320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lääs 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    PSK Alexela - Kehtna FC Flora 1:0 (0:0)

    üldiselt oli mäng pingeline ja võitluslik nagu juba eelpool mainiti.

    aga tõesti, kohtunikutööga ei saa kohe üldse rahul olla! peakohtunikule saab küll andestada paar prohmakat ja selle, et äärekohtunik lihtsalt tõstis suluseisuks lipu, AGA kui ikka korduvalt imelisi suluseise näidatakse ja meie teravaid rünnakuolukordi järjest nullitakse, siis ajab marru küll!
    ja ma ei pruugi kõike väravast näha, aga teisel poolajal toimus kõik minu silme ees ja siis hakkas sama pull pihta.

    vastased mängisid hästi ja neid ei saa selles süüdistada, kuigi paaris olukorras oli näha, et igal mehel närv vastu ei pidanud. kahjuks tuli see õnnetu omavärav 90ndal minutil, aga juhtub ka selliseid asju.

    Kommentaar


      saaremaa-haiba 0-0

      Pidasime vastu, kahju aint et meie kindla värava äärekohtunik 85 min suluseisuks luges. Aga noh 1p on ka suur asi 9-si.

      Kommentaar


        Keila JK-Rapla Atli 0-2 (1 Mõtsnik-rs.Pokk, 1 Pokk(vist))
        1.poolaeg kandis suuri kahjusid....üks Keila oma lahkus kiirabi autoga(pea -või ajupõrutus), teine lahkus põlvetraumaga....atlil...ma ei tea, kas see oli mängus, või kuskil varem(jõudsin peale esimesi sündmusi), aga lasi ringi sinise silmaga...
        Mängupilt oli Keilal organiseeritum, Raplal rabe!
        2.poolaeg oli, ma usun, kogu poolaja keskpunktis väljakukohtunik, kes andis ohjad käest..ühele või teisele poole jättis lugemata kokku 2-3 pendla olukorda!
        Ja lubas vägagi ohtlikult mängida keskväljal!
        Siis hakkas Keila mäng kaootilisemaks muutuma, ja Rapla 2 väravat olid lihtsalt mängitud....
        trey says:

        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

        Kommentaar


          Liidu leht väidab 1-2

          Algselt postitas roque jr Vaata postitust
          Keila JK-Rapla Atli 0-2 (1 Mõtsnik-rs.Pokk, 1 Pokk(vist))
          1.poolaeg kandis suuri kahjusid....üks Keila oma lahkus kiirabi autoga(pea -või ajupõrutus), teine lahkus põlvetraumaga....atlil...ma ei tea, kas see oli mängus, või kuskil varem(jõudsin peale esimesi sündmusi), aga lasi ringi sinise silmaga...
          Mängupilt oli Keilal organiseeritum, Raplal rabe!
          2.poolaeg oli, ma usun, kogu poolaja keskpunktis väljakukohtunik, kes andis ohjad käest..ühele või teisele poole jättis lugemata kokku 2-3 pendla olukorda!
          Ja lubas vägagi ohtlikult mängida keskväljal!
          Siis hakkas Keila mäng kaootilisemaks muutuma, ja Rapla 2 väravat olid lihtsalt mängitud....
          Mis siis tglt jäi

          Kommentaar


            Algselt postitas Popovic Vaata postitust
            Mis siis tglt jäi
            Mina nägin 2 Rapla väravat...nagu kirjutasin
            Ju siis löödi 1 enne Keila poolt...veel enne meedikute saabumist..väga varajases alguses.
            Last edited by roque jr; 22.08.10, 19:17. Põhjus: Täpsustus!
            trey says:

            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

            Kommentaar


              Algselt postitas Popovic Vaata postitust
              Mis siis tglt jäi
              tegelt jäi 1:2. Keila lõi avavärava umbes 8ndal minutil. rapla sai oma väravad suht lühikese vahega u. 60min ja 70min ehk.
              keila surus viimased 15min kõvasti, aga viiki enam kätte ei saadud. raplal oli ka üks 100% võimalus veel, kuid tabas väravavahti.
              kokku jäeti andmata 4 penaltit - neist 3 keila poolele. minu kukkumine vs vv oli nii 50:50 pennu olukord. samas andis kohtunik väga kerge otse punase meie mängijale. ühesõnaga - kaootiline mäng.
              kahju kaotusest, 3.mäng järjest nibin-nabin, aga selline on jalgpall.
              Keila JK nr 9

