku vastuse jalkaliidule, mis ausalt öeldes ühtis kõigi meeskonnaliikmete omadega. Huvitav oleks teada, mis teised tiimid vastuseks pakkumisele saatsid...Eks ta üks "kirik keset küla" teema ole, sest mõni võib üldse solvuda ja mitte mängida, kui "reisima" käsutatakse. Endal ka sama, 10-12aastat tagasi oleks hea meelega igasse Eestimaa kanti kihutand vutti mängima, enam nagu ei tea, hea kui Suurt Karikat viitsib või mõne sõprusmängu kuskil külajoodikutega, siis on küll. Tee, mis tahad, aga linnas tulevad mehed enam-vähem kokku siiski.

                            Tere,

                            TRUMMI SK'l ei ole kahjuks võimalik tsooni vahetada, sest välissõitudele ei saa me tõenäoliselt vajalikku mängijate arvu kokku.

                            Teen ettepaneku, et kui vabatahtlikku ei leita, siis võiks n. kõige vähem hooaegu EMV'l osalenud klubi ringi tõsta, see oleks justkui pikaajalisuse austamine.

                            Parimat
                            Imre-Gustav Vellamaa
                            Trummi SK

                            p.s. kunagi Loo "linnuka-mafioosod" panid ka algatuseks lääne piirkonna kinni, peale mida nad viisakalt põhja lubati.
                            Aga see kõik siin on minu subjektiivne arvamus.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                              Kuskilt peab lähtuma ja millegi järgi asju paika panema. Pulli pärast panen sulle(ja teistele) siia meie kamanda pääliku vastuse jalkaliidule, mis ausalt öeldes ühtis kõigi meeskonnaliikmete omadega. Huvitav oleks teada, mis teised tiimid vastuseks pakkumisele saatsid...Eks ta üks "kirik keset küla" teema ole, sest mõni võib üldse solvuda ja mitte mängida, kui "reisima" käsutatakse. Endal ka sama, 10-12aastat tagasi oleks hea meelega igasse Eestimaa kanti kihutand vutti mängima, enam nagu ei tea, hea kui Suurt Karikat viitsib või mõne sõprusmängu kuskil külajoodikutega, siis on küll. Tee, mis tahad, aga linnas tulevad mehed enam-vähem kokku siiski.

                              Tere,

                              TRUMMI SK'l ei ole kahjuks võimalik tsooni vahetada, sest välissõitudele ei saa me tõenäoliselt vajalikku mängijate arvu kokku.

                              Teen ettepaneku, et kui vabatahtlikku ei leita, siis võiks n. kõige vähem hooaegu EMV'l osalenud klubi ringi tõsta, see oleks justkui pikaajalisuse austamine.

                              Parimat
                              Imre-Gustav Vellamaa
                              Trummi SK

                              p.s. kunagi Loo "linnuka-mafioosod" panid ka algatuseks lääne piirkonna kinni, peale mida nad viisakalt põhja lubati.
                              Aga see kõik siin on minu subjektiivne arvamus.
                              Eks ole kurb kuulda, et ei taha ja ei saa... meie (saarlaste ja hiidlaste) käest ei küsi keegi, kas me tahame. Kui tahame mängida, siis aga makske ja seda sõna otseses mõttes. Kui ausalt öelda, siis ei ole see päris õiglane, aga poliitika on seike
                              Leisi JK
                              JK Saarepiiga

                              Kommentaar


                                [QUOTE=ertz;1157687]ära leierdatud on see "kõik-tallinna-satsid-peaksid-olema-põhjatsoonis" teema.. selge on see, et on Eesti ja on Tallinn. kõik Tallinna satsid põhjatsooni ei mahu ja kõik.. mõistlik olekski vaadelda nelja tsooni järgmiselt: põhi, ida/põhi, lääs/põhi, lõuna. nii see reaalselt ju ka on. mingi mõttetu eestlase kadedus on see, mis paneb osasid Tallinna satse kiunuma, et miks meie põhjatsooni ei saa? krt tehke oma 2-3 sõitu hooaja peale ja ärge hädaldage..[/QUOTE

                                Kui sa mängid idas siis jah aga kui sind läände tõstetakse siis on 10 väljasõitu. See pole eriti fun. Transpordile ja söögile kulub hooajapeale a mingi´tore kopikas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X