              Kommentaar


                Algselt postitas drago Vaata postitust
                tegelt jäi 1:2. Keila lõi avavärava umbes 8ndal minutil. rapla sai oma väravad suht lühikese vahega u. 60min ja 70min ehk.
                keila surus viimased 15min kõvasti, aga viiki enam kätte ei saadud. raplal oli ka üks 100% võimalus veel, kuid tabas väravavahti.
                kokku jäeti andmata 4 penaltit - neist 3 keila poolele. minu kukkumine vs vv oli nii 50:50 pennu olukord. samas andis kohtunik väga kerge otse punase meie mängijale. ühesõnaga - kaootiline mäng.
                kahju kaotusest, 3.mäng järjest nibin-nabin, aga selline on jalgpall.
                Aga mida tegid äärekohtunikud penaltiolukordades? Kui nii palju neid nn olukordi oli,siis pidi mõnda äärekohtunik vähemalt nägema.

                Kommentaar


                  Ma tahan näha ühte äärekohtnikku, kes julgeb 16-kastis otsuseid vastu võtta. Pealegi see pole üldse soovituslik.
                  "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                  Kommentaar


                    Ei viitsi vaidlusesse astuda,aga äärekohtunik on ju peakohtuniku abi ja kui tema seda näeb,siis on tema kohustus sellest peakohtunikku teavitada.Aga kui realist olla,siis toimib see pigem kõrgemal tasemel kui madalamates liigades.Reeglina on madalamates liigades praegu äärtel veel nn rohelised kohtunikud ja neile pole see tõesti soovituslik.See on lihtsalt minu arvamus!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Eugen Vaata postitust
                      Ei viitsi vaidlusesse astuda,aga äärekohtunik on ju peakohtuniku abi ja kui tema seda näeb,siis on tema kohustus sellest peakohtunikku teavitada.Aga kui realist olla,siis toimib see pigem kõrgemal tasemel kui madalamates liigades.Reeglina on madalamates liigades praegu äärtel veel nn rohelised kohtunikud ja neile pole see tõesti soovituslik.See on lihtsalt minu arvamus!
                      No kui äärekohtunik suluseisu märgiks ka lippu lehvitab 5 sekundit peale olukorda, kuna keegi vastastest valjuhäälselt seda nõuab(Keila-Rapla mäng), siis ei saa selliselt näitsikust äärekohtunikult küll penalti-olukordade äravilistamist oodata...ja tänases mängus, nagu vaadatud sai, polnud peakohtunikku...oli vaid Jumal, kes otsustas
                      trey says:

                      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                        ja tänases mängus, nagu vaadatud sai, polnud peakohtunikku...oli vaid Jumal, kes otsustas

                        Pohlak isiklikult?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          Pohlak isiklikult?
                          Pohlak on saatanast
                          trey says:

                          ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                            No kui äärekohtunik suluseisu märgiks ka lippu lehvitab 5 sekundit peale olukorda, kuna keegi vastastest valjuhäälselt seda nõuab(Keila-Rapla mäng), siis ei saa selliselt näitsikust äärekohtunikult küll penalti-olukordade äravilistamist oodata...ja tänases mängus, nagu vaadatud sai, polnud peakohtunikku...oli vaid Jumal, kes otsustas
                            Ma rohkem teoorias tugev,kui praktikas Ütlen ausalt,et mängu ei näinud ja ei tea,mis seal toimus

                            Kommentaar


                              olles üks nendest nn "rohelistest kohtunikest" Kohila poolelt, siis üldiselt lepitakse enne mängu kokku, milline on põhiline roll äärekohtunikul, kes kodumeeskonna poolelt mängu teenindab. Reeglina on esmane sulu jälgmine ning siis nina ees toimuv, seega võib tõesti pärssida see äärekohtuniku otsustusi, kui ta ka nägi viga karistusalas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Pohlak isiklikult?
                                Ei tema ei saanud olla vaatas saares Haiba mängu, otsis vist uusi talente

                                Kommentaar

                                Working...
                                